جان باختن نگهبان یک مجتمع مسکونی بر اثر آتش سوزی در ورامین

28/07/1398 11:46 ق.ظ

بخاری برقی نصب شده در کنار مبل اتاق نگهبانی باعث بروز آتش مخفی و انباشته شدن دود در محل اتاق شده بود که بر اثر انباشت دود، نگهبان جان خود را از دست داده بود. کارگران اخبار_ایران

به گفته محسن پارسا در این حادثه، بخاری برقی نصب شده در کنار مبل اتاق نگهبانی باعث بروز آتش مخفی و انباشته شدن دود در محل اتاق شده بود که بر اثر انباشت دود، نگهبان جان خود را از دست داده بود.

پارسا که با ایرنا گفتگو کرده در ادامه افزود: «سپس اتاق آتش گرفته بود که تلاش ساکنان برای باز کردن درب و پنجره که از داخل قفل بود، نتیجه‌ای در بر نداشت و آتش نشانان با وسایل خود نسبت به بازکردن درب و خارج کردن پیکر بی‌جان نگهبان اقدام کردند. عوامل آتش نشانی پس از ایمن‌سازی و خاموش کردن آتش، پیکر این فرد را به عوامل اورژانس تحویل دادند.»

پارسا از شهروندان خواست تا در هنگام استفاده از وسایل گرمایشی، نکات ایمنی را رعایت کنند تا از بروز حوادث منجر به فوت افراد جلوگیری شود. حوادث منجر به جرح یا فوت کارگران حدیث کهنه‌‌ای در ایران است. از کارگرانی که در کارگاه‌های کوچک و شهرستان‌های دورافتاده دور از اخبار و سر و صدای رسانه جانشان را از دست می‌دهند تا آن‌ها که همچون کارگران معدن گلستان یورت تبدیل به تیتر اول اخبار رسانه‌ها می‌شوند.

ادامه مطلب:
iranwire »

گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از زنده‌گیری مار تا نجات جان زنی در متروویدئوهای بدون شرح این هفته با تصاویری از زنده‌گیری یک مار غول‌پیکر در تایلند آغاز می‌شود.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا در حادثه تصادف جان باخترئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه خستگی خودروی مقابل عامل جان باختن رئیس عقیدتی ناجا و راننده وی شد، گفت: رانندگان از تردد هنگام خستگی و خواب‌آلودگی به‌طور جد پرهیز کنند.

عفو بین‌الملل: ترکیه در حمله به سوریه مرتکب «جنایات جنگی» شده استدر بیانیه عفو بین الملل همچنین آمده است که بر اساس شواهد بدست آمده مناطق مسکونی بدون هیچ ملاحظه ای همچون مواضع نظامی هدف حملات قرار گرفته اند. سازمان عفو بین الملل چرا فقط حرف نقد نظر سرکاری چهل سال انجام می دهد ولی کاری نمی کند 🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐 مبارزه ترک ها علیه تروریست خدمت به بشریت است🇹🇷 چند قرنه تو هر چهار کشوری که کوردا توشون تقسیم شدن جنایت اتفاق میفته ازین که بیگناهانه سلاخی میشن ناراحتم و ازینکه بالاخره جنایت علیه شون رو به رسمیت شناختن خوشحال

درگیری‌های شدید در سانتیاگو؛ رئیس جمهوری شیلی وضعیت اضطراری اعلام کردجمعه شب علاوه بر غارت چند فروشگاه و حمله با کوکتل مولوتف به چند ایستگاه مترو، ساختمان شرکت برق ایتالیایی «انل» و یکی از شعبه‌های بانک شیلی نیز در آتش سوختند.

زن شیعه لبنانی خطاب به نصرالله و بری: کجائید شرم‌تان باد بیاید تظاهرکنندگان را ببينيدیک زن شیعه لبنانی از اهالی منطقه جنوب این کشور که در تظاهرات اعتراضی علیه فساد طبقه سیاسی حاکم بر نشنیدیم نصرالله با اره بیوفته به جان مردمش !!! اللهم اشتغل الظالمین بالظالمین! واحفظ السید نصرالله قائد حزب الله! عزیز نا وموجب عزتناوعزة العرب والمسلمین.

فیلم‌های ابراهیم گلستان و فروغ فرخزاد در جشنواره لومیر لیونرویداد قابل توجه دیگر در جشنواره لومیر اکران فیلم «مرد ایرلندی» اثر مارتین اسکورسیزی بود.