جانی دپ در پرونده 'همسر آزاری' در دادگاه بریتانیا باخت - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جانی دپ در پرونده 'همسر آزاری' در دادگاه بریتانیا باخت

دادگاه رسیدگی به این پرونده در ماه ژوئیه تشکیل شد و بیش از دو هفته طول کشید.

اتهامات مربوط به خشونت جانی دپ علیه امبر هرد به سال‌های ۲۰۱۳ تا زمان جدایی آنها در سال ۲۰۱۶ برمی‌گردد. در یکی از موارد ادعا شده در سال ۲۰۱۵ در استرالیا، جانی دپ که تحت تاثیر الکل و مواد مخدر بوده، با "رفتار آزاردهنده فیزیکی و زبانی" امبر هرد را هدف خشونت قرار داده است. قاضی دادگاه گفت که یکی از مواردی که مرتب در شهادت‌های جانی دپ تکرار می‌شده این بوده که خانم هرد او را با فریب در موقعیت‌هایی قرار می‌داده که بعدا به عنوان نوعی "بیمه‌نامه" برای خود از آن استفاده کند و همین طور این ادعا که امبر هرد به دنبال ثروت آقای دپ بوده است.آقای دپ در پرونده‌ای جداگانه در آمریکا، از همسر سابقش به دلیل نوشتن مقاله‌ای در روزنامه واشنگتن پست شکایت کرده که می‌گوید در آن به خشونت متهم شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این اروپا ی لعنتی حق‌اش است که سرش بیاید. کم لاشی بازی درآورد؟ کم برادران ِ تروریست مارا جا و مکان داد؟ کم به ترورهای ما کمک و لاپوشانی کرد؟ مگر همین دیوث‌ها نبودند که خمینی را شاخ کردند؟ اکنون زمان تقاص پس دادن است، بمیر ای اروپا، فرانسه، وین، اتریش Vienna FranceBeheading

WTF 😐😐😐😐😐

اگر در الکل و موادمخدر زیاد افراطگری کرده بوده باشد، احتمال بی احترامی ایشان به همسرش زیاد است، انسان عاقل بگو دیگر نیاز به شکایت ندارد. دوست داشت فقط کمی پول خرج کند و بیشتر برای خودش داستان بسازد.

من منتظرم عكس قاضي با امبر تو آسانسور بياد بيرون :)))

منم اگر قاضی بودم میگفتم سسسسسسسسسس شوهر آمبر فریاد نمیزند 🤘😂

چرا تیتر بی‌ربط میذارین؟ در دادگاهی که سر شکایتش از روزنامه بود باخت. از امبر هردم زیرمیزی میگیرین؟

همیشه فکر می کردم فقط من هستم که زنم را می زنم، بعد از این خبر کلی خوشحال شدم و به فکر فرو رفتم و یاد افتاد که من اصلا زن ندارم.

دستِ بزن داشته یه مسلمون واقعیه

وقتی زمام دار دنیا فمینیست و کونی و بلک دیک مدرز ها هستن بایدم ببازه

از نظر من برنده ست :)

کیر توو این زندگی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله با سلاح گرم به یک کشیش ارتدوکس در لیون فرانسه؛ پلیس در جستجوی مهاجمحمله لیون تنها ۲ روز پس از حمله با چاقو به کلیسایی در شهر نیس فرانسه روی می‌دهد، حادثه‌ای که در آن ۳ نفر توسط یک اسلامگرای افراطی کشته شدند. شرم بر تروریست های افراطی. بااین حمله هاسه حرمت اسلامی شکسته شده است: ۱/حمله علیه بیگناهان که اسلام حرام اش میداند. ۲/حمله علیه کلیساهاوعبادت گاه هاومسئولین آن مکان هاکه اسلام حرمت شان راتاکیدکرده است. ۳/نقض عهدوپیمان امان که ازطرف کشورمتبوع دریافت داشته درحالی که اسلام به وفای به عهدتاکیدکرده. انگار کلیسا نفرین شوده باشه چه ترسناک
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسلواکی در اقدامی منحصر به فرد در جهان از کل جمعیت خود آزمایش کرونا می‌گیردنخست وزیر اسلواکی با تاکید بر این که کارزار یاد شده «راهی در مسیر بازگشت آزادی‌ها» است، تصریح کرد پس از انجام غربالگری در صورتی که کارزار به صورت کامل صورت گیرد این احتمال وجود دارد که محدودیت‌های وضع شده در ارتباط با همه‌گیری بیماری کووید۱۹ کاهش یابد. منظورتون ۵.۴۰۰.۰۰۰نفره این برخلاف آزادی و قوانین آنریکایت کار آخونداست! میخوان مردم اسلواکی رو هم بکشن!!!!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار تلویحی ظریف به ترکیه در مورد 'حضور تروریست‌ها' در قره‌باغ | DW | 01.11.2020محمد جواد ظریف حضور 'تروریست‌های تکفیری' در درگیری‌های قره‌باغ را تائید کرد و گفت ایران این مسئله را تحمل نخواهد کرد. ظاهرا منظور او 'مزدوران سوری' است که گفته می‌شود ترکیه به مناطق جنگی در قره‌باغ اعزام کرده است. تروریستهایی که خودشون ساختن حالا براشون تهدید شده؟؟!! مار تو آستینت پرورش دادی JZarif !!! IranRegimeChange مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی الان که آب گل آلوده و دو کشور آذربایجان و ارمنستان درگیرهستن چرا ایران ادعای مالکیت قره باغ را نمیکند.وقتی در مورد دریای خزر قرارداد شوروی و ایران را نپذیرفتند ایران هم معاهدات آنها را نپذیرد .با توجه به اینکه قره باغ جزعی از خاک ایران بوده تا حدودی جبران واگذاری دریای خزر بشود. ترکیه عجب نفهمیه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

در خرابه‌ای در تهران روی داد: مرگ فجیع پسر ۹ ساله به دست مادرش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سومین نفر در ارتباط با حمله مسلمان افراطی به کلیسایی در فرانسه دستگیر شد🔺سومین نفر در ارتباط با حمله مسلمان افراطی به کلیسایی در فرانسه دستگیر شد ⚡️به گزارش رویترز، یک منبع پلیس فرانسه روز شنبه ۱۰ آبان گفت در‌ارتباط با حمله روز پنجشنبه یک مرد تونسی‌تبار در نیس که سه نفر کشته شدند، تاکنون سه نفر دستگیر شده اند. کیر خر تو عسلام این تروریست های بی‌عرضه اسلامی را باید از اروپا بيرون انداخت. The islamic terrorism and barbarism must be eliminated by any means and methods.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به بیش از یک میلیون و 655 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »