جایزه روزنامه نگاری پارلمان اروپا به خبرنگاران افشاگر «پروژه پگاسوس» اهدا شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پارلمان اروپا جایزه مشهور روزنامه نگاری تحقیقی موسوم به جایزه دافنه کاروانا گالیزیا را به روزنامه نگاران افشاگر پروژه پگاسوس داد.

پروژه پگاسوس حاصل کار تحقیقی بیش از ۸۰ روزنامه نگار از رسانه های متعدد از جمله لوموند فرانسوی، گاردین بریتانیایی و واشنگتن پست آمریکایی و همکاری آنها با سازمان عفو بین الملل بود.

بدافزار جاسوسی پگاسوس که محصول یک شرکت اسرائیلی موسوم به «ان او اس» بود به سفارش ۱۱ دولت در سراسر جهان، این افراد را مورد جاسوسی قرار می داد. مراسم جایزه روزنامه نگاری پارلمان اروپا که برای دومین سال متوالی برگزار می شود در ادای احترام به روزنامه نگار مشهور اهل مالت، دافنه کاروانا گالیزیا، نام او را گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا یک میلیارد یور کمک بشردوستانه به افغانستان اختصاص داداورزولا فون در لاین،‌ رئیس کمیسیون اروپا سه‌شنبه ۱۲ اکتبر اعلام کرد اتحادیه اروپا یک میلیارد یورو برای یک برنامه کمک به افغانستان بودجه اختصاص داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رویترز: سفر انریکه مورا به ایران «بازدیدی سرنوشت‌ساز در شرایط بحرانی است»دیپلمات‌های سه کشور صنعتی قدرتمند اروپایی اعلام کردند با نظر به اینکه سفر هماهنگ‌کننده هسته‌ای اتحادیه اروپا به ایران در زمانی حساس و در شرایط وخامت اوضاع اقا ما اتم مئتوم نمی خوایم هسته ای مگه برا مصرف برق و اینا نگفتن میخوایمش قراره زمستانم قطعی برق باشه اینا به کنار من می خوام هرروزم جمعه نباشه دیپلمات‌های سه کشور صنعتی قدرتمند اروپایی اعلام کردند با نظر به اینکه سفر هماهنگ‌کننده هسته‌ای اتحادیه_اروپا به ایران در زمانی حساس و در شرایط وخامت اوضاع هسته‌ای ایران روی می‌دهد، باید آن را «سفری فوق‌العاده» دانست. نسیم : 👇 ایران توافق_اتمی اتحادیه_اروپا -باتشکر ازاقدامات اتحادیه اروپا برای امنیت و صلح_جهانی ... - سفر آقای انریکه_مورا (که درمراسم تحلیف رئیسی شرکت کرد درحالیکه مقامات دست اول رژیم آنرا تحریم کردند ) البته مایه نگرانی است ومجددا یک گام به عقب محسوب میشود .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات عراق؛ برای نخستین بار ۹۷ زن به پارلمان این کشور راه یافتندائتلاف فتح به رهبری هادی عامری، فرمانده سپاه بدر که نزدیک‌ترین جریان به ایران محسوب می‌شود، بازنده بزرگ انتخابات پارلمانی زودهنگام عراق بود. رهبران فتح و دولت قانون گفته‌اند نتایج این انتخابات را نخواهند پذیرفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: به محض توافق همه طرف‌ها و دریافت پاسخ تهران و واشنگتن، آماده تشکیل جلسه مذاکره هستیمانریکه مورا، معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که مسئول هماهنگی مذاکرات هسته‌ای وین هم است امروز پنج‌شنبه ۱۴ اکتبر برای گفتگو با مقام‌های ایرانی وارد تهران شد و با علی باقری، معاون سیاسی وزارت خارجه ایران دیدار کرد. به فرض دوباره قرارداد تائید بشه، چه تضمینی برای پایبندی شما غربی_ها وجود داره؟🤔 برجام نمی خواهیم چون صلیبچیهای استعمارجهانی بساط جنود فکری علوم بی منطق و تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران را فاشیستی سودجویانه و تحمیلی بر ایرانیان استمرار می دهند. اتحادیه اروپا یک روزی باید جوابگوی مردم ایران باشد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کاخ سفید: همچنان مسیر دیپلماتیک با ایران را ترجیح می دهیم/ فرصت بازگشت به مذاکرات نامحدود نیستسخنگوی کاخ سفید: *همچنان مسیر دیپلماتیک با ایران را ترجیح می دهیم *ما به دنبال کردن مذاکرات ادامه می‌دهیم *تیم ما آماده بازگشت به دور دیگری از مذاکرات است *فرصت بازگشت به مذاکرات نامحدود نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود در پی برگزاری مراسم گلدن گلوب است🔺 انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود در پی برگزاری مراسم گلدن_گلوب است ▪ هنوز مشخص نیست که این مراسم چگونه برگزار می‌شود، و انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود درباره پوشش رسانه‌ای برنامه توضیحی نداده است. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »