جام ملت‌های اروپا؛ انگلیس با شکست آلمان به یک‌چهارم نهایی رفت | DW | 29.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم ملی فوتبال آلمان در دور یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا در ورزشگاه ومبلی با نتیجه ۲ بر صفر از انگلیس شکست خورد و از رقابت‌ها حذف شد. گل‌های انگلیس را استرلینگ و کین به ثمر رساندند.

عصر سه‌شنبه ۲۹ ژوئن تیم ملی آلمان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا به مصاف انگلیس رفت. این سی و هفتمین پیکار دو تیم محسوب می‌شد. در طی ۳۶ دوئل پیشین، انگلیس ۱۶ بار و آلمان ۱۵ بار پیروز شده بودند. دو بار نیز ضربات پنالتی سرنوشت بازی را رقم زد.

در یک ربع شروع بازی، آلمان مالکیت توپ را در اختیار داشت. سفیدپوشان انگلیس اما آرام آرام فشارهای خود بر آلمان را افزایش دادند و یک بار خطرآفرین شدند. در واپسین لحظات نیمه اول هری کین، مهاجم و کاپیتان انگلیس در محوطه جریمه آلمان به فرصتی طلایی دست یافت و حتی مانوئل نویر، دروازه‌بان آلمان را رد کرد، اما ماتس هوملز ، مدافع آلمان با حرکتی سریع توپ را به خارج از محوطه جریمه فرستاد.

عصر سه‌شنبه ۲۹ ژوئن تیم ملی آلمان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا به مصاف انگلیس رفت. این سی و هفتمین پیکار دو تیم محسوب می‌شد. در طی ۳۶ دوئل پیشین، انگلیس ۱۶ بار و آلمان ۱۵ بار پیروز شده بودند. دو بار نیز ضربات پنالتی سرنوشت بازی را رقم زد. در یک ربع شروع بازی، آلمان مالکیت توپ را در اختیار داشت. سفیدپوشان انگلیس اما آرام آرام فشارهای خود بر آلمان را افزایش دادند و یک بار خطرآفرین شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همه نماینده های گروه مرگ حذف شدن 😶😂😂 يورو_2020

اون فیل پیشگو برای دلقک سیرک خوبه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جوان تراجنسیتی در آمریکا پس از ۷ سال در «جدال سرویس‌های بهداشتی» پیروز شدگوین گریم طی هفت سال گذشته از حق خود برای استفاده از سرویس بهداشتی پسران در دبیرستان دفاع کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انگلیس-آلمان؛ جدال بزرگ ۲۵ سال پس از پنالتی سوخته ساوت‌گیت - BBC News فارسییکی از هیجان‌انگیزترین مسابقات فوتبال اروپا؛ انگلیس-آلمان. این بار همانقدر که نگرانی از تکرار شکست در اردوی انگلیسی‌ها در کار است، در اردوی آلمان و در نظرات رسانه‌های جمعی این کشور هم احساس می‌شود. bbcpersian رژیم می‌داند که مردم به واکسن‌هایش اعتماد ندارند به همین دلیل خامنه‌ای را جلوی دوربین آورد و الکی یه چیزی به او تزریق کرد تا مردم را تشویق به واکسن زدن کند. به مزدورانش هم گفته مردم را تشویق به واکسن زدن کنند. و به‌زودی واکسن زدن را اجباری خواهد کرد تا ماده سمی وارد بدن مردم کند
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

انگلیس برنده دیدار کلاسیک با آلمان/ پایان دوران لوو در 'مانشافت'انگلیس با برتری ۲ بر صفر برابر آلمان به مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ راه یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شب شگفتی در جام ملت‌های اروپا: هلند و پرتغال حریف جمهوری چک و بلژیک نشدندجمهوری چک و بلژیک در دومین روز از رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا، هلند و پرتغال را شکست دادند. برد بلژیک نه تنها شگفتی نبود بلکه قابل پیش‌بینی ترین نتیجه این مرحله بود🐙
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تبعید سه پناهجوی ایرانی در ترکیه؛ کار به مجلس و سوال از وزیر رسید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ بیش از 12 هزار مبتلای جدید و 140 فوتی طی یک روزبراساس اعلام وزارت بهداشت ایران در شبانه روز گذشته 12 هزار و 351 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده، 140 بیمار دیگر جان باخته‌اند و 32 شهر نیز در وضعیت قرمز قرار دارند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »