جریان اصلاحات چقدر آمادگی آشتی ملی را دارد

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:جریان اصلاحات چقدر آمادگی آشتی_ملی را دارد؟/گفت‌وگوی ملی کارگشاست/همه باید به ملزومات گفت‌وگوی ملی توجه کنند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 سیاسی 👈عضویت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

طرح شود و وارد مصادیق نشویم، نمی‌تواند کارایی لازم را داشته باشد.او در ادامه سخنانش گفت: باید دید ملزومات آشتی ملی چیست و آیا گروه‌ها به ملزومات این امر اعتقاد دارند یا نه؟‌ همچنین باید پرسید جریان اصلاحات چقدر آمادگی آشتی ملی دارد و حاضر به پرداختن هزینه‌هایش است. اصلاح‌طلبان در مسائل مختلف موجی از تخریب‌ها و به هم ریختن صحنه را اجرایی می‌کنند؛ مثلاً از همین حالا نسبت به مجلس جدید سیاه‌نمایی می‌کنند و بعد از 3 ماه همچنان درباره سلامت انتخابات ابهام‌زایی می‌کنند.

پس می‌توان این‌طور نتیجه‌گیری کرد که بهتر است به جای آشتی ملی، گفت‌وگوی ملی جدی گرفته شود و طرفین به بحث و گفت‌وگو بپردازند تا از این طریق در کشور کارهای بازدارنده و مُخرب انجام نگیرد.این چهره تاکید کرد:‌ گفت‌وگوی ملی ملزوماتی دارد که همه طرف‌ها باید به آنها پایبند باشند تا امکان بررسی و شرایط صحبت کردن درباره مسائل فراهم شود. البته به این شرط که اگر رأی و نظر گروهی پذیرفته نشود، دیگری را به بی‌توجهی به مردم‌سالاری یا معتقد نبودن به آزادی بیان متهم نکنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«آشتی ملی» و «عذرخواهی ملی»آیا آشتی ملی تنها راه ممکن برای عبور از بحران های فعلی است؟ قطعاً خیر. چه آنکه همین نیروهای سیاسی راست و چپ، باید بابت همه کاستی‌هایی که مایه ناراحتی و دلخوری مردم شده، صادقانه عذرخواهی از ملت را در صدر رفتارها و سیاست‌های خود قرار دهند تا شاید شکاف بین حاکمیت-ملت و شکاف جامعه و جناح‌ها تا حدودی رفع شود. بالمآل پیش‌نیاز تامین منافع ملی، آشتی ملی است و پیش‌نیاز آشتی ملی؛ عذرخواهی جناح‌ها از مردم.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آمادگی بانک مرکزی در اجرای هدف‌گذاری تورمرئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بانک مرکزی آمادگی این را دارد تا سیاست هدف‌گذاری تورم را به اجرا درآورد، گفت: موفقیت و اثر بخشی این سیاست در گروه اقدام دولت در انتشار هر چه سریع‌تر اوراق بدهی برای جبران کسری بودجه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: 70 هزار نفر از هموطنان‌مان را از 114 کشور منتقل کردیمچاووش‌اوغلو: 70 هزار نفر از هموطنان‌مان را از 114 کشور منتقل کردیم - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

احیای شب بیست و یکم در جوار امام رئوف📸 احیای شب بیست و یکم در جوار امام رئوف عکس: محمدحسن اصلانی ماسک های آنها کجاى؟ دستکش کجاى؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

احیای شب بیست و سوم در تپه ی نورالشهدااحیای شب بیست و سوم در تپه ی نورالشهدا مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در تپه ی نورالشهدای منطقه ۲۲ تهران در جوار دو شهید گمنام برگزار شد شب_قدر
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

احیای شب بیست وسوم دردانشگاه افسری امام علی(ع)احیای شب بیست وسوم در دانشگاه افسری امام علی (عليه السلام ) شب_قدر عجب نظمی 👌 خدایی نظم ارتش یه چیزه دگس خدا حفظشون کنه🙏🙏
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »