جدال توییتری تد کروز با خطیب‌زاده بر سر آینده مذاکرات برجام | DW | 03.11.2021

12/08/1400 11:33:00 ق.ظ

تد کروز در واکنش به 'یاغی خواندن' آمریکا از سوی سعید خطیب‌زاده، او را 'سخنگوی رژیم تروریستی' خطاب کرد. او نوشت هر توافق هسته‌ای با ایران بدون تائید سنا، توسط 'رئیس‌جمهور آینده آمریکا از حزب جمهوری‌خواه' پاره خواهد شد.

تد کروز در واکنش به 'یاغی خواندن' آمریکا از سوی سعید خطیب‌زاده، او را 'سخنگوی رژیم تروریستی' خطاب کرد. او نوشت هر توافق هسته‌ای با ایران بدون تائید سنا، توسط 'رئیس‌جمهور آینده آمریکا از حزب جمهوری‌خواه' پاره خواهد شد. تد کروز در واکنش به"یاغی خواندن" آمریکا از سوی سعید خطیب‌زاده، او را"سخنگوی رژیم تروریستی" خطاب کرد. او نوشت هر توافق هسته‌ای با ایران بدون تائید سنا، توسط"رئیس‌جمهور آینده آمریکا از حزب جمهوری‌خواه" پاره خواهد شد.

تد کروز، سناتور مشهور جمهوری‌خواه از ایالت تگزاس روز یکشنبه (۳۱ اکتبر) با انتشار یک توییت اعلام کرد"رئیس جمهوری جمهوری‌خواه آمریکا در آینده" از هرگونه توافق با ایران که به تایید کنگره نرسیده باشد، خارج خواهد شد.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید جدال توییتری تد کروز و خطیب‌زاده هم‌زمان با احتمال ادامه مذاکرات احیای برجام در ماه نوامبر صورت گرفته است. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید در همین رابطه، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در مذاکرات کمیسیون مشترک برجام، مجددا از جمهوری اسلامی درخواست کرده است از"به‌زودی" ابهام‌زدایی کرده و تاریخ دقیق بازگشت به مذاکرات برجام را اعلام کند. headtopics.com

بد جوری وبه حق خوب جایی رو سوزونده... تشکر از سخنگوی وزارت خارجه و.... والسلام

چرا بهتون بر میخوره حقوقت تلخه

هر دو طرف دو تا آدم کیری ان

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

بنابراین ایران 'نباید' وارد سیاه بازی غربیها شود mb_ghalibaf raisi_com Amirabdolahian You Cow tedcruz girl, come and get Your flag is already down دارن اعلام میکنند دولت آینده ترامپ است ترامپ وبایدن هیچ فرقی ندارد تد بخودت فشار نیار شغل خوبی برات دارن نگهبان دم پارک

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 747 هزار نفر گذشتشمار قربانیان کرونا در آمریکا با فوت 1330 بیمار دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 747 هزار و 167 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

طرح نوآورانه یک دانشمند ایرانی در آمریکا برای بررسی عوارض استفاده از سیگارهای الکترونیکیمحققان دانشگاه پیتسبرگ به مدیریت دکتر کامبیز بنام، با تقلید از فیزیولوژی انسان و شیوه و مدت زمان استنشاق دود این سیگارها (که در حقیقت بخار است) یک سیستم روباتیک طراحی کرده‌اند تا بتوانند تأثیر طعم‌های مختلف و ذرات موجود در سیگارهای الکترونیکی بر بدن را ارزیابی کنند.

حق سقط جنین در آمریکا؛ احتمال ممانعت از اجرای قانون سختگیرانه تگزاس افزایش یافتده‌ها نفر از مخالفان قانون سختگیرانه محدودیت سقط جنین در ایالت تگزاس روز دوشنبه همزمان با برگزاری جلسه استماع ادله حقوقی در عالی‌ترین نهاد قضایی آمریکا در مقابل ساختمان دیوان عالی در واشنگتن تظاهرات کردند.

اسرائیل از گفت‌وگوهای بیشتر با آمریکا برای مقابله با ایران خبر دادبنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل، اعلام کرد که با لوید آستین، وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا درباره رویارویی با جاه‌طلبی‌های هسته‌ای ایران گفت‌وگو کرده آمریکا مؤسس و پشتیبان جمهوری اسلامی ایران است تلاش اسرائیل بیهوده است ، همون‌طور که اسرائیل فرزند آمریکا محسوب میشه جمهوری اسلامی هم فرزند ناخلفش هستش آمریکا اسرائیل جمهوری_اسلامی فلسطین العربيه_فارسى اسرائیل از گفت‌وگوهای بیشتر با آمریکا برای مقابله با ایران خبر داد .

بسیاری از کشورها جرأت نمی‌کنند به منافع آمریکا نگاه چپ کنندآیت‌الله جنتی: بسیاری از کشورها جرأت نمی‌کنند به منافع آمریکا نگاه چپ کنند آیت‌الله جنتی: اگرچه بسیاری از کشورها جرأت نمی‌کنند به منافع آمریکا نگاه چپ کنند اما دانشجویان ایرانی توانستند لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کنند و آنها هم هیچ غلطی نتوانستند بکنند عوضش خیلی راحت میتونن به منافع چین و روسیه و امارات و عربستان و ترکیه و کره جنوبی و جمهوری آذربایجان چپ... راست... بالا... پایین... نگاه کنند نمیدونم منظورت از هیچ غلطی نکردند چیه ولی خداییش مردم و به خاک سیاه نشوندن نگاکن به جامعه ملا جنتی به عرض تان برسانم : اول اینکه تو بگو ببینم این آمریکا رو اینقدر بد می دونی به منافع اش چپ نگاه نکردی به راستی هر سال جشن سال تو کریسمس به آمریکا چرا می روی مگر آمریکا از نگاه شماها نادان ها جاهل ها بی سواد ها بد نیست چرا تو ملا جنتی دیگر ملاهای شیطان اروپا آمریکا می ری

طرح نوآورانه یک دانشمند ایرانی در آمریکا برای بررسی عوارض استفاده از سیگارهای الکترونیکیمحققان دانشگاه پیتسبرگ به مدیریت دکتر کامبیز بنام، با تقلید از فیزیولوژی انسان و شیوه و مدت زمان استنشاق دود این سیگارها (که در حقیقت بخار است) یک سیستم روباتیک طراحی کرده‌اند تا بتوانند تأثیر طعم‌های مختلف و ذرات موجود در سیگارهای الکترونیکی بر بدن را ارزیابی کنند.