جانی دپ در پرونده 'همسر آزاری' در دادگاه بریتانیا باخت - BBC News فارسی

02/11/2020 05:30:00 ب.ظ

جانی دپ در پرونده 'همسر آزاری' در دادگاه بریتانیا باخت

جانی دپ در پرونده 'همسر آزاری' در دادگاه بریتانیا باخت

جانی دپ، بازیگر سینما و ستاره هالیوود که از روزنامه‌ای بریتانیایی به دلیل افترا و چاپ مقاله‌ای با عنوان 'همسر آزار' شکایت کرده بود، در دادگاه باخت. به گفته قاضی ۱۲ مورد از ۱۴ مورد خشونت خانگی آقای دپ که در روزنامه به آن اشاره شده رخ داده است.

جانی دپ ماه ژوئیه برای دادگاهش به لندن رفتدادگاه رسیدگی به این پرونده در ماه ژوئیه تشکیل شد و بیش از دو هفته طول کشید.اتهامات مربوط به خشونت جانی دپ علیه امبر هرد به سال‌های ۲۰۱۳ تا زمان جدایی آنها در سال ۲۰۱۶ برمی‌گردد.در یکی از موارد ادعا شده در سال ۲۰۱۵ در استرالیا، جانی دپ که تحت تاثیر الکل و مواد مخدر بوده، با "رفتار آزاردهنده فیزیکی و زبانی" امبر هرد را هدف خشونت قرار داده است.

قاضی دادگاه گفت که یکی از مواردی که مرتب در شهادت‌های جانی دپ تکرار می‌شده این بوده که خانم هرد او را با فریب در موقعیت‌هایی قرار می‌داده که بعدا به عنوان نوعی "بیمه‌نامه" برای خود از آن استفاده کند و همین طور این ادعا که امبر هرد به دنبال ثروت آقای دپ بوده است.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

این اروپا ی لعنتی حق‌اش است که سرش بیاید. کم لاشی بازی درآورد؟ کم برادران ِ تروریست مارا جا و مکان داد؟ کم به ترورهای ما کمک و لاپوشانی کرد؟ مگر همین دیوث‌ها نبودند که خمینی را شاخ کردند؟ اکنون زمان تقاص پس دادن است، بمیر ای اروپا، فرانسه، وین، اتریش Vienna FranceBeheading WTF 😐😐😐😐😐 اگر در الکل و موادمخدر زیاد افراطگری کرده بوده باشد، احتمال بی احترامی ایشان به همسرش زیاد است، انسان عاقل بگو دیگر نیاز به شکایت ندارد. دوست داشت فقط کمی پول خرج کند و بیشتر برای خودش داستان بسازد.

من منتظرم عكس قاضي با امبر تو آسانسور بياد بيرون :))) منم اگر قاضی بودم میگفتم سسسسسسسسسس شوهر آمبر فریاد نمیزند 🤘😂 چرا تیتر بی‌ربط میذارین؟ در دادگاهی که سر شکایتش از روزنامه بود باخت. از امبر هردم زیرمیزی میگیرین؟ همیشه فکر می کردم فقط من هستم که زنم را می زنم، بعد از این خبر کلی خوشحال شدم و به فکر فرو رفتم و یاد افتاد که من اصلا زن ندارم.

دستِ بزن داشته یه مسلمون واقعیه وقتی زمام دار دنیا فمینیست و کونی و بلک دیک مدرز ها هستن بایدم ببازه از نظر من برنده ست :) کیر توو این زندگی

حمله با سلاح گرم به یک کشیش ارتدوکس در لیون فرانسه؛ پلیس در جستجوی مهاجمحمله لیون تنها ۲ روز پس از حمله با چاقو به کلیسایی در شهر نیس فرانسه روی می‌دهد، حادثه‌ای که در آن ۳ نفر توسط یک اسلامگرای افراطی کشته شدند. شرم بر تروریست های افراطی. بااین حمله هاسه حرمت اسلامی شکسته شده است: ۱/حمله علیه بیگناهان که اسلام حرام اش میداند. ۲/حمله علیه کلیساهاوعبادت گاه هاومسئولین آن مکان هاکه اسلام حرمت شان راتاکیدکرده است. ۳/نقض عهدوپیمان امان که ازطرف کشورمتبوع دریافت داشته درحالی که اسلام به وفای به عهدتاکیدکرده. انگار کلیسا نفرین شوده باشه چه ترسناک

اسلواکی در اقدامی منحصر به فرد در جهان از کل جمعیت خود آزمایش کرونا می‌گیردنخست وزیر اسلواکی با تاکید بر این که کارزار یاد شده «راهی در مسیر بازگشت آزادی‌ها» است، تصریح کرد پس از انجام غربالگری در صورتی که کارزار به صورت کامل صورت گیرد این احتمال وجود دارد که محدودیت‌های وضع شده در ارتباط با همه‌گیری بیماری کووید۱۹ کاهش یابد. منظورتون ۵.۴۰۰.۰۰۰نفره این برخلاف آزادی و قوانین آنریکایت کار آخونداست! میخوان مردم اسلواکی رو هم بکشن!!!!!!!!

هشدار تلویحی ظریف به ترکیه در مورد 'حضور تروریست‌ها' در قره‌باغ | DW | 01.11.2020محمد جواد ظریف حضور 'تروریست‌های تکفیری' در درگیری‌های قره‌باغ را تائید کرد و گفت ایران این مسئله را تحمل نخواهد کرد. ظاهرا منظور او 'مزدوران سوری' است که گفته می‌شود ترکیه به مناطق جنگی در قره‌باغ اعزام کرده است. تروریستهایی که خودشون ساختن حالا براشون تهدید شده؟؟!! مار تو آستینت پرورش دادی JZarif !!! IranRegimeChange مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی الان که آب گل آلوده و دو کشور آذربایجان و ارمنستان درگیرهستن چرا ایران ادعای مالکیت قره باغ را نمیکند.وقتی در مورد دریای خزر قرارداد شوروی و ایران را نپذیرفتند ایران هم معاهدات آنها را نپذیرد .با توجه به اینکه قره باغ جزعی از خاک ایران بوده تا حدودی جبران واگذاری دریای خزر بشود. ترکیه عجب نفهمیه

در خرابه‌ای در تهران روی داد: مرگ فجیع پسر ۹ ساله به دست مادرش

سومین نفر در ارتباط با حمله مسلمان افراطی به کلیسایی در فرانسه دستگیر شد🔺سومین نفر در ارتباط با حمله مسلمان افراطی به کلیسایی در فرانسه دستگیر شد ⚡️به گزارش رویترز، یک منبع پلیس فرانسه روز شنبه ۱۰ آبان گفت در‌ارتباط با حمله روز پنجشنبه یک مرد تونسی‌تبار در نیس که سه نفر کشته شدند، تاکنون سه نفر دستگیر شده اند. کیر خر تو عسلام این تروریست های بی‌عرضه اسلامی را باید از اروپا بيرون انداخت. The islamic terrorism and barbarism must be eliminated by any means and methods.

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به بیش از یک میلیون و 655 هزار نفر رسید

توضیح تصویر، جانی دپ ماه ژوئیه برای دادگاهش به لندن رفت دادگاه رسیدگی به این پرونده در ماه ژوئیه تشکیل شد و بیش از دو هفته طول کشید.Aa یک کشیش ارتدوکس در شهر لیون فرانسه به ضرب گلوله زخمی شد.Aa اسلواکی از روز شنبه برنامه غربالگری وسیع خود را برای گرفتن آزمایش تشخیص ابتلا به ویروس کرونا و بیماری کووید۱۹ از کل جمعیت این کشور آغاز کرده است.ایران هشدار تلویحی ظریف به ترکیه در مورد"حضور تروریست‌ها" در قره‌باغ محمد جواد ظریف حضور"تروریست‌های تکفیری" در درگیری‌های قره‌باغ را تائید کرد و گفت ایران این مسئله را تحمل نخواهد کرد.

اتهامات مربوط به خشونت جانی دپ علیه امبر هرد به سال‌های ۲۰۱۳ تا زمان جدایی آنها در سال ۲۰۱۶ برمی‌گردد. در یکی از موارد ادعا شده در سال ۲۰۱۵ در استرالیا، جانی دپ که تحت تاثیر الکل و مواد مخدر بوده، با "رفتار آزاردهنده فیزیکی و زبانی" امبر هرد را هدف خشونت قرار داده است. به گزارش رسانه‌های فرانسوی این کشیش یونانی زمانی هدف حمله قرار گرفت که در حال بستن کلیسا بود. قاضی دادگاه گفت که یکی از مواردی که مرتب در شهادت‌های جانی دپ تکرار می‌شده این بوده که خانم هرد او را با فریب در موقعیت‌هایی قرار می‌داده که بعدا به عنوان نوعی "بیمه‌نامه" برای خود از آن استفاده کند و همین طور این ادعا که امبر هرد به دنبال ثروت آقای دپ بوده است. گفتنی است که نتیجه این نوع تست سریع که اکنون در بسیاری از کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار گرفته و البته دقت کم‌تری نسبت به تست‌های پی سی آر دارد، معمولا در کم‌تر ۱۵ دقیقه آماده می‌شود. قاضی گفت که چنین توصیفی را از شخصیت خانم هرد نپذیرفته است. حمله لیون تنها ۲ روز پس از حمله با چاقو به کلیسایی در شهر نیس فرانسه روی می‌دهد، حادثه‌ای که در آن ۳ نفر توسط یک اسلامگرای افراطی کشته شدند. آقای دپ در پرونده‌ای جداگانه در آمریکا، از همسر سابقش به دلیل نوشتن مقاله‌ای در روزنامه واشنگتن پست شکایت کرده که می‌گوید در آن به خشونت متهم شده است.» ارمنستان و جمهوری آذربایجان از حدود سه دهه پیش بر سر حاکمیت بر منطقه کوهستانی قره‌باغ در جنوب قفقاز اختلاف دارند و جنگ میان دو طرف از چند هفته پیش شعله‌ور شده است.

مهمترین خبرها . افرادی که تست آنها مثبت اعلام می‌شود نیز باید دست کم به مدت ۱۰ روز خود را قرنطینه کند.