جایزه پنج میلیون دلاری برای یافتن رهبر القاعده در یمن‎‎

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جایزه پنج میلیون دلاری برای یافتن رهبر القاعده در یمن العربيه_فارسى

«پاداش برای عدالت»، روز چهارشنبه 23 ژوئن، در حساب خود در توئیتر نوشت: «در زمانی که رهبران القاعده آزادانه در ایران رفت و آمد می‌کنند و به خوش‌گذرانی مشغول هستند، خالد باطرفی و مجموعه تحت امر وی، دستورات آن رهبران را برای ریختن خون بی‌گناهان در یمن اجرا می‌کنند».وزارت خارجه آمریکا تأکید کرده است: «جایی برای خیانت‌کاران القاعده در یمن، نه اکنون و نه در آینده وجود ندارد».

شایان ذکر است که «سازمان القاعده در شبه‌جزیره عربی» ابتدای سال گذشته اعلام کرد خالد سعید باطرفی را به‌عنوان جانشین قاسم الریمی، رهبر سابق القاعده در این منطقه که در اثر حمله یک پهپاد آمریکائی به قتل رسید، تعیین کرده است. او پیشتر سازمان تبلیغاتی القاعده در یمن را اداره می‌کرد.علاوه بر این، نیروهای القاعده را در نبردی که با دولت یمن در استان «أبین» در سال 2011 داشت، فرماندهی می‌کرد. باطرفی که به «ابوالمقداد کندی» ملقب شده، افراطی‌ترین نیروهای القاعده را در حمله به استان أبین یمن در آن سال تحت امر خود داشت و در نتیجه برای مدت طولانی این استان را به تصرف خود درآوردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بچه های پاسداران تهران حواسشون باشه؟؟؟

اینا حتی قیافه شون جهنمیه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جایزه تشویقی ۱ میلیون دلاری در آمریکا تنها ۱ درصد آمار واکسیناسیون را بهبود دادمقامات ایالت کارولینای شمالی در آمریکا می‌گویند که از زمان تعیین جایزه بخت‌آزمایی یک میلیون دلاری به منظور تشویق افراد به زدن واکسن کووید-۱۹، میزان واکسیناسیون در این ایالت تنها ۱ درصد افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

راه برای خرید واکسن از طریق عراق باز شد/ حالا می‌توانیم ۶۰ میلیون دز واکسن اسپوتنیک را بخریمعضو هیئت رییسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق اظهار داشت:‌ عراق در ازای 16 میلیون دز واکسن کواکس، 115 میلیون فرانک سوییس معادل 125 میلیون دلار پرداخت کرده است. قاعدتا از این پس عراقی‌ها می‌توانند از محل پول ایران در این کشور پول پرداخت کنند تا بتوانیم واکسن وارد کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گران‌ترین و ارزان‌ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای تامین سبد مصرفی خانوارهاخانوارهای ساکن در دانمارک به طور متوسط کالاها و خدمات مصرفی خود را ۴۱ درصد بالاتر از میانگین اتحادیه اروپا تامین می‌کنند؛ در حالی که مردم رومانی همین مایحتاج روزانه را نصف میانگین اتحادیه خریداری می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصمیم ازبکستان برای عضویت در مجمع بین‌المجالس شورای ترکمعاون اول رئیس سنای ازبکستان از تصمیم این کشور برای عضویت در مجمع بین‌المجالس شورای کشورهای تُرک زبان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی javid__rezaei mahmood19800101 😁
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشتادمین سالگرد بابی یار؛ همکاری پاریس و اوکراین برای یادآوری قتل‌عام ده‌ها هزار یهودی در اوکراینآشویتس در حالی در اذهان عمومی جهان به نماد هولوکاست و قتل‌عام یهودی‌ها توسط نازی‌ها بدل شده که کشتار یهودی‌ها در دره «بابی یار» واقع در نزدیکی شهر کی‌یف، پایتخت اوکراین، با وجود به کام مرگ بردن ده‌ها هزار یهودی توسط ارتش نازی پس از گذشت هشتاد سال همچنان مغفول مانده است. فعلا که صهیونیست ها با کمک اروپائیان همین فجایع را در فلسطین رقم میزنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دستور وزیر کشور برای بسیج امکانات جهت رسیدگی به وضعیت خبرنگارانروح الله جمعه ای از دستور وزیر کشور برای بسیج امکانات در جهت رسیدگی به وضعیت مصدومان واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در استان آذربایجان غربی خبر داد. خاک بر سرتون. یکی از هم‌تیمی‌هاتون رو ازتون گرفتن. تریبونشون هم میشین؟ عوض اعتراضتونه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »