جان‌ باختن یک زائر ایرانی در حادثه کربلا/ زخمی شدن 7 زائر ایرانی- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

20/06/1398 09:06 ق.ظ

«جان‌ باختن یک زائر ایرانی در حادثه روز گذشته کربلا؛ ۷ زائر ایرانی زخمی شدند» ركضه_طويريج

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر درباره وضعیت زائران ایرانی در حادثه روز گذشه در کربلا، با اعلام خبر فوت یک زائر ایرانی در این حادثه، توضیحاتی ارائه کرد. وی تصریح کرد: از 8 نفر زائر ایرانی که در حادثه روز گذشته زخمی شدند، 6 نفر ترخیص و یک نفر هم‌اکنون در بیمارستان الحسین کربلا بستری است که وی نیز تا عصر امروز ترخیص خواهد شد و بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته توسط نمایندگان هلال در کربلا، یک زائر ایرانی...

وی تصریح کرد: از 8 نفر زائر ایرانی که در حادثه روز گذشته زخمی شدند، 6 نفر ترخیص و یک نفر هم‌اکنون در بیمارستان الحسین کربلا بستری است که وی نیز تا عصر امروز ترخیص خواهد شد و بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته توسط نمایندگان هلال در کربلا، یک زائر ایرانی در این حادثه جان خود را از دست داده است.

حلی‌ساز گفت: قبل از تاسوعا و عاشورای حسینی 40 نفر از جراحان کشورمان برای خدمت‌رسانی به زائران در تاسوعا و عاشورا به کربلا اعزام شدند و هم اکنون نیز در کربلا مستقر هستند و در صورت درخواست کمک دولت عراق، این افراد می‌توانند به حادثه دیدگان (زخمی شدگان) خدمت‌رسانی کنند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

🎥 توضیحات رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر درباره فوت یک ایرانی در حادثه روز گذشته کربلا ركضه_طويريج

هیچ زائر ایرانی در حادثه کربلا آسیب ندیده استتهران - ایرنا - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌ احمر گفت: تاکنون در حادثه باب الرجاء مقابل حسینیه تهرانی در نزدیک باب القبله حرم مطهر امام حسین(ع) هیچ یک از زائران ایرانی عتبه حسینی و عباسی حاضر در شهر مقدس کربلا در این حادثه آسیب ندیده اند. مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت: - علت اصلی حادثه ازدحام زائران و ریزش سازه بتنی مقابل درب ورودی حرم حضرت عباس (ع) اعلام شده است. - احتمال وجود زائران ایرانی در بین سانحه دیدگان وجود دارد.

یک بازداشت در ارتباط با نهی از منکر در بندرگز

مرگ ۳۱ زائر شیعه در جریان مراسم روز عاشورا در کربلابه گفته مقام های عراقی دست کم ۳۱ نفر در جریان مراسم روز عاشورا در شهر کربلا زیر فشار و افتادن حاضران جان خود را از دست داده اند.

بیش از ۳۰ زائر در کربلا زیر دست و پا ماندند و کشته شدندوزارت بهداشت عراق می گوید ۳۱ نفر از زائران شیعه روز سه شنبه در کربلا، زیر فشار دست و پای جمعیت جان خود را از دست دادند. به گزارش خبرگزاری فرانسه، وزارت بهداشت عراق روز سه شنبه ۱۹ شهریور ضمن اعلام ای

اتباع ایرانی در میان مصدومان و جانباختگان حادثه امروز کربلا نیستندرییس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر کشورمان اعلام کرد، تاکنون درباره حضور اتباع ایرانی در میان کشته‌ها و مصدومان حادثه امروز شهر کربلا گزارشی منتشر نشده است.

واکنش نایب رییس IWF به اولین حضور بانوان ایرانی در وزنه‌برداری قهرمانی جهانواکنش نایب رییس IWF به اولین حضور بانوان ایرانی در وزنه‌برداری قهرمانی جهان: *من برای زنان در ایران و عراق بسیار خوشحالم *ما زنان بیشتری از غرب آسیا را در مسابقات جهانی خواهیم دید *خوشحالم که به‌زودی آن‌ها را خواهم دید