جانسون پارلمان را با پیشنهاد رای عدم اعتماد به چالش کشید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بوریس جانسون در پارلمان : یا مرا از کار برکنار کنید یا بگذارید برکسیت را به سرانجام برسانم

نخست وزیر بریتانیا، بوریس جانسون روز چهارشنبه ۲۵ سپتامبر بعد از بازگشت از مجمع عمومی سازمان ملل در پارلمان این کشور با دفاع از عملکرد خود سعی کرد احزاب مخالف را به چالش بکشد.

نخست‌وزیر بریتانیا به نمایندگان پیشنهاد داد که طرح رای عدم اعتماد به دولت او را روز پنج‌شنبه را در پارلمان مطرح کنند. پارلمان بریتانیا روز چهارشنبه به دنبال تصمیم دیوان عالی این کشور مبنی بر «غیرقانونی» بودن تعلیق پارلمان تشکیل جلسه داد و نمایندگان مخالف با سر و صدا و اعتراض به سخنان آقای جانسون واکنش نشان دادند.

آقای کوربین گفت: «بسیار ساده است. اگر یک انتخابات می‌خواهید، باید [تاریخ برکسیت] را تمدید کنید و بعد انتخابات برگزار کنیم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یوفا: با کشورهایی که زنان را به ورزشگاه راه نمی‌دهند بازی نکنیدتهران- ایرنا- اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) اعلام کرد که این نهاد به باشگاه‌ها و تیم‌های ملی عضو خود توصیه کرده است که با تیم‌های کشورهایی که زنان در آنجا اجازه دسترسی کامل به ورزشگاه‌ها و حضور در آن را ندارند، چه داخل کشورهای مذکور و چه خارج از آن بازی نکنند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ایران به سخنان بوریس جانسون: فروش سلاح به عربستان را متوقف کنیدعباس موسوی: دولت انگلیس به جای تلاش بی‌ثمر علیه جمهوری اسلامی ایران، نسبت به توقف فروش سلاح‌های مرگبار به عربستان که خواسته بسیاری از مردم جهان است اقدام کرده و خود را از اتهام ارتکاب جنایت جنگی علیه مردم یمن برهاند. خاشقچی. فرافکنی و فرار به جلو. ماشاالله بهتون نه بابا؟؟؟ اونوقت شمام به حوثي و حشد شعبي و ..... كمك كنين
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: به هیچ عنوان نباید نفرت پراکنی را به آزادی بیان نسبت داداردوغان: به هیچ عنوان نباید نفرت پراکنی را به آزادی بیان نسبت داد اردوغان: منطقه کشمیر گویی به یک زندان روباز تبدیل شده است. اردوغان: باید با نفرت پراکنی به طور موثر مبارزه کنیم. ''هیچ کس نمی تواند دین ما را به تروریسم نسبت دهد؛ اسلام دین صلح و دوستی است''
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به حکم دادگاه عالی بریتانیا در غیرقانونی خواندن تعلیق پارلمانبوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا در واکنش به حکم غیرقانونی بودن تعلیق پارلمان این کشور گفت در حالی که دولت مشغول کار روی رسیدن به یک توافق خوب است، «با اینگونه مسائل در پارلمان یا در دادگاه‌ها» کار ساده‌تر نخواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

امانوئل مکرون: حملات به تاسیسات نفتی آرامکو قواعد بازی را تغییر دادامانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه دوشنبه 23 سپتامبر 2019 اعلام کرد که حملات به تاسیسات نفتی آرامکو بله قدرت منطقه ایی ایران رو بیشتر باور کردید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه، آلمان و انگلستان، ایران را مسئول حمله به آرامکو دانستندفرانسه، آلمان و انگلستان، ایران را مسئول حمله به آرامکو دانستند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »