جدا شدن قطعه‌ای از یخچال طبیعی در هند باعث ناپدید شدن 150 نفر شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جدا شدن قطعه‌ای از یخچال طبیعی و بالا آمدن آب رودخانه به دنبال آن در هند٬ موجب ناپدید شدن دست‌کم 150 نفر شد. - خبرگزاری آناتولی

جدا شدن قطعه‌ای از یخچال طبیعی و بالا آمدن آب رودخانه به دنبال آن در هند٬ موجب ناپدید شدن دست‌کم 150 نفر شد.به گزارش «تایمز» هند، جدا شدن قطعه‌ای از یخچال طبیعی و بالا آمدن آب رودخانه به دنبال آن در ایالت اوتراکاند این کشور به مناطق مسکونی خسارت وارد کرده و باعث ناپدید شدن دست‌کم 150 نفر شد.

مقامات هند می‌گویند بسیاری از خانه‌ها در حاشیه رودخانه دالیگانگا تخریب شده و نسبت به وقوع یک فاجعه احتمالی به مردم منطقه هشدار دادند. پلیس امنیت مرزی هند و تبت در نزدیکی روستای رینی عملیات جستجو و نجات را آغاز کرده و ویوک پاندی٬ سخنگوی محلی این ارگان اعلام کرده که بیش از 200 پلیس نیز برای کمک به عملیات جستجو و نجات در منطقه حضور دارند و اوضاع تحت کنترل است.

آمیت شاه٬ وزیر کشور هند نیز اعلام کرد که 4 تیم از نیروهای ملی مقابله با حوادث غیرمترقبه از دهلی نو به منطقه اعزام شده‌اند. در سال 2013 نیز بیش از هزار نفر در اثر رانش زمین و سیل که پس از بارندگی شدید در اوتراکاند رخ داد، جان باختند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشته شدن 70 حوثی و زخمی و اسیر شدن ده‌ها تن از آن‌ها در یمنارتش یمن یکشنبه 21 فوریه از کشته شدن دستکم 70 نفر از عناصر شبه‌نظامیان کودتاگر حوثی و ده‌ها زخمی و بهترین تشدید سگ کشی در یمن!! این خوب بود. عربستان مثل اسرائیل راه خودشو بره.امان نده ب حوثی ملعون.چون فرصت اگر بده رژیم حوثی ها رو تجهیز میکنه.فقط بمباران کن مراکز حوثی هارو، اسلیپی جو فکر کرده همه چی خاله بازیه. نادون حالیش نیست رژیم انقلابی عقیدتی جمهوری اسلامی ینی چی. یعتی محور شرارت و حلال یاغی شیعه 😏🤚
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خروج روسیه از فرودگاهی در سوریه از بیم حملات اسرائیل و جایگزین شدن شبه‌نظامیان ایراننیروهای روس، سه‌شنبه 16 فوریه عقب‌شینی از فرودگاه نظامی «تی 4» در شرق حمص به فرودگاه نظامی تدمر و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کشته شدن بیش از 350 تن از شبه‌نظامیان حوثی در غرب استان مأرب یمننیروهای ارتش یمن شامگاه شنبه 27 فوریه 2021 از کشته شدن بیش از 350 تن از عناصر شبه‌نظامی حوثی و اسیر دروغ بزرگ . حوثی ها در حال تصرف مارب هستند با سقوط مارب بن سگمان و ائتلاف عربی امریکای اش هیچ دستاوردی از جنگ شش ساله ندارند .حمله آمریکا به مرز عراق و سوریه هم درجهت انحراف افکار عمومی جهان و منطقه از خبرهای این شکست بزرگ بوده است .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روایتی جدید از کشته شدن فخری‌زاده؛ همدستی فردی از نیروهای مسلح | DW | 09.02.2021جمهوری اسلامی از زمان کشته شدن محسن فخری‌زاده تا کنون روایت‌های متعددی درباره عاملان و آمران آن ارائه کرده است. آخرین نمونه آن، روایتی است که محمود علوی، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده است. البته اطلاعات ایشون من درآوردی و خودش هم در آن سازمان بعنوان عروسک خیمه شب بازیه. قول می دهم سازمان اجازه نداده از اتاق رئیس اونطرف تر بره. چرا میگین نیروی مسلح؟ چون نمیخان از سپاهیان تروریست حرفی ب میون بیاد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اندونزی غرق شدن یک زیردریایی آن کشور و کشته شدن ۵۳ سرنشین آن را تأیید کرداندونزی غرق شدن یک زیردریایی آن کشور و کشته شدن ۵۳ سرنشین آن را تأیید کرد نیروی دریایی اندونزی روز شنبه ۲۴ آوریل با انتشار بیانیه‌ای غرق شدن زیردریایی این کشور با ۵۳ سرنشین را رسما تأیید کرد و گفت که قطعاتی از آن در محل حادثه یافت شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »