جانسون به پارلمان اوکراین: کییف بر مسکو پیروز خواهد شد

13/02/1401 07:44:00 ب.ظ

جانسون به پارلمان اوکراین: کییف بر مسکو پیروز خواهد شد العربيه_فارسى

با جدی‌تر شدن روند پیوستن فنلاند و سوئد به ناتو و هشدارهای پیاپی مسکو در مورد «پاسخ جدی» به رویکرد گسترش به شرق این پیمان، مسئولان غربی نسبت به تعرض افزایش کمک‌های نظامی به اوکراین از سوی آلمان، بریتانیا و آمریکا از یک سو و تشدید تحریم‌ها بویژه در...

افزایش کمک‌های نظامی به اوکراین از سوی آلمان، بریتانیا و آمریکا از یک سو و تشدید تحریم‌ها بویژه در حوزه نفت و گاز روسیه، از سوی دیگر، دو راهبردی است که غرب در راستای بازدارندگی در برابر ماشین جنگی پوتین در پیش گرفته و دنبال می‌کند.

Advertisement در همین راستا، بریتانیا بار دیگر از زبان نخست‌وزیر خود، بر مراتب پشتیبانی از اوکراین در برابر تهاجم نیروهای روسی که از فوریه گذشته آغاز شده، تاکید ورزید. بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، سه‌شنبه 3 مه، در سخنرانی از طریق ارتباط ویدئویی در پارلمان اوکراین، گفت که اوکراین، روسیه را شکست خواهد داد و بار دیگر کشوری آزاد خواهد شد.

کمک‌های تسلیحاتی جدید جانسون همچنین افزود: «امروز پیامی برای شما با این محتوا دارم که اوکراین، پیروز میدان خواهد بود و آزاد خواهد شد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مسکو می‌گوید طی یک روز ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر از اوکراین به روسیه منتقل شده‌اندوزارت دفاع روسیه اعلام کرد که روز دوشنبه بیش از ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر از جمله هزار و ۸۴۷ کودک بدون هماهنگی با مقامات کی‌یف ار اوکراین به روسیه منتقل شده‌اند. اينهم يك روش ازدياد جمعيته، ايران بدون جنگ و خونريزى افغان ها رو وارد ميكنه هم منت سر دنيا ميزاره هم بابتشون كه پناهنده هستند از سازمان ملل پول ميگيره هم كارهاى سخت انجام ميدن و درنهايت افزايش جمعيت را هم باعث ميشوند كه مورد درخواست بخشهاى ازدياد جمعيتند، عجب ……

تایمز: روسیه به دنبال حمله به مولداوی استتایمز از قول منابع نظامی اوکراین مدعی شد: *روسیه به دنبال حمله به مولداوی است *اگر روسیه، مولداوی را تصرف کند نیروهای روس می‌توانند به اودسا در اوکراین بروند *سرنوشت این کشور بسیار مهم است گسترش جنگ به خارج از اوکراین قابل پیش بینی بود اگر هم ندارد اتفاق خواهد افتاد شرط می بندی ایسنا؟

اهانت روحانی نزدیک به حزب‌الله به زنان لبنانییک روحانی وابسته به حزب‌الله با حمله و فحاشی به سمیر جعجع، رهبر حزب مسیحی «القوات اللبنانیه» گفته است، کسانی که می‌خواهند زنان خود را عریان بر ساحل «جوینه»

سفر نخست‌وزیر هند به آلمان زیر سایه حمله روسیه به اوکراین | DW | 02.05.2022صدراعظم آلمان در حالی با گارد نظامی از نخست‌وزیر هند استقبال کرد که دو کشور بر سر بحران اوکراین اختلاف نظر جدی دارند. با این حال قرار است در این سفر تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای گوناگونی میان هند و آلمان امضا شود.

زلنسکی: نیم میلیون اوکراینی به اجبار به روسیه و جاهای دیگر منتقل شدندولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین از کوچ دادن اجباری و غیرقانونی نیم میلیون آواره جنگی اوکراینی به خاک روسیه یا دیگر جاها خبر داد.زلنسکی دوشنبه 2 مه در آقای زلنسکی سلام اورپا وغرب این قدر ارزشی ندارد شما اکراین راه تباه کردی حالا ه نمیفهمی حق داری ۱۰ سال بعد میفهمی

مسکو: پنتاگون در توسعه برنامه تسلیحات بیولوژیکی اوکراین دست داردبا ادامه تشدید تنش میان روسیه و ایالات متحده بر سر تهاجم نظامی روسیه در خاک اوکراین، مسکو تاکید کرد، موفق به شناسایی افرادی شده است که در توسعه سلاح‌های