جریان‌های پنهان تلاش می‌کنند دولت را ناکام بگذارند

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

محمدصادق جوادی حصار، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، در گفت‌وگو با اعتماد‌آنلاین:جریان‌های پنهان تلاش می‌کنند دولت را ناکام بگذارند/مردم مشکلات اقتصادی را با گوشت و پوست خود حس می‌کنند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در ادامه گفت: همچنین باید این مساله مهم را در نظر داشت که دولت کشور را بدون نفت اداره می‌کند که ناگفته پیداست، چنین ماموریتی بسیار دشوار است. آن هم در شرایطی که ایران در 60 سال اخیر در حذف نفت از مناسبات مالی موفقیتی نداشته است. اما این مساله به دولت روحانی تحمیل شده است که چنین اتفاقی یا از خوش‌شانی روحانی‌ است یا از بدشانسی او. به همین دلیل اگر دولت در یک‌ سال‌ آینده بتواند سر به سلامت بردارد، دولتی‌ها می‌توانند به خودشان افتخار کنند.

به هر حال تا پیش از این از نوک بینی تا سرانگشتان‌مان غرق در دریای نفتی بود،‌ پس اداره کشور بدون نفت کاری بسیار بزرگ است. باید در نظر داشت که کرونا به تنهایی برای به مخمصه کشاندن کشور کفایت می‌کرد، چه برسد به اینکه در کنار کرونا‌ با تحریم‌های کمرشکن آمریکا هم روبه‌رو هستیم به طوری که حتی تعدادی از دوستان هم‌منطقه‌ای هم از انجام هرگونه مراوده مالی با جمهوری اسلامی اکراه دارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سودان مصرف مشروبات الکلی را برای غیرمسلمانان آزاد و حقوق زنان را تقویت می‌کند🔺سودان مصرف مشروبات الکلی را برای غیرمسلمانان آزاد و حقوق زنان را تقویت می‌کند ⚡️وزیر دادگستری سودان روز شنبه اعلام کرد دولت این کشور به غیرمسلمانان مجوز مصرف الکل را خواهد داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چرا قانون جدید دولت هند،‌ مردم کشمیر را نگران کرده؟اقدام دولت فدرال هند مبنی بر صدور مجوز اقامت در منطقه تحت کنترل خود، کشمیر برای بیش از ۳۲ هزار نفر 'خارجی'، باعث افزایش ترس از تغییرات جمعیتی در این ناحیه شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دولت آماده تعامل سازنده با مجلس است/ تصویب لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی در دولترئیس‌جمهور گفت: دولت آماده تفاهم، همکاری و تعامل سازنده با مجلس شورای اسلامی جهت پیشرفت و آبادانی و مقابله با نقشه های شوم دشمنان قسم خورده کشور است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت کارگران را سرکار گذاشته/ مصوبه افزایش حق مسکن در اولویت دولت نیست- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس کمیته دستمزد شورای عالی کار با گلایه از وزیر کار برای عدم تصویب مصوبه حق مسکن در هیأت دولت گفت:دولت کارگران را سرکار گذشته است, رقم 200هزارتومان در شرایط فعلی برای کارگران حائز اهمیت است. چرا کارگران برای دولت اهمیت ندارند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کارلوس گون: جزئیات فرارم را نمی‌گویم اما به کسانی که پای من ایستادند کمک می‌کنممدیرعامل پیشین شرکت «رنو-نیسان» تاکید کرد که سخن گفتن از جزئیات فرارش از ژاپن، برای افرادی که به او کمک کرده‌اند خطرساز خواهد بود. او اعلام کرد به هر کسی که از او حمایت کرده است کمک خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ارتش یمن کامیون حامل سلاح برای حوثی‌ها را توقیف کردارتش یمن از توقیف یک کامیون حامل سلاح برای حوثی‌ها در استان الحدیده در غرب این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »