جانی دپ در دادگاه علیه سان: امبر هرد را کتک نمی‌زدم، از او کتک می‌خوردم

17/04/1399 08:24 ب.ظ

جانی دپ، بازیگر آمریکایی روز سه‌شنبه هفت ژوئیه (۱۷ تیر) شواهدی را به دادگاه لندن ارائه کرد و ادعای خشونت فیزیکی علیه امبر هرد، همسر سابقش را رد کرد و در عین حال خانم هرد را متهم کرد که به او حمله کرده است.

دپ در نخستین روز از دادگاه علیه روزنامه سان بریتانیا حضور داشت. این روزنامه در مطلبی جانی دپ را متهم کرد که همسر سابقش را کتک می‌زده است.

ستاره فیلم «دزدان دریایی کارائیب» در این دادگاه با سوگند یاد کردن، نام کامل خود را بر زبان آورد: «جان کریستفر دپ دوم.» دپ از «نیوز گروپ نیوزپیپر» ناشر این رسانه و دن ووتون، سردبیر اجرایی آن به خاطر انتشار مطلبی در سال ۲۰۱۸ شکایت کرد. در آن مطلب تاکید شده بود که جانی دپ مقابل همسر سابقش خشن و بد دهن بوده است.

این بازیگر در دادگاه تاکید کرد که امبر هرد به جهانیان گفته است که از زندگی با او ترس داشت و او را هیولا نامیده بود. جانی دپ این اظهارات را خلاف واقعیت توصیف کرد.دپ ۵۷ ساله و هرد ۳۴ ساله که مدل و بازیگر است در سال ۲۰۱۱ با یکدیگر آشنا شدند و در فوریه ۲۰۱۵ در لس‌آنجلس ازدواج کردند. آن‌ها در نهایت در سال ۲۰۱۷ از یکدیگر طلاق گرفتند و هم اکنون یکدیگر را به خشونت و دروغگویی متهم می‌کنند. headtopics.com

در روز نخست از این دادگاه سه هفته‌ای، دپ و هرد هر کدام جداگانه وارد ساختمان دادگاه شدند. این دادگاه پس از لغو محدودیت‌های مربوط به شیوع کرونا یکی از نخستین جلساتی است که به‌طور حضوری انجام می‌شود. دپ و هرد هر دو صورت خود را با ماسک پوشانده بودند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پلیس مکزیک سه نفر را در ارتباط با قتل عام مرکز ترک اعتیاد بازداشت کرداین کشتار بخشی از جنگ بی‌رحمانه میان دو کارتل‌ قدرتمند به‌نام‌های «خالیسکو نواِوا خنراسیون» و «سانتا روزا دِ لیما» برای کنترل مواد مخدر و سوخت در این منطقه است.

سفارت ایران در بغداد ترور تحلیل‌گر عراقی را محکوم کردسفارت ایران در بغداد با انتشار بیانیه‌ای «ترور هشام هاشمی» را اقدامی «مجرمانه» دانست و آن را محکوم کرد جزئیات بیشتر🔽

پرزیدنت ترامپ در دومین کارزار انتخاباتی شنبه در نیوهمشایر سخنرانی خواهد کرد♦️ پرزیدنت ترامپ در دومین کارزار انتخاباتی شنبه در نیوهمشایر سخنرانی خواهد کرد ▪️ به گزارش فاکس نیوز، این ایالت در انتخابات آبان‌ماه آینده نقشی کلیدی دارد و دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای پیروزی در این ایالت تلاش می‌کنند.

روایت تکان‌دهنده خانواده یک زندانی دوتابعیتی در ایران؛ بازجویان گفتند: خانواده‌ات را در بریتانیا آزار می‌دهیمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کمیسیون انتخابات مصر تاریخ برگزاری انتخابات سنا را اعلام کرد🔺کمیسیون انتخابات مصر تاریخ برگزاری انتخابات سنا را اعلام کرد ⚡️رئیس کمیسیون انتخابات مصر روز شنبه ۱۵ تیر اعلام کرد که رأی‌گیری برای انتخاب اعضای مجلس سنای آن کشور در روزهای ۲۱ و ۲۲ مرداد (۱۱ و ۱۲ اوت) برگزار خواهد شد.

روسیه مزدوران سوری و داعشی را به لیبی اعزام ‌کرد