جدال انسان با طبیعت / در آستانه روز طبیعت- عکس استانها تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

جدال انسان با طبیعت گزارش تصویری:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جدال انسان با طبیعت / در آستانه روز طبیعتاین روزهابا هجوم مردم به شهرها و گسترش شهرنشینی و ساخت و سازهای بی رویه و تراکم زیاد شهرها رفته رفته باغها و فضاهای سبز شهرها مورد هجوم ساخت وسازهای بی رویه و غیرمجاز قرارگرفته اند و با قطع درختان و پیش روی مردم به سمت باغات و فضاهای سبز و جنگلی ،این سرمایه های سبز درمعرض خطر نابودی قرار دارند.

جدال انسان با طبیعت / در آستانه روز طبیعتاین روزهابا هجوم مردم به شهرها و گسترش شهرنشینی و ساخت و سازهای بی رویه و تراکم زیاد شهرها رفته رفته باغها و فضاهای سبز شهرها مورد هجوم ساخت وسازهای بی رویه و غیرمجاز قرارگرفته اند و با قطع درختان و پیش روی مردم به سمت باغات و فضاهای سبز و جنگلی ،این سرمایه های سبز درمعرض خطر نابودی قرار دارند.در همدان نیز مانند خیلی از شهرها قسمت زیادی از طبیعت سرسبز و بکر اطراف شهردر غالب شهرک سازی موردهجوم بی رویه انواع ساخت و سازهای با مجوز و بی مجوز قرار گرفته و منطقه سبز و باغ شهر همدان به خطرافتاده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مبارزه فرانسه با اسلام‌گرایی افراطی و جدال بر سر ساخت مسجد استراسبورگ«میلی گروس» در سایت خود ادعا کرده که «یک بازیگر اصلی در زندگی مسلمانان فرانسه» است و دولت فرانسه نیز تصویری بی‌طرف از این فدراسیون ندارد. مسجد نسازید اشتباه نکنید سیاه بازی فرانسه است پرورش داعش در فرانسه کلید خورده بود اگر جلوگیری نکنند ، کل دنیا را به لجن و خون خواهم کشاند !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روز طبیعت زیر سایه کرونا در تهران- عکس خبری تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سردار در برابر سردار؛ جدال جعفری و سلامی بر سر سعید محمد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستانها و فضای سبز در روز طبیعتمعاون امنیتی، انتظامی استانداری تهران از ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستانها و فضای سبز در روز طبیعت خبر داد. دیگر لازم نیست جزئیات توافق_۲۵_ساله را منتشر کنید! همینکه اقرار کردید برای انتشارش باید از دولت چین اجازه بگیرید کفایت میکند. ترکمانچین و در الباقی روزها آزاد!😏 دیگه نیازی به انتشار مفاد قرارداد نیست همینکه میگید چین اجازه نمیده منتشر کنیم برامون کافیه متوجه مفادش شدیم... نه_به_قرارداد_۲۵_ساله No2IRChinaTreaty نه_به_جمهوری_اسلامی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ممانعت از ورود به بوستان «سرخه‌حصار» در روز طبیعتشهردار منطقه۱۳ در جلسه هماهنگی برای جلوگیری از تجمع در روز طبیعت از اتخاذ تمهیداتی برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: ورود به بوستان «سرخه‌حصار» در 13 فروردین روز طبیعت ممنوع است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »