جانوران سرمای زمستان را چطور سر می‌کنند؟ | DW | 22.01.2022

02/11/1400 01:27:00 ب.ظ

📸جانوران سرمای زمستان را چطور سر می‌کنند؟ جانورانی که در روزهای سرد و کوتاه زمستان سرپناه یا پوشش گرمی ندارند، یاد گرفته‌اند که با سوز و سرمای این فصل کنار آیند. اما چطور؟ گزارشی تصویری از راه‌کارهای شماری از این جانوران.

جانورانی که در روزهای سرد و کوتاه زمستان سرپناه یا پوشش گرمی ندارند، یاد گرفته‌اند که با سوز و سرمای این فصل کنار آیند. اما چطور؟ گزارشی تصویری از راه‌کارهای شماری از این جانوران. سیستم حرارتی هوشمند غیرفعال در گرما بمب انرژی برای خوانندگان کوچک شکارچی زمستان درون لاک خاردار در زمستان خبری از آنها نیست جای گرم و نرم بغلم کن تا گرم شویم لطفأ مزاحم آنها نشوید کرختی زمستان پاهایت یخ نمی‌زنند؟ سیستم حرارتی هوشمند غیرفعال در گرما...

سیستم حرارتی هوشمند غیرفعال در گرما بمب انرژی برای خوانندگان کوچک شکارچی زمستان درون لاک خاردار در زمستان خبری از آنها نیست جای گرم و نرم بغلم کن تا گرم شویم لطفأ مزاحم آنها نشوید کرختی زمستان پاهایت یخ نمی‌زنند؟

سیستم حرارتی هوشمند غیرفعال در گرما بمب انرژی برای خوانندگان کوچک شکارچی زمستان درون لاک خاردار در زمستان خبری از آنها نیست جای گرم و نرم بغلم کن تا گرم شویم

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

از رییس دویچه وله بپرس

توضیح وزیر نفت ایران درباره کاهش شدید صادرات گاز به ترکیه | DW | 22.01.2022از مدتی پیش صادرات گاز ایران به ترکیه تقریبا متوقف شده و به گفته وزیر نفت علت آن نقص فنی بوده که در حال برطرف شدن است. برخی نیروگاه‌های ترکیه تولید برق را به دلیل کمبود گاز کاهش داده‌اند.

شرکت متا 'اکانت‌های جعلی مستقر در ایران' را حذف کرد | DW | 20.01.2022شرکت متا پلتفرمز، مالک فیس‌بوک و اینستاگرام می‌گوید، شبکه‌ای از حساب‌های کاربری جعلی که منشاء آن‌ها ایران بوده و کاربران اینستاگرام در اسکاتلند را هدف قرار می‌داده را حذف کرده است. همون فیسبوکی که دیتای شخصی ملت رو میفرخت؟

چین برای اولین بار نفت ایران را با نام این کشور خرید | DW | 21.01.2022چین برای اولین بار رسما اعلام کرد نفت ایران را با نام خود این کشور و بدون پنهان کاری خریداری کرده است. به گفته یک منبع آگاه چین قصد دارد با این کار قیمت جهانی نفت را پایین بیاورد. خاک بر سرت آیت‌الله بایدن😄😄😄 اولین اثر قرار داد ۲۵ساله … معلوم نیست کجای ایران بهشون دادند . تا زمانی که ما متحدان چون چین و روسیه و.. داریم ایران سر خم نخواهد کرد.

دولت بریتانیا گذاشتن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی را بررسی می‌کند | DW | 20.01.2022نمایندگان مجلس اعیان بریتانیا دولت این کشور را تحت فشار گذاشته‌اند تا سپاه پاسداران را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهد. این درخواست پس از حمله به فرودگاه ابوظبی توسط شیعیان مورد حمایت ایران در یمن مطرح شده است. ادم مهره خودشو که تو لیست سیاه نمیزاره

شرکت «متا» می‌گوید شبکه‌ای از حساب‌های جعلی «با منشأ ایران» را حذف کرده استاین حساب‌ها محتوای خود را بر اساس هشتگ‌های رایجی که جدایی اسکاتلند را تبلیغ می‌کنند، پیش می‌بردند اما در این کار خود اشتباهات املایی نیز داشتند. اینو کجای دلمون بذاریم ؟؟؟؟

'زنگ تنفس' در اجرای سیاست پولی و مالی عجیب اردوغان | DW | 20.01.2022بانک‌های مرکزی جهان برای مقابله با تورم عملا نرخ بهره بانکی را افزایش می‌دهند. اردوغان اما درک دیگری از اقتصاد دارد. بانک مرکزی ترکیه ماه‌ها زیر فشار اردوغان نرخ بهره بانکی را کاهش داده بود. نتیجه: تورمی انفجاری بود. Kudur alman بانکهای مرکزی جهان با علوم ذهنی منطقی، ناقص و محدود صلیبچیها عمل میکنند تورکیه با منطق حقیقی کاملترین علوم عالم و جهان، علوم حق حقیقت طبیعی خردمندانه زندگی زنده ی 'حضوریکتائی' خدا یا زندگی عمل میکند. مشکل اقتصاد تورکیه از بدعهدی و خیانتهای صلیبچیهای استعمارجهانی است نه از تورم! بیشرفها بهره بانکی در غرب نیم درصد و یک درصد هست چرا در کشورهای اسلامی باید پانزده درصد و بیست درصد باشد بیشرفها