جانسون جرات انتقاد از ترامپ در پرونده ترور سردار سلیمانی را ندارد/ خطر جنگی دیگر بر سر ما سنگینی می‌کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جرمی کوربین در پارلمان بریتانیا: جانسون جرات انتقاد از ترامپ در پرونده ترور سردار سلیمانی را ندارد/ خطر جنگی دیگر بر سر ما سنگینی می‌کند

به گزارش ایلنا، «جرمی کوربین» رهبر حزب کارگر بریتانیا با انتقاد از انفعال «بوریس جانسون» در قبال ترور سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس ایران گفت که وی خود را پشت سر «بن والاس» وزیر دفاع پنهان می‌کند. او جرات انتقاد از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا را ندارد تا توافق‌های تجاری به مخاطره نیفتد.

کوربین افزود: «ما نمی‌توانیم در جهان راه بیفتیم و مقام‌های کشورها را بکشیم. اگر این واقعا دفاع از خود بوده است، چه شواهدی دارید که حمله قریب‌الوقوعی علیه آمریکا در جریان بوده است؟ ما شنیده‌ایم که این مدارک و شواهد چندان متقن نیست».وی ادامه داد: «ظاهرا ما درس خود را از تاریخ نگرفته‌ایم و بار دیگر خطر یک جنگ بر سر ما سنگینی می‌کند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

35 کشته در اثر ازدحام جمعیت در مراسم تشییع جنازه سلیمانی در کرمانرئیس سازمان اورژانس ایران سه‌شنبه 7 ژانویه 2020 اعلام کرد که 35 تن از شرکت کنندگان در مراسم تشییع خوبه بازم این تابوت هایی که برای امریکایی ها مثلا ساخته بودن، بکارشون میاد. 😂
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گزارش مرکز آمار از نرخ بیکاری در پاییز ۱۳۹۸: بیکاری جوانان ۲ برابر نرخ بیکاری استبه جای بیان نرخ بیکاری، بهتره نرخ جوانان مشغول به کار رو بیان کنین و بیان کنین که آیا با شایستگی مشغول به کار شدن یا با لابی اون موقع به اوج فاجعه میشه پی برد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

درخواست انگلیس از بغداد برای ادامه حضور نیروهایش در عراقانگلیس از بغداد خواست به نیروهای این کشور اجازه دهد همچنان در عراق بمانند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خبرنگار نیویورک تایمز: دریایی بیکران از مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی حضور یافته‌اندخبرنگار نیویورک تایمز: *دریایی بیکران از مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی حضور یافته‌اند *من همیشه راهپیمایی‌های چند هزار نفره در ایران را پوشش خبری داده‌ام اما هیچ‌گاه این گونه نبوده است *اکنون میلیونی و همه به میل خود آمده‌اند 🖤👌 تمام مملکت رو تعطیل کردن و بعد به بچه مدرسه ای ها ساندیس دادن ، بایدم شلوغ باشه پایان رژیم خونخوار اخوندی نزدیک است روزی خواهد رسید که شاهد نفله شدن تک تک اخوندها و حامیانشان خواهیم بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کولیوند: ۴۰ نفر از هموطنان در حادثه کرمان جان باختندتهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور از جان باختن ۴۰ نفر و مصدوم شدن ۲۱۳ نفر در مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان خبر داد. هیاتی مامور بررسی حادثه کرمان شدند | رییس دولت در پیامی با تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در مراسم خاکسپاری شهید قاسم سلیمانی در کرمان به معاون اول رییس جمهوری و وزیر بهداشت دستور داد تا سریعاً به وضعیت مصدومان و خانواده‌های بازماندگان رسیدگی کنند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تعدادی از تشییع‌کنندگان در کرمان جان باختندجان‌باختن و مصدوم شدن تعدادی در کرمان | بر اثر ازدحام و فشار جمعیت، تعدادی از تشییع کنندگان سردار_سلیمانی در کرمان به دلیل ازدحام جمعیت جان‌باخته و تعدادی مصدوم شدند. 🔸موارد مطروحه و شایعات در شبکه‌های مجازی درباره عملیات انتحاری موضوعیت ندارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »