جدیدترین نقشه رنگ‌بندی کرونا/۱۲۰ شهر در وضعیت قرمز

07/05/1401 06:29 ب.ظ

۱۲۰ شهر کشور از نظر شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام وزارت بهداشت، بر اساس آخرین به روزرسانی‌ها، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز از ۵۷ به ۱۲۰ افزایش یافت. همچنین تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی از ۸۶ به ۱۱۲ شهر افزایش یافت.بر این اساس در حال حاضر ۱۲۰ شهر در وضعیت قرمز، ۱۱۲ شهر در وضعیت نارنجی، ۱۶۶ شهر در وضعیت زرد و تنها ۵۰ شهر در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام وزارت بهداشت، بر اساس آخرین به روزرسانی‌ها، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز از ۵۷ به ۱۲۰ افزایش یافت. همچنین تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی از ۸۶ به ۱۱۲ شهر افزایش یافت.بر این اساس در حال حاضر ۱۲۰ شهر در وضعیت قرمز، ۱۱۲ شهر در وضعیت نارنجی، ۱۶۶ شهر در وضعیت زرد و تنها ۵۰ شهر در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند. در ادامه اسامی شهرهای در وضعیت قرمز، نارنجی، زرد و آبی کرونایی آمده است:

ادامه مطلب:
isna_farsi »

بایدن: ارسال سلاح از ایران برای حزب‌الله از دلایل تمدید وضعیت اضطراری در قبال لبنان استجو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، وضعیت اضطراری در قبال لبنان را برای یک سال دیگر تمدید کرده و گفته است ارسال سلاح از سوی ایران برای حزب الله باعث تضعیف حاکمیت لبنان می‌شود.

وضعیت نامناسب محموله‌های برنج در گمرک زاهدان بعد از بارندگی‌های اخیر🎥 در گزارش ارسالی مخاطبان اعتمادآنلاین ببینید: 🔹وضعیت نامناسب محموله‌های برنج در گمرک زاهدان بعد از بارندگی‌های اخیر این گزارش را اینجا_ببینیم👇

مرگ یک تن درپی سیل رودهن/ آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده در شمال شرق تهرانرئیس سازمان مدیریت بحران کشور گزارشی از آخرین وضعیت سیل در استان تهران را تشریح کرد و گفت که یک تن نیز درپی وقوع سیل در رودهن جان خود را از دست داده است.

اعتراض به بی‌خبری از وضعیت سپیده رشنو در کارزار «سپیده کجاست»در پی چند روز بی‌خبری از وضعیت سپیده رشنو، زن معترض به حجاب اجباری، کاربران شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی در حمایت از او دست به اعتراض زدند.

متوسط بهای خانه و آپارتمان در پاریس و ۱۳ شهر گرانتر فرانسه چند است؟ارزیابی آژانس‌های املاک فعال در فرانسه حاکیست که متوسط قیمت هر مترمربع واحد آپارتمانی در پایتخت ۱۱ هزار و ۲۵۵ یورو (۳۶۴ میلیون تومان) و بهای هر مترمربع خانه ویلایی نیز ۱۰ هزار و ۴۰ یورو (۳۲۵ میلیون تومان) است. قیمت ملک در سایر شهرها چگونه است؟

سیلاب در تهران؛ ۳ کشته و ۹ مصدوم در منطقه امام‌زاده داوودبه دنبال جاری شدن سیلاب و رانش زمین در منطقه امام زاده داوود در استان تهران بامداد پنجشنبه ششم مردادماه ۱۴۰۱ دو تن کشته و ۸ نفر مجروح شده‌اند. اخبار_ایران تهران