جروزالم پست: حزب‌الله لبنان به حملات اسرائیل به مواضعش در سوریه واکنش نشان نمی‌دهد

05/10/1400 05:45:00 ق.ظ

جروزالم پست به نقل از مقا‌م‌های ارشد امنیتی نوشت٬ اسرائیل تاکنون ده‌ها موضع حزب‌الله لبنان را در سوریه هدف قرار داده٬ اما این گروه به این حملات پاسخ نداده است.

جروزالم پست به نقل از مقا‌م‌های ارشد امنیتی نوشت٬ اسرائیل تاکنون ده‌ها موضع حزب‌الله لبنان را در سوریه هدف قرار داده٬ اما این گروه به این حملات پاسخ نداده است. نسخه چاپی روزنامه اسرائیلی جروزالم پست یکشنبه پنجم دی ماه به نقل از مقا‌م‌های ارشد امنیتی این کشور نوشته است در سال‌های گذشته، ارتش اسرائیل با حمله به ده‌ها موضع حزب‌الله لبنان در سوریه اقدامات این گروه را مختل کرده، اما این گروه مورد حمایت ایران...

نسخه چاپی روزنامه اسرائیلی جروزالم پست یکشنبه پنجم دی ماه به نقل از مقا‌م‌های ارشد امنیتی این کشور نوشته است در سال‌های گذشته، ارتش اسرائیل با حمله به ده‌ها موضع حزب‌الله لبنان در سوریه اقدامات این گروه را مختل کرده، اما این گروه مورد حمایت ایران به این حملات پاسخ نداده است.

طبق این گزارش، یک مقام ارشد اسرائیلی اذعان کرده است که ارتش اسرائیل در سه سال گذشته ده‌ها موضع حزب‌الله لبنان را در سوریه هدف قرار داده است. جروزالم پست اضافه کرده است، دیگر مقامات ارشد اسرائیل نیز خاطرنشان کردند که حزب‌الله لبنان به حملات اسرائیل در سوریه که به شدت تلاش‌های لجستیکی و عملیاتی این گروه را برای ایجاد پایگاه‌ها، انتقال تسلیحات، مهمات و زیرساخت‌ها برای استقرار در بلندی‌های جولان و منطقه مرزی با اردن مختل کرده، پاسخ نداده است.

این روزنامه نام این مقام‌های ارشد اسرائیل را فاش نکرده است. یکی از این مقام‌های ارشد اسرائیل گفته است، سطح (اقدامات ) بازدارنده علیه گروه شیعه (در سوریه) خیلی بالاست. حمله‌ٔ دوباره به «اهداف ایرانی» در لاذقیه headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

روزنه‌هایی برای «توسعه ایران» بر پایه «ملیت» | حجت میرزایی

مدتی است باوری من را خوش‌دل و امیدوار کرده است که اندیشه توسعه در سرزمین‌مان جوانه زده است. با آنکه همه روندها و رکوردها، نگران‌کننده و پرمخاطره می‌نماید، اما همین حس فراگیر بازندگی در رقابت جهانی و بی‌آینده‌بودن به همان اندازه که ممکن است رخوت‌انگیز و امیدشکن باشد، می‌تواند نهیب و تلنگری برانگیزاننده و پیشران برای یافتن روزنه‌ و گریزگاهی از این درماندگی شود. این توسعه‌خواهی هم رهایی‌بخش از کمند درماندگی و هم انسجام‌بخش و وحدت‌آفرین برای یکپارچگی ایران است. به زبان کوتاه، ما ایرانیان روزنه‌هایی پر‌سو و چشم‌نواز برای گشودن راهی به سوی توسعه ملی یافته‌ایم و به همان اندازه که توسعه در ذهن و زبان‌مان برجسته می‌شود، ملیت و وطن‌خواهی قدرتمندتر و اندیشیده‌تر می‌شود. صد‌البته که درخت تنومند و پربار توسعه در 80 سال گذشته در هر جایی روییده و بارور شده، ریشه در ملیت داشته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تسلا؛ عدم دسترسی به بازی‌های ویدئویی به هنگام حرکت خودرو | DW | 24.12.2021بازی ویدئویی به هنگام رانندگی؟ صاحب تسلا آن را امکان‌پذیر می‌داند، اما مقامات آمریکا تردید دارند و تحقیق در این زمینه را آغاز کرده‌اند. تسلا اینک تسلیم شده و اعلام کرده به هنگام حرکت خودرو بازی‌های ویدئویی خاموش می‌شوند. تسلا اسباب بازی می‌سازه نه ماشین.

قادری: اختصاص سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو اثر تورمی نداردنماینده مجلس: *اختصاص سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو اثر تورمی ندارد *نام این روش آزادسازی قیمت نیست *قیمت بنزین قرار نیست بالا برود *قیمت بنزین در بازار حتی از این مبلغ پایین‌تر می‌آید؛ چرا که کسی بخواهد آن را عرضه کند باید زیر ۳۰۰۰ تومان بفروشند

دو دختر نوجوان در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» به قتل رسیدنددو دختر در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» و با شلیک گلوله به دست اعضای خانواده خود کشته شدند.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار به دو گروه سنی در مورد ابتلا به اُمیکرونوزارت بهداشت ایران روز شنبه، چهارم دی، از جان باختن ۴۲ نفر دیگر بر اثر کرونا و شناسایی حدود هزار و ۲۰۰ بیمار جدید در کشور طی شبانه‌روز گذشته خبر داد. خوب که چی؟

یک شکارچی به دلیل ترویج شکار در فضای مجازی به شش ماه حبس محکوم شدرییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنندج گفت:یک متخلف شکار و صید با انتشار تصاویر و ترویج شکار حیات وحش در فضای مجازی به شش ماه حبس تعزیری محکوم شد. این آشغال عوضی مریض برای جامعه خطر بالقوه هست.باید حبس ابد بهش بدن.

واکنش‌ حوثی‌ها به کاهش کمک برنامه جهانی غذا به مردم یمنحوثی‌های یمن تصمیم برنامه جهانی غذا برای کاهش کمک‌های خود به این کشور را منادی قحطی دانست. - خبرگزاری آناتولی