جبهه مقاومت ملی افغانستان: دیدار با طالبان در تهران نتیجه‌ای نداد | DW | 11.01.2022

21/10/1400 07:12:00 ب.ظ

جبهه مقاومت ملی افغانستان در بیانیه‌ای ضمن تائید مذاکرات این جبهه با هیات طالبان در تهران اعلام کرد این دیدار نتیجه‌ای نداده است. این جبهه گفته است به مبارزه خود علیه طالبان ادامه می‌دهد.

جبهه مقاومت ملی افغانستان در بیانیه‌ای ضمن تائید مذاکرات این جبهه با هیات طالبان در تهران اعلام کرد این دیدار نتیجه‌ای نداده است. این جبهه گفته است به مبارزه خود علیه طالبان ادامه می‌دهد. شده در بیانیه جبهه مقاومت ملی آمده است: «نمایندگان طالبان بر ادامه وضع موجود تاکید کرده‌اند و حاضر...

شده در بیانیه جبهه مقاومت ملی آمده است: «نمایندگان طالبان بر ادامه وضع موجود تاکید کرده‌اند و حاضر به پذیرش اصول و ارزش‌های شهروندی، تقسیم عادلانه‌ی قدرت میان همه اقوام و اقشار جامعه، و تشکیل حکومت فراگیر برآمده از آراء و اراده مردم افغانستان نیستند و نشست و سفرشان دستاوردی نداشته است.»

که این جبهه"تا برآورده شدن خواست‌های مشروع و برحق" به مبارزه خود ادامه خواهد داد. بی‌حاصل بودن این مذاکرات به معنای بی‌نتیجه بودن تلاش و سیاست‌های ایران در قبال افغانستان تلقی شده است. تحویل سفارتخانه‌های افغانستان در چین و ایران به طالبان

سفیر افغانستان دلیل این اقدام را"شخصی" اعلام کرده و گفته است که نمی‌خواهد وارد جزئیات بشود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

انتقاد سازمان ملل از استفاده از کلاه‌های آبی نیروهای حافظ صلح این سازمان توسط سربازان قزاقستاندولت قزاقستان در پاسخ به انتقادات گفت که «به جز کلاه ایمنی که به عنوان بخشی از تجهیزات رسمی نیروهای حافظ صلح محلی در زمان تهدید استفاده می‌شود، هیچ تجهیزات علامت گذاری شده توسط سازمان ملل مورد استفاده سربازان دولتی استفاده نشده است.»

سازمان کشورهای تُرک: آماده کمک به دولت و مردم قزاقستان برای عبور از بحران جاری در این کشور هستیمسازمان کشورهای تُرک: آماده کمک به دولت و مردم قزاقستان برای عبور از بحران جاری در این کشور هستیم سازمان تورکان باید در بنیان حکومت حقیقی در قزاقستان با قزاقها، صراحت جدی با روسیه داشته باشد و جدی تلاش کند وگرنه همه حکومتهای تورکان در آسیای میانه با اخلال جدی روسها روبرو خواهد شد و در اشغال روسها خواهند بود. سازمان تورکان باید با پلادفرم مستقل کامل خود عمل کند.

اولمرت: اسرائیل توان تخریب تاسیسات هسته‌ای ایران را ندارد/ این لاف‌ها نشانه ضعف ماست- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimنخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی: اسرائیل توان تخریب تاسیسات هسته‌ای ایران را ندارد این ادعا که ما قادر به تهاجم به ایران هستیم یک لاف بی جا است پس بهتر است که بنشینیم و منتظر دستیابی قدرت‌های بزرگ به توافق_هسته‌ای جدیدی با ایران باشیم به اینها نباید امان داد ، نباید رحم کرد ، جون بگیرن حمله میکنن باید ادامه دار بهشون ضربه ملایم مغزی زد محکم 😂😂😂😂😂you can’t play with fire 🔥 🔥🔥going to burn you all

با این وضعیت تورم باید حداقل ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش حقوق داشته باشیم/ باید بودجه‌ای درخور شأن کشور و مردم تنظیم کنیمنماینده مردم ورامین در مجلس، گفت: اگر میانگین ۱۰ درصدی در افزایش حقوق مبنا قرار بگیرد خیلی پایین است و تناسبی ندارد، ما که در جلوگیری از تورم موفق نبوده‌ایم حداقل تعادل حقوق‌ها را افزایش بدهیم که به تعادل کلی اندکی کمک کنیم.

دیدار هیات طالبان با اسماعیل خان و احمد مسعود در ایران/ ابراز اطمینان برای بازگشت بدون نگرانیدیدار هیات طالبان با اسماعیل خان و احمد مسعود در ایران سخنگوی طالبان در صفحه توییترش گزارشی از دیدار هیات طالبان در تهران با احمد مسعود، رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستان و اسماعیل خان، والی پیشین هرات ارائه کرد. یکی نیست به این majazestan و mostafa_tajzade بگه شما که فرمانده خط مقدمتون در مبارزه با طالبان خودش رفته برا مذاکره؛ بعد انتظار دارید ایران کشوری چون افغانستان رو از دایره تعاملات بذاره کنار!!! شما اگر این همه غیرت دارید چرا مقابل غرب وحشی وا میدید؟

احمد مسعود با مقام طالبان در تهران دیدار کرداحمد مسعود با مقام طالبان در تهران دیدار کرد سخنگوی طالبان از دیدار اسماعیل خان و احمد_مسعود با سرپرست وزارت خارجه طالبان در تهران خبر داد.