جانشین فرمانده کل سپاه: سرمنشاء علم کوانتوم هستیم ولی نمی‌توانیم اعلام کنیم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جانشین فرمانده کل سپاه می‌گوید امروز جمهوری اسلامی در حوزه علم کوانتوم در عرصه نظامی جلودار است اما به دلیل مسائل محرمانه خیلی قادر به صحبت در این حوزه نیست. اخبار_ایران سپاه

استان وایر- جانشین فرمانده کل سپاه می‌گوید امروز جمهوری اسلامی در حوزه علم کوانتوم در عرصه نظامی جلودار است اما به دلیل مسائل محرمانه خیلی قادر به صحبت در این حوزه نیست.، روز جمعه ۰۲ مهر ۱۴۰۰، علی فدوی در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه «ما در هر عرصه‌‌ای وارد شدیم به نتیجه کامل رسیدیم» در خصوص علم کوانتوم توضیح داد: «دو سال پیش صدمین سال کوانتوم در دنیای فعلی بود و مراسمی نیز در نیویورک برگزار شد. دانشمندان ایرانی نیز در این مراسم حضور داشتند.

او ادامه داد: «وقتی ما از این پشتوانه علمی برخوردار هستیم، حتما سرمنشاء علم کوانتوم الان هستیم ولی نمی‌شود این موضوع را اعلام کنیم».انشین فرمانده کل سپاه گفت: «ما در حوزه نظامی دنباله رو دیگران نیستیم و خودمان سرمنشا این حوزه هستیم. ما در کشور از نیروی انسانی بسیار خوب برخوردار هستیم و به همین لحاظ در حوزه نظامی جلودار و پیشرو هستیم».

پیش از این در ماه‌های آغازین شیوع ویروس کرونا در ایران سپاه از سامانه هوشمند تشخیص لحظه‌ای ویروس کرونا با نام «مستعان» رونمایی کرد. حسین سلامی، فرمانده کل سپاه در تشریح ویژگی‌های این دستگاه، گفته بود که مستعان می‌تواند ویروس کرونا را تا حدود ۱۰۰ متر تشخیص دهد. انتشار خبر ساخت این دستگاه با توجه به اینکه کشورهای دیگر به دنبال ساخت واکسن ضدکرونا بودند، موجی از تمسخر را برای سپاه به همراه داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اخه قرمساق از اون مستعان كرونا يابتون معلوم بود علم كوانتوميتون كوسكشا چى ميكشيد كه اينقدر جفنگيات زر زر ميكنيد خفه بشى كسى نميگه لالى اى كودن

مستعان

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدیو؛ گدازه‌های آتشفشانی در استخر و منازل در جزایر قناریبیش از هزار منزل مسکونی و چندین هکتار زمین‌های کشاورزی همچنان در یکی از جزیره‌های مجموعه جزایر قناری در تهدید گدازه‌های آتشفشانی قرار دارند. 😮😮😮😮😮 یا مریم مقدس😲😲😲 BlackMetalVahid Amazingggg✍️♻️🌿👌
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بارش پراکنده در شش استان/ کاهش دما تا ۱۰ درجه در شمال کشوربارش پراکنده در شش استان کاهش دما تا ۱۰ درجه در شمال کشور مدیر کل سازمان هواشناسی از بارش پراکنده، وقوع رعد و برق و وزش باد شدید در شش استان کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هرانا: اعدام‌های گروهی در زندان‌های ایران در حال اجرا است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دستور رئیس سازمان زندان‌ها برای پیگیری علت فوت یک زندانی در ندامتگاه تهران بزرگدستور رئیس سازمان زندان‌ها برای پیگیری علت فوت یک زندانی در ندامتگاه تهران در پی فوت زندانی سیدشاهین ناصری در ندامتگاه تهران بزرگ؛ رییس سازمان زندان‌ها، معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان ها را مامور بررسی دقیقتر علت فوت این زندانی کرد. الان سید شد؟!!! همه چیزتون سرتا پا ریا و دروغه تهش میگین خودکشی بود. مگه قاتل ستار بهشتی مجازات کردین!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روایت زندانیان شکنجه شده در زندان بگرام از روزهای پر از کابوس خودروایت زندانیان شکنجه شده در زندان بگرام از روزهای پر از کابوس خود سه هم بند که سال‌ها در زندان بگرام که پس از حمله آمریکا به افغانستان ایجاد شد، زندانی بودند، گفتند که سربازان آمریکایی با زندانیان رفتار غیرانسانی داشتند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پاکستان خواستار واقع‌گرایی در ارتباط با تحولات افغانستان شدوزیر امور خارجه پاکستان خواستار اتخاذ رویکردی واقع‌گرایانه توسط جامعه جهانی نسبت به تحولات افغانستان شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »