جان باختن 113 تن در اثر سرازیر شدن سیلاب‌ها در هند

08/07/1398 12:59 ب.ظ

منابع خبری هند تایید کردند که تعداد قربانیان سیل در این کشور طی چهار روز اخیر پس از باران‌های شدید

منابع خبری هند تایید کردند که تعداد قربانیان سیل در این کشور طی چهار روز اخیر پس از باران‌های شدید سانتوش وارما افسر پلیس در اوتار پرادیش هند گفت، این سیلاب‌ها همچنان باعث شد تا 900 تن از زندانیان از زندان‌های این دو ایالت به زندان‌های دیگر منتقل شوند.

سانتوش وارما افسر پلیس در اوتار پرادیش هند گفت، این سیلاب‌ها همچنان باعث شد تا 900 تن از زندانیان از زندان‌های این دو ایالت به زندان‌های دیگر منتقل شوند.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

آتش‌سوزی در یک کارخانه در چین جان ۱۹ نفر را گرفتاین آتش‌سوزی در حالی صورت می‌گیرد که چینی‌ها خود را آماده برگزاری جشن‌های هفتاد سالگی به قدرت رسیدن حزب کمونیست می‌کنند.

سی و شش چینی در یک سانحه رانندگی جان باختندسی و شش نفر بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در استان جیانگ‌سو چین جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی

کشته شدن صدها نفر در سیل سهمگین دو ایالت شمالی هندمقامات رسمی اعلام کردند که بیش از صد نفر در اثر سیلی که پس از باران‌های شدید در دو ایالت‌ شمالی بیهار و اوتارپرادش بارید، کشته شده‌اند.

سیل در شمال هند بیش از صد کشته بر جای گذاشتجاری شدن سیل در ایالت‌های اوتار پرادش و بیهار هند بیش از ۱۰۰ کشته بر جای گذاشت ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

کره جنوبی؛ ۹ زخمی در پی آتش‌ گرفتن دو تانکر نفتی در بندر اولسانگارد ساحلی کرۀ جنوبی در حال بررسی علت وقوع این حادثه است و پلیس به دلیل نگرانی از احتمال وقوع انفجارهای بیشتر، منطقه را تخلیه و رفت و آمد در آن را ممنوع کرده است.

بازسازی «دیوارهای لنون» در هنگ کنگ در آستانۀ جشن‌های ملی چینبازسازی این دیوارها با پنجمین سالگرد جنبش «اشغال مرکز» نیز همزمان شد که به «جنبش چتر» مشهور است و طی آن معترضان با اعتصابات طولانی ۷۹ روزه، خیابان‌ها هنگ کنگ را مسدود و فعالیتها در این مرکز بزرگ اقتصادی را متوقف کردند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، به نقل از اداره هواشناسی هند، تلفات باران‌های شدید و جاری شدن سیل در ایالت شمالی «اوتار پرادش» و ایالت «بیحار» در چهار روز اخیر، به 113 نفر افزایش یافته است.

سانتوش وارما افسر پلیس در اوتار پرادیش هند گفت، این سیلاب‌ها همچنان باعث شد تا 900 تن از زندانیان از زندان‌های این دو ایالت به زندان‌های دیگر منتقل شوند.

بر اساس اعلام این نهاد، بارندگی هنوز هم در بخش‌هایی از این کشور ادامه دارد.