جایزه پنج میلیون دلاری برای یافتن رهبر القاعده در یمن‎‎

03/04/1400 08:28:00 ق.ظ

جایزه پنج میلیون دلاری برای یافتن رهبر القاعده در یمن العربيه_فارسى

برنامه «پاداش برای عدالت» وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا، اعلام کرد که پنج میلیون دلار جایزه به کسانی تعلق می‌گیرد که اطلاعات لازم برای شناسائی محل «پاداش برای عدالت»، روز چهارشنبه 23 ژوئن، در حساب خود در توئیتر نوشت: «در زمانی که رهبران القاعده...

«پاداش برای عدالت»، روز چهارشنبه 23 ژوئن، در حساب خود در توئیتر نوشت: «در زمانی که رهبران القاعده آزادانه در ایران رفت و آمد می‌کنند و به خوش‌گذرانی مشغول هستند، خالد باطرفی و مجموعه تحت امر وی، دستورات آن رهبران را برای ریختن خون بی‌گناهان در یمن اجرا می‌کنند».

Advertisement وزارت خارجه آمریکا تأکید کرده است: «جایی برای خیانت‌کاران القاعده در یمن، نه اکنون و نه در آینده وجود ندارد». در این راستا، برنامه «پاداش برای عدالت» شماره تلفن 0012022941037 را معرفی کرده تا افراد علاقمند بتوانند از طریق واتس‌اپ یا تلگرام، اطلاعات خود را درباره رهبر القاعده در یمن به مرکز دریافت پیام‌های این برنامه ارسال کنند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جایزه تشویقی ۱ میلیون دلاری در آمریکا تنها ۱ درصد آمار واکسیناسیون را بهبود دادمقامات ایالت کارولینای شمالی در آمریکا می‌گویند که از زمان تعیین جایزه بخت‌آزمایی یک میلیون دلاری به منظور تشویق افراد به زدن واکسن کووید-۱۹، میزان واکسیناسیون در این ایالت تنها ۱ درصد افزایش یافته است.

راه برای خرید واکسن از طریق عراق باز شد/ حالا می‌توانیم ۶۰ میلیون دز واکسن اسپوتنیک را بخریمعضو هیئت رییسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق اظهار داشت:‌ عراق در ازای 16 میلیون دز واکسن کواکس، 115 میلیون فرانک سوییس معادل 125 میلیون دلار پرداخت کرده است. قاعدتا از این پس عراقی‌ها می‌توانند از محل پول ایران در این کشور پول پرداخت کنند تا بتوانیم واکسن وارد کنیم.

گران‌ترین و ارزان‌ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای تامین سبد مصرفی خانوارهاخانوارهای ساکن در دانمارک به طور متوسط کالاها و خدمات مصرفی خود را ۴۱ درصد بالاتر از میانگین اتحادیه اروپا تامین می‌کنند؛ در حالی که مردم رومانی همین مایحتاج روزانه را نصف میانگین اتحادیه خریداری می‌کنند.

تصمیم ازبکستان برای عضویت در مجمع بین‌المجالس شورای ترکمعاون اول رئیس سنای ازبکستان از تصمیم این کشور برای عضویت در مجمع بین‌المجالس شورای کشورهای تُرک زبان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی javid__rezaei mahmood19800101 😁

هشتادمین سالگرد بابی یار؛ همکاری پاریس و اوکراین برای یادآوری قتل‌عام ده‌ها هزار یهودی در اوکراینآشویتس در حالی در اذهان عمومی جهان به نماد هولوکاست و قتل‌عام یهودی‌ها توسط نازی‌ها بدل شده که کشتار یهودی‌ها در دره «بابی یار» واقع در نزدیکی شهر کی‌یف، پایتخت اوکراین، با وجود به کام مرگ بردن ده‌ها هزار یهودی توسط ارتش نازی پس از گذشت هشتاد سال همچنان مغفول مانده است. فعلا که صهیونیست ها با کمک اروپائیان همین فجایع را در فلسطین رقم میزنند.

دستور وزیر کشور برای بسیج امکانات جهت رسیدگی به وضعیت خبرنگارانروح الله جمعه ای از دستور وزیر کشور برای بسیج امکانات در جهت رسیدگی به وضعیت مصدومان واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در استان آذربایجان غربی خبر داد. خاک بر سرتون. یکی از هم‌تیمی‌هاتون رو ازتون گرفتن. تریبونشون هم میشین؟ عوض اعتراضتونه؟