جریان اصولگرا هنوز به فرد واحد نرسیده است/ شورای نگهبان انتخابات را به اصولگراها محدود کند، مردم پای صندوق‌ها نمی‌‌آیند/ لاریجانی رأی اصولگرایان سنتی است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

میرلوحی در گفت‌وگو با ایلنا: جریان اصولگرا هنوز به فرد واحد نرسیده است/ شورای نگهبان انتخابات را به اصولگراها محدود کند، مردم پای صندوق‌ها نمی‌‌آیند/ لاریجانی رأی اصولگرایان سنتی است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سیدمحمود میرلوحی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آرایش سیاسی کشور باتوجه به ثبت‌نام کنندگان انتخابات ریاست جمهوری گفت: طبق آنچه که شورای نگهبان گفته است، ۴۰ نفر از ثبت نام کنندگان سرشناس هستند و آنچه از قرائن برمی‌آید، ۴ جریان سیاسی در این دوره از انتخابات حضور دارد.

این عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت افرود: اصلاح طلبان هم از سوی نهاد اجماع ساز ۱۴نفر را معرفی کرده‌اند که فقط ۹ نفرشان ثبت‌نام انجام دادند و درحال حاضر هم منتظر هستند تا تائید صلاحیت‌ها بیاید و بخش آخر هم جریان متفر‌قه‌ای است که نمی‌توان آنچنان‌ نقشی برای‌شان متصور شد. میرلوحی با بیان این‌که به نظر نمی‌رسد ظرف یک‌ الی دو هفته آینده تغییر محسوسی در آرایش جریان‌ها و ساختار به وجود بیاید، گفت: معتقدم در این انتخابات شاهد دو قطبی نخواهیم بود و به نظر می آید باید شاهد چند قطب در این انتخابات باشیم.

وی یادآور شد: در گذشته به طور مثال سال ۹۲ جریان و گروه بندی‌ها را در این زمان شاهد بودیم اما امروز مشاهده می‌کنیم تکلیف هیچ چیزی روشن نیست؛ ساختار و آرایش جریان‌‌ها بسیار مبهم است لذا اینکه آیا مردم به پای صندوق‌های رای می آیند یا خیر را به راحتی نمی شود در این زمان پیش‌بینی کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ضرب و شتم یک خبرنگار در جریان تهیه گزارش از روند واکسیناسیون | DW | 18.05.2021خبرنگار یک روزنامه در ایران مورد حمله ماموران حراست دانشگاه علوم پزشکی بهشتی قرار گرفته است. انجمن صنفی روزنامه‌نگاران تهران این اقدام را پیامد بی‌اعتنایی مسئولان کشور به حقوق رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران توصیف کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حداکثر رای رئیسی ۱۰ میلیون است/ رئیسی هیچ تعهدی به اصولگرایان ندارد/ شورای ائتلاف از حضور لاریجانی عصبانی است/ برخی تخریب رقیب را تکلیف شرعی می‌دانندیک روزنامه‌نگار اصولگرا، آرایش سیاسی جریان متبوع خود را بررسی و حضور دو کاندیدای مطرح، رئیسی و لاریجانی از این جریان را مورد تحلیل قرار داد و تاکید کرد که بر خلاف لاریجانی که با افزایش مشارکت، آراء او رو به افزایش خواهد بود، حداکثر رای رئیسی ۱۰ میلیون است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جنتی: تایید صلاحیت فردی به معنای این است که او دست به گناه نمی‌زنددبیر شورای نگهبان ایران گفت که بررسی فردی که صلاحیت آن تایید می‌شود به این معناست که او دست به گناه نمی‌زند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زریبافان به نفع رییسی کناره گیری کردمسعود زریبافان اعلام کرد که به نفع ابراهیم رییسی از انتخابات کناره گیری می کند. تا الان تو آمازون زندگی کردن اینو از کجا آوردید عجب وزنه سنگینی بود😂😂😂 اووف چرا این کار را کرد من می خواستم رای بدم بهش حالا دیگه خودتون باعث شدید رای ندم حیف بود حرام شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »