جدیدترین قیمت‌ها در بازار طلا، سکه و ارز

22/08/1398 04:09 ب.ظ

سکه تمام بهار آزادی امروز چهار میلیون و ۲۵ هزار تومان بود، هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۰۹ هزار تومان فروخته شد و دلار آمریکا ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت داشت

جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در روز چهارشنبه ۲۲ آبان را در این خبر بخوانید. همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت دو میلیون و ۱۳۰ هزار تومان (۴۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سکه به قیمت یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر عدد سکه یک گرمی به قیمت ۸۵۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به...

همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت دو میلیون و ۱۳۰ هزار تومان (۴۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سکه به قیمت یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر عدد سکه یک گرمی به قیمت ۸۵۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۰۹ هزار و ۲۹۷ تومان (۴۲۹۷ تومان افزایش نسبت به دیروز) و ارزش هر اونس طلای جهانی ۱۴۶۵.۹۹ دلار است. از بازار ارز چه خبر؟ اما قیمت خرید ارز در بانک‌ها نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته به طوری که هر دلار ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان و هر یورو تا ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان برای خرید قیمت خورد.

البته برخی شعب بانکها امروز خرید ارز انجام نداند که دلیل آنرا نیز اعلام نکردند. ارز مسافرتی چند؟ بانکها امروز ارز مسافرتی را نیز حدود ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت‌گذاری کردند که تقریبا ۱۰۰ تومان نسبت به دیروز ارزان‌تر بود ولی همچنان نسبت به قیمت بازار آزاد حدود ۳۰۰ تومان بالاتر است. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

آخرین قیمت سکه، طلا و ارز در بازار امروزقیمت سکه و طلا امروز سه‌شنبه نسبت به روز گذشته اندکی کاهش داشت اما قیمت دلار و یورو در صرافی‌های مجاز بانکی افزایش قیمت را تجربه کرد.

نمایش شیر شعله‌ور هولوگرامی در مراسم افتتاح ورزشگاهی در بوئنوس‌آیرسنمایش شیر شعله‌ور هولوگرامی در مراسم افتتاح ورزشگاهی در بوئنوس‌آیرس ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

دست‌کم ۷ نفر در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در کابل کشته شدنداین حادثه یک روز پس از آن روی داد که اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان از موافقت دولتش با مبادلۀ سه تن از مقامات ارشد شبکۀ حقانی که زندانی هستند، با دو استاد خارجی دانشگاه‌های کابل که گروگان گرفته شده بودند، خبر داد.

شرکت اردوغان در میزگرد اقتصادی در واشنگتن

در ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده استدر ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده است رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که آیا در ارتباط با روح‌الله زم و دادن اطلاعات به او از مشهد دستگیری و تشکیل پرونده داشته‌ایم، اظهار کرد: خیر، در این زمینه پرونده‌ای نداشتیم.

ترکیه در پاسخ به تهدید بروکسل: به حفاری در شرق مدیترانه ادامه می دهیماعضای اتحادیه اروپا پیش از این در اوایل اکتبر بر سر اعمال تحریم های بر ضد آنکارا به دلیل انجام فعالیت های غیرقانونی و حفاری های غیرمجاز در سواحل قبرس به توافق رسیده بودند.

به گزارش ایسنا، در لحظه انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۲۵ هزار تومان (۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۲۰ هزار تومان (۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) است.

همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت دو میلیون و ۱۳۰ هزار تومان (۴۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سکه به قیمت یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر عدد سکه یک گرمی به قیمت ۸۵۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۰۹ هزار و ۲۹۷ تومان (۴۲۹۷ تومان افزایش نسبت به دیروز) و ارزش هر اونس طلای جهانی ۱۴۶۵.۹۹ دلار است.

از بازار ارز چه خبر؟

اما قیمت خرید ارز در بانک‌ها نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته به طوری که هر دلار ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان و هر یورو تا ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان برای خرید قیمت خورد.

البته برخی شعب بانکها امروز خرید ارز انجام نداند که دلیل آنرا نیز اعلام نکردند.

ارز مسافرتی چند؟

بانکها امروز ارز مسافرتی را نیز حدود ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت‌گذاری کردند که تقریبا ۱۰۰ تومان نسبت به دیروز ارزان‌تر بود ولی همچنان نسبت به قیمت بازار آزاد حدود ۳۰۰ تومان بالاتر است.

صرافی‌های مجاز بانکی نیز تفاوت چندانی در معاملات ارزی امروز ایجاد نکردند و هر دلار ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان برای خرید و ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان برای فروش قیمت‌گذاری شد.

همچنین در صرافی‌های بانکی یورو ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری و ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان فروش رفت.

انتهای پیام