جذاب‌ترین کشور اروپایی برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰ کجاست؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

جذاب‌ترین کشور اروپایی برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰ کجاست؟ این گزارش را بخوانید 🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فرانسه در سال ۲۰۱۹ با پیشی گرفتن از رقبای خود یعنی آلمان و بریتانیا به جذاب‌ترین مقصد اروپایی سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰ بدل شد.موسسه مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری ارنست و یانگ (Ernst & Young) نشان می‌دهد که فرانسه در پایان سال ۲۰۱۹ با جذب ۱۱۹۷ پروژه سرمایه‌گذاری خارجی به اصلی‌ترین مقصد سرمایه‌گذاران خارجی در اروپا بدل شده است.

بر پایه این گزارش، رشد پروژه‌های سرمایه‌گذاری خارجی در فرانسه در مقایسه با سال ۲۰۱۸ نزدیک به ۱۷ درصد رشد داشته و همین امر موجب شده تا این کشور برای نخستین بار از بریتانیا و آلمان که در این مدت به ترتیب ۱۱۰۹ و ۹۷۱ پروژه سرمایه‌گذاری خارجی داشته‌اند، پیشی بگیرد. موسسه ارنست و یانگ در گزارش خود خاطر نشان کرده که حدود ۶۵ از پروژه‌های سرمایه گذاری‌های خارجی جذب شده توسط فرانسه به دلیل طولانی بودن فرآیند انجام آنها در سال ۲۰۲۰ نیز ادامه خواهد یافت ولی به دلیل رکود اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا احتمال تعویق ۲۵ درصد آنها و یا لغو ۱۰ درصد این پروژه‌‌ها وجود دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از اجبار استفاده از ماسک تا ممنوعیت پوشش چهره در برخی کشورهای اروپاییدر حالی که برخی از کشورهای اروپایی در قوانینی پوشش کامل سر و صورت را برای زنان ممنوع کرده بودند، حالا لزوم استفاده اجباری از ماسک، آن قوانین و محدودیت‌ها را به چالش کشیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کاخی با ۱۰ میلیون بازدید در سال؛ دروازه‌‌های ورسای گشوده می‌شودکاخ ورسای بیشتر با نام لویی شانزدهم پادشاه وقت فرانسه و همسرش، ماری آنتوانت عجین است که هر دو پس از انقلاب فرانسه در سال ۱۷۸۹ بازادشت و در سال ۱۷۹۳ با گیوتین سربریده شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش دو هزار تخت بیمارستانی در سال ۹۹ در استان تهران / میانگین فوت شدگان کرونا در استان تهران از میانگین کشوری پایین تر استایلنا: استاندار تهران در جمع مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس دهم گفت : میانگین فوت شدگان کرونا در استان تهران از میانگین کشوری پایین تر است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هفت کشته در حمله موشکی حوثی‌ها به یک مقر نظامی در یمندر حمله موشکی حوثی‌ها به مرکز فرماندهی موقت در مارب یمن٬ هفت تن کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار دیده‌بان حقوق بشر در مورد خطر کووید ۱۹ در زندان‌ها | DW | 27.05.2020به گزارش سازمان دیده‌بان حقوق بشر خطر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ بیش از پیش زندانیان، زندانبان‌ها و همچنین خانواده‌های آنها را تهدید می‌کند. در سراسر جهان حدود ۱۱ میلیون نفر در زندان‌ به سر می‌برند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

توقیف قایق صدها پناه‌جو در کانال مانش؛ بریتانیا در پی بازگرداندن پناه‌جویان استaidaghajar انگلیس هم دیگه پر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »