جانشین فرمانده‌کل سپاه: ‌توان نظامی ایران روز‌به‌روز ارتقاء می‌یابد / برقراری امنیت کامل در تمام مرزها‌+فیلم‌- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

15/11/2019 10:04:00 ق.ظ

🎥جانشین فرمانده‌کل #سپاه: ‌توان نظامی ایران روز‌به‌روز ارتقاء می‌یابد/ برقرای امنیت کامل در تمام مرزها‌

سپاه

🎥جانشین فرمانده‌کل سپاه : ‌توان نظامی ایران روز‌به‌روز ارتقاء می‌یابد/ برقرای امنیت کامل در تمام مرزها‌

گروه استان‌ها ـ جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امنیت کامل در تمام مرزهای کشور برقرار است، گفت: توان نظامی ایران روز به روز ارتقاء می‌یابد.

سنندجباتبریک ایام مبارک هفته وحدت به همه مردم کشور اظهار داشت: به برکت پیامبر رحمت(ص) تکلیف انجام داده و همه خیرات و برکات شامل حالمان شده است.جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امنیت در تمام مرزهای کشور برقرار است، افزود: خود شیطان بزرگ استکبار جهانی به این امنیت کنونی اذعان کرده چراکه همه پاسداران در جای جای ایران مشغول خدمت‌رسانی هستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

استیضاح در کنگره؛ پلوسی در چه صورت جانشین ترامپ می‌شود؟بنا به قانون اساسی ایالات متحده رئیس مجلس نمایندگان پس از معاون رئیس جمهوری دومین گزینه برای جانشینی رئیس جمهوری در صورت برکناری، مرگ یا استعفای او است.

پیاده‌راه اسفریس-اردبیلپیاده‌راه اسفریس-اردبیل پیاده‌راه اسفریس یا گذر فرهنگ و هنر اردبیل واقع در حریم مجموعه میراث جهانی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی یکی از پاتوق‌های فرهنگی و اجتماعی مردم دارالارشاد است

آیت‌الله جوادی‌آملی: برخی در کشور دهه غارت به راه انداخته‌اند‌- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimآیت‌الله جوادی‌آملی: برخی در کشور دهه غارت به راه انداخته‌اند‌ مرجع تقلید شیعیان: درحالی‌که ما دهه کرامت و ولایت داریم ، بعضی از افراد دهه غارت و چپاول در کشور دارند، با این تفاوت دهه آن‌ها ده سال طول می‌کشد

فرمانده‌کل ارتش: توان "رزمی ‌و روحی" نیروهای مسلح ایران خوب است / آمادگی ‌مقابله با هر تهدیدی را داریم- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ــ فرمانده‌کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ‌با اشاره به ‌توان خوب رزمی و روحی نیروهای مسلح ایران گفت: ‌آمادگی‌های رزمی ‌نیروهای مسلح برای مقابله با تهدیدات بالا‌ست.

سموم حشره‌کش و دفع آفات در توتون‌های معطر- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم - Tasnimرییس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت ضمن بیان عوارض ناشی از مصرف توتون و تنباکوی معطر، نسبت به وجهه تبلیغاتی این نوع از توتون‌ها انتقاد کرد و گفت: وزارت صنعت در زمینه اجرای ممنوعیت تولید و مصرف توتون‌های معطر همکاری مناسبی ندارد.

"تسنیم" یکی از ارکان جریان رسانه‌ای مقاومت است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمدیرعامل خبرگزاری فارس با تبریک هفتمین سالگرد تأسیس خبرگزاری تسنیم تأکید کرد: تأسیس خبرگزاری ارزشمند تسنیم یکی از بشارت‌های شیرین برای این جبهه مقتدر اما مظلوم بود که اکنون بعد از گذشت 7 سال به یکی از ارکان جریان رسانه‌ای مقاومت تبدیل شده است.

سردار علی فدوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج با تبریک ایام مبارک هفته وحدت به همه مردم کشور اظهار داشت: به برکت پیامبر رحمت(ص) تکلیف انجام داده و همه خیرات و برکات شامل حالمان شده است.مایک پنس در صورتی که اعضای دموکرات مجلس نمایندگان بتوانند ثابت کنند که وی هنگام سفر ماه سپتامبر به لهستان در جریان «درخواست» دونالد ترامپ از رئیس جمهوری اوکراین بوده است روزهای سختی در پیش خواهد داشت.۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷ بهرام آدشیرین پور پیاده‌راه اسفریس یا گذر فرهنگ و هنر اردبیل واقع در حریم مجموعه میراث جهانی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی یکی از پاتوق‌های فرهنگی و اجتماعی مردم دارالارشاد است که توانسته در راستای تبیین هویت تاریخی و فرهنگی اردبیل نقش ایفا کند.از قم ، آیت‌الله جوادی آملی ظهر امروز در دیدار با  رئیس سازمان بسیج مستضعفین که در بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسراء برگزار شد، ضمن تبریک میلاد حضرت محمد مصطفی(ص) و امام صادق(ع)، اظهار داشت: زمانی که حضرت محمد(ص) به پیامبری مبعوث شد، خداوند به ایشان فرمود"اگرچه تو عرب هستی و قرآن به زبان عربی مبین نازل شده است اما بدان این‌گونه نیست که تو تنها متعلق به اعراب و یا این منطقه خاص باشی"، تو پیامبر جهانی هستی، همان‌طور که در آیاتی به اینکه قرآن برای همه انسان‌هاست و مخاطب آن تمام جهان بوده اشاره شده است.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امنیت در تمام مرزهای کشور برقرار است، افزود: خود شیطان بزرگ استکبار جهانی به این امنیت کنونی اذعان کرده چراکه همه پاسداران در جای جای ایران مشغول خدمت‌رسانی هستند. وی تاکید کرد: افزایش توان نظامی ایران همچنان ادامه داشته و سپاه مسلماً تمام اهتمام خود را برای انجام تکلیف و ارتقای توان و قدرت کشور به‌کار می‌گیرد. در این صورت دموکرات ها احتمالا استیضاح مایک پنس را نیز همزمان با استیضاح دونالد ترامپ به جریان خواهند انداخت. .