جایزه مسابقه بین‌المللی عکس 'POY' به عکاس آناتولی رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عکاس خبرگزاری آناتولی موفق به دریافت جایزه بین‌المللی عکس سال POY در آمریکا شد. - خبرگزاری آناتولی

عکاس خبرگزاری آناتولی موفق به دریافت جایزه بین‌المللی عکس سال POY در آمریکا شد.شبنم جوشقون، عکاس خبرگزاری آناتولی موفق شد در جشنواره بین المللی عکس سال آمریکا که یکی از مهمترین جشنواره‌های عکاسی مطبوعات در جهان است، مقام دوم را در گروه"تاریخ علم و طبیعت" به دست آورد.

وی این جایزه را برای عکسی با عنوان"زباله‌های كووید -19، خطری جدید برای زندگی در زیر آب" كه در تنگه بسفر استانبول گرفته شده، دریافت کرد. جوشقون با بيان اينكه وی برای بالا بردن سطح آگاهی در اين مسابقه شركت كرده، گفت: بسيار خوشحالم كه در موضوعی مهم این جايزه را دريافت كردم. اميدوارم بتوانيم توجه بیشتری را به این مسئله جلب کنیم. همه افراد در جهان باید به مسئولیت خود در این باره عمل کنند.

وی با تاکید بر اینکه ماسک‌های پزشکی، دستکش و بطری‌های ضد عفونی کننده به دلیل عامل انسانی یا باد به دریاها می‌رسند، افزود: در حالی که پلاستیک‌ها و زباله‌ها در جهان خطر بزرگی برای دریاها بود، زباله‌های جدید پزشکی نیز بر مشکلات موجود افزوده و یک آلودگی غیرقابل برگشت محیط زیستی را به وجود می‌آورد. زباله‌ای که در هر نقطه‌ای از جهان به دریا انداخته می‌شود به ترکیه می‌رسد و یا برعکس. بنابراین ما در مورد یک مساله جهانی صحبت می‌کنیم.

گفتنی است مسابقه بین المللی عکس POY از سال 1944 توسط دانشکده روزنامه‌نگاری دانشگاه میسوری آمریکا برگزار می‌شود‌ و عکاسان خبرگزاری آناتولی، پیش از این چهار بار در سال‌های 2014، 2015، 2016 و 2020 موفق به کسب این جایزه شده‌ بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عکسای آنادولو بی نظیر و شاهکار هستن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عکاس آناتولی جایزه مسابقه بین‌المللی عکس 'POY' آسیا را از آن خود کردعکاس خبرگزاری آناتولی موفق به دریافت جایزه بین‌المللی عکس سال POY در آسیا شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خوراکی‌های عید پاک، جایزه دم‌عصایی‌ها و خزمیمون‌هاتخم‌مرغ‌های دم‌عصایی‌ها در سبدهایی روی زمین یا بر کُنده‌های افتاده روی زمین قرار داده شده تا در دسترس آنها باشد، اما تخم‌مرغ‌های خزمیمون‌ها مثل خودشان از درخت آویزان است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هابرماس جایزه کتاب ۲۲۵ هزار یورویی شیخ زاید را نمی‌پذیرد | DW | 02.05.2021فیلسوف نامدار آلمانی که قرار بود برای دریافت جایزه_شیخ_زاید در نمایشگاه_کتاب_ابوظبی حضور یابد از این کار انصراف داد. هابرماس می‌گوید ارتباط تنگاتنگ بنیاد اهدا‌کننده این جایزه و حکومت امارات برای او روشن نبوده است. حمایت کنید نه_به_امتحانات_حضوری به اين آدم ميگن انسان واقعي با پرنسيپ، حالا اگه ايراني بود با كله و چهاردست و پا و خيز خيزان ميرفت جايزه اشو بگيره و 'من' شاید *ما' جای ایشون بودیم خودمون برای همچین رابطه نامعلومی توجیه علمی، عقلی، شرعی یا حتی فلسفی میکردیم تا حتما اون جایزه بگیریم... فیلسوف خودتی و بس...
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پول، کیک، آبجو؛ در صربستان و آمریکا واکسن بزنید و جایزه بگیریددولت صربستان اعلام کرد به تمام افراد بالای ۱۶ سال که تا پیش از این دست کم یک دُز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند یا کسانی که تا پیش از پایان ماه جاری میلادی یک دُز واکسن بزنند، ۳ هزار دینار، معادل ۲۵ یورو پرداخت می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شهره بیات، برنده جایزه زنان شجاع: گفتند خمینی را ستایش کن و برگرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »