جریمه ۱۴۰ دلاری برای عدم استفاده از ماسک در استرالیا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جریمه ۱۴۰ دلاری برای عدم استفاده از ماسک در استرالیا بنابر اعلام مقامات ایالت ویکتوریا، استفاده از ماسک در دو شهر ملبورن و میچل شایر (Mitchell Shire) اجباری می‌شود و افراد خاطی به پرداخت ۱۴۰ دلار جریمه نقدی محکوم خواهند شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات محلی استفاده از ماسک در بخشهایی از ایالت ویکتوریا اجباری میشود چرا که موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در این مناطق رو به افزایش است.

بنابر اعلام مقامات ایالت ویکتوریا، استفاده از ماسک در دو شهر ملبورن و میچل شایر اجباری میشود و افراد خاطی به پرداخت ۱۴۰ دلار جریمه نقدی محکوم خواهند شد. گفته شده در روز گذشته ۳۶۳ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در ایالت ویکتوریا گزارش شده که در مجموع تعداد مبتلایان به این بیماری در این ایالت به حدود ۵۶۹۶ مورد رسیده است.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، مقامات استرالیایی تاکید کردند: در حال حاضر واکسنی برای مقابله با این ویروس وجود ندارد و استفاده از ماسک راهکار ساده ای برای پیشگیری از شیوع هر چه بیشتر این ویروس است و مهار بهتر بیماری، نیازمند تغییر عادات رفتاری است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سخنگوی وزارت بهداشت: از حضور تفننی در امکان عمومی خودداری کنیدسخنگوی وزارت بهداشت ضمن تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی از همه هموطنان خواست که از حضور تفننی در امکان عمومی خودداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

euronews - اخبار بین المللی در مورد iraqرویدادهای ملی و بین المللی iraq را در زمینه مسائل روز، سیاست، فرهنگ و ورزش پیگیری کنید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اختصاصی دویچه وله: اعتراض نماینده ترکیه به حکم اعدام سه معترض ایرانی | DW | 17.07.2020یک نماینده حزب سوسیال دموکرات در پارلمان ترکیه از رئیس‌جمهور، رئیس پارلمان و وزیر دادگستری کشورش خواست، برای جلوگیری از اعدام سعید تمجیدی، محمدرجبی و امیرحسین مرادی اقدام کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی گسترده در سیبری؛ دود غلیظ به آسمان شهرها رسیدکنشگران محیط زیست نحوه مدیریت جنگل‌ها و نیز کمبود امکانات و منابع مالی برای پیشگیری از وقوع سوانح مشابه را از دیگر عوامل تشدید موارد آتش سوزی در سیبری عنوان می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جزئیات طرح جدید مجلس برای خروج داوطلبانه ایران از پروتکل الحاقی- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجزئیات طرح جدید مجلس برای خروج داوطلبانه ایران از پروتکل الحاقی نبویان نماینده مجلس: ما در این طرح گفته‌ایم که دولت ملزم است اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف کند و نظارت‌ها را صرفا تحت پادمان بپذیرد و اجرایی کند انرژى_اتمى
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

جنگ بر سر ماسک در آمریکا؛ فرماندار جورجیا از شهردار آتلانتا شکایت کردفرماندار ایالت جورجیا در آمریکا از مقام‌های آتلانتا، پایتخت این ایالت شکایت کرده تا جلوی اجرای مقررات مربوط به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی و سایر محدودیت‌های وضع شده به خاطر شیوع کرونا را بگیرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »