جان باختن پسربچه هشت ساله حین گذر از گیت الکترونیکی ورزشگاه آزادی

25/06/1398 10:05:00 ب.ظ

کودک هشت ساله حین گذر از گیت الکترونیکی ورزشگاه آزادی دچار برق گرفتگی شد و جان باخت

رئیس اورژانس تهران جان باختن یک پسربچه ۸ ساله را بر اثر برق گرفتگی را در ورزشگاه آزادی تهران تایید کرد. وی درباره جزئیات این کودک نیز گفت: این پسربچه ۸ پس از دیدار امشب دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت قصد عبور از گیت‌های بلیت‌فروشی الکترونیک داشته که دچار برق گرفتگی می‌شود. به گزارش ایسنا، این کودک «عماد صفی یاری» نام داشته است.

وی درباره جزئیات این کودک نیز گفت: این پسربچه ۸ پس از دیدار امشب دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت قصد عبور از گیت‌های بلیت‌فروشی الکترونیک داشته که دچار برق گرفتگی می‌شود. به گزارش ایسنا، این کودک «عماد صفی یاری» نام داشته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

خاک توی سر ج اسلامی با این وضع مملکت داری اش ! چه کسی مقصر مرگ پسر بچه‌ی ۸ ساله است؟ حادثه ناگواری که پس از بازی پرسپولیس و نفت آبادان در خروجی ورزشگاه آزادی رخ داد تامل برانگیز و تاسف‌بار است، موضوعی که ریشه در «امنیت ورزشگاه» دارد. سوال این است که آیا این‌بار مقصر یا مقصران احتمالی معرفی خواهند شد؟ شت

قشنگش اینه پسربچه ۸ ساله می‌تونه بره استادیوم زن عاقل و بالغ نمیتونه!! البته که همه رو به کشتن میدن فرقیم نداره

انسان 'درحال باختن نبرد برای مقابله با جنگل‌زدایی است'براساس یک ارزیابی تازه موافقتنامه ای تاریخی با هدف متوقف کردن روند نابودی جنگل ها درحال ناکام ماندن است. این ارزیابی از موافقتنامه موسوم به 'اعلامیه نیویورک درباره جنگل ها' (ان وای دی اف) می گوید که قول های محوری این توافق محقق نشده است.

دونالد ترامپ و جان بولتون بر سر لغو تحریم‌های ایران مشاجره کرده بودندایران می‌گوید تا زمانی که تحریم‌ها لغو نشود، حاضر به مذاکره با ایالات متحده آمریکا نیست و رئیس جمهوری آمریکا نیز روز چهارشنبه در جریان گفتگویش با خبرنگاران، احتمال رفع تحریم‌های ایران را رد نکرد. او در پاسخ به پرسشی دربارۀ احتمال کاهش تحریم‌ها گفت: «ببینیم چه پیش می‌آید.» بولتون مرد بزرگی ست...واقع بین و تجربیات او در دوران نومحافظه_کاران ذی قیمت تلقی می گردد ترامپ خیلی مرد ترسویی است واقعا ؟!!

با اخراج جان بولتون احتمال جنگ کم شده است/ دوران نتانیاهو و ترامپ رو به پایان است/ بعد از انتخابات آمریکا تحولات زیادی رخ خواهد داداستاد روابط بین الملل دانشگاه ام سی مستر اخراج جان بولتون را عامل کاهش احتمال جنگ دانست و گفت:‌ روابط در آینده بهبود می‌یابد امکان مذاکره بیشتر می‌شود. ترامپ شانسی برای پیروزی در انتخابات ندارد. دوران نتانیاهو هم رو به پایان است. بنابراین بعد از انتخابات آمریکا تحولات زیادی رخ خواهد داد.

روزانه ۴۵ تا ۶۵ نفر بر اثر تصادف جان خود را از دست می‌دهند/ تمایل سایپا به توقف تولید 'پراید'/درخواست پلیس از استانداران درباره تغییر ساعات کاری اداراترییس پلیس راهور ناجا گفت: با توجه به افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی ترافیک ابتدای مهر از استانداران درخواست کردیم تا ساعات کار ادارات را از ابتدای مهر به مدت ۱۰ روز، دو ساعت به صورت شناور قرار دهند تا در روزهای ابتدای مهر پیک ترافیک نداشته باشیم.

سیگار الکترونیکی مخصوص استفاده از ماری‌جوآنا نیز خطرناک استگرچن ویتمر، فرماندار ایالت میشیگان، و متعاقباً دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، اعلام کردند که ممنوعیت سیگارهای الکترونیکی، شامل حال سیگارهای مخصوص کشیدن ماریجوآنا نمی شود. ولی اکنون روشن شده که آنها

عدم حضور بولتون در کاخ سفید می‌تواند آغاز دوران جدید سیاست خارجه ترامپ باشددیفنس وان بررسی کرد؛ عدم حضور بولتون در کاخ سفید می‌تواند آغاز دوران جدید سیاست خارجه ترامپ باشد