جانشین فرمانده سپاه: همراهی با آمریکا باعث ناراحتی خدا و وضع بد اقتصادی شده است

02/02/1401 07:31:00 ب.ظ

علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه، گفت وضعیت اقتصادی فعلی کشور به «دلیل همراهی با آمریکا در گذشته» است و این کار باعث «ناراحتی خداوند متعال» و سخت شدن شرایط جامعه شده است.

علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه، گفت وضعیت اقتصادی فعلی کشور به «دلیل همراهی با آمریکا در گذشته» است و این کار باعث «ناراحتی خداوند متعال» و سخت شدن شرایط جامعه شده است. عکسی که سایت «ماده ۱۸» از رحمت رستمی‌پور، نوکیش مسیحی، منتشر کرده است در پی بازداشت یک نوکیش مسیحی در شهر بندرانزلی،‌ همسر او نیز احضار شد و مورد بازجویی قرار گرفت.

سایت «ماده ۱۸» که یک سازمان مردم‌نهاد حامی مسیحیان تحت آزار در ایران است هویت این نوکیش مسیحی را رحمت رستمی‌پور، ۴۹ ساله، اعلام کرده و در گزارشی نوشت که او ۲۹ فروردین در خانه خود و با حضور ۱۲ مامور امنیتی بازداشت شده است.

بر اساس این گزارش، ماموران در زمان بازداشت، خانه آقای رستمی‌پور را تفتیش کرده‌اند و برخی از وسایل شخصی او از جمله کتاب‌های مرتبط با آیین مسیحیت و تبلت فرزندان او را که برای درس خواندن از آن استفاده می‌کردند ضبط کرده و با خود برده‌اند.

در این گزارش همچنین آمده است که در زمان ورود نیروهای امنیتی به خانه، یکی از فرزندان آقای رستمی‌پور دچار تشنج شده و به‌ همین دلیل ماموران از بازداشت همسر این نوکیش مسیحی با هویت «آذر» منصرف شده‌اند، اما او روز بعد احضار و پس از چند ساعت بازجویی به‌ صورت موقت بازداشت شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

مردم از نظر فکری به جایی رسیده‌اند که این چرندیات را باور نمی‌کنند 😆😆😆😆😂😂😂🤗🤗🤗🤪🤪🤪 ای خدا ! اینها را به عنوان موجود زنده چرا خلق کردی که زمینت را اشغال کنند سلام حتما مستعان این خبر آورده باش😛🤪😂 الن که دیگه اکثر آدمای پولدار زمان شاه یا مردن یا مهاجرت کردن. بیناموس تر از این سپاهی های تروریست رهبرشون خایمنی است که کل کشور رو سپرده به این حرومزاده ها و دارن با هم میخورندو میبرند و یه دشمن فرضی هم درست کردن که همه چیرو گردنش بندازند. حرومزاده ، نظام مقدس زیر خواب چین و روسیه و کل کمونیستهاست و همه سرمایه ملت ایران رو تقدیمشون کردین

دیوس بی سواد :) Twat! لعنت به ذاتتون كه دست شيطون رو. هم از پشت بستين

ناوالنی: مارین لوپن به پوتین نزدیک است، فرانسوی‌ها به ماکرون رای دهندالکسی ناوالنی، مخالف سرسخت ولادیمیر پوتین، روز چهارشنبه ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین) از رای‌دهندگان فرانسوی خواست تا در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه امانوئل ماکرون را در مقابل مارین لوپن انتخاب کنند. Hi dear friend I invite you to these projects and I hope you will achieve your dreams by reviewing these projects nftbooks _ nftbs bitgert _ brise fwc _ fwctokens bluesparrow BNBchain شیطان درجه یک ،جاسوس امریکا برای خرابی و تباهی کشور روسیه. درودها دوستان فردا جمعه 22.4.2022 کل کائنات بر سلطان 20.9.1443 گابریل خبررسان بر درویش 2.2.1401 پاپ بانو بر خودش درود بر الکسی ناوالنی که از زندان و در حبس بخوبی از قدرت نفوذ کلامش آگاه است و نقش خود را بخوبی ایفا میکند.

اقای فدوی، احتمالا بنا بر برداشت شما خدا و پیغمبر و امام زمان همه بچه تهرانند و وایسادن یقه مردم را بگیرن و دم وثیقه تنبیه کنند مردم را با سیل و زلزله و گرانی و کمیابی! یه نخود شعور هم بد نیست داشته باشی الاغ ۴ ستاره. برادر فدوی . از یک انسان فهمیده این حرفا بعیده . اگر اینطوره بعضی کشورها که رابطه تنگا تنگی با آمریکا دارند الان باید کلا ازروی زمین محو شده باشن . گناه اشتباهات و گندکاری را نباید گردن خدا و ...انداخت . انسان باید شجاعت داشته باشه و اگر اشتباه داشت .به اشتباهاتش اقرار کنه .

یعنی دزدی و اختلاص های این دولت ها در ۴۲ سال جمهوری اسلامییی هیچ تاثیری نداشته

چه کسی به اوکراین هواپیماهای جنگنده تحویل داده است؟ | DW | 20.04.2022آمریکا می‌گوید 'کشور مورد حمله قرار گرفته' جنگنده دریافت کرده اما نیروی هوایی اوکراین چنین چیزی را رد کرده است. با این حال 'ردپای' سه کشور یعنی لهستان، بلغارستان و اسلواکی در این موضوع دیده می‌شود. لطفا به شعور مردم ، اهانت نکنید 👎 لطفاً به شعور مردم اهانت نکنید 👎

دولت با برنامه‌ریزی مناسب به دنبال ساماندهی معیشت و رفع مشکلات مردم است

امین تارخ:‌ ایجاد فرصت جذب بازیگران ایرانی در سریال‌های ترکیه امکان‌پذیر استامین تارخ بازیگر سرشناس ایرانی که اخیر در ترکیه کارگاه بازیگری برگزار کرد، معتقد است جوانان ایرانی مسلط به زبان ترکی مقیم ترکیه‌ با آموزش لازم می‌توانند در سریال‌های ترکیه‌ای ایفای نقش کنند. - خبرگزاری آناتولی

تجمع سراسری معلمان؛ جو تهران امنیتی استمطابق اطلاعیه‌ای که پیشتر توسط تشکل‌های صنفی معلمان ایران منتشر شده بود شماری از معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشسته سراسر ایران در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبات‌شان مجدداً به خیابان آمده و دست به اعتراض زدند. اخبار_ایران اعتراضات_سراسری_معلمان

رویکرد سارقان منازل 'ربایش اموال کم حجم و پرارزش' است/ آمار وقوع قتل‌ در تهران نسبت به سایر شهرستان‌ها کمتر استمعاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه از ابتدای سال ۱۴۰۱ هیچ سرقت طلافروشی، صرافی و مسلحانه در تهران نداشته ایم، گفت: در حال حاضر رویکرد سارقان منازل اقدام به ربایش و سرقت اموال کم حجم و پرارزش مانند ارز، جواهرات و…است.