جام جهانی بسکتبال؛ ایران با شکست مقابل تونس از صعود بازماند

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم ملی بسکتبال ایران در دومین مسابقه از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۹ چین با شکست ۶۷-۷۹ مقابل تونس از صعود به مرحله بالاتر بازماند.

مهران شاهین‌طبع، سرمربی ایران برای شروع بازی از بهنام بخچالی، محمد جمشیدی، محمد حسن‌زاده، صمد نیکخواه بهرامی و حامد حدادی استفاده کرد.

ایران که ۹ سال پیش در جام جهانی ترکیه در برابر تونس درخشیده بود و با اختلاف۱۳ امتیاز بزرگ‌ترین پیروزی جهانی تاریخ بسکتبال ایران را رقم زده بود، امیدوار بود در این مسابقه شکست در بازی قبلی مقابل پورتوریکو را جبران کند، اما شروع طوفانی تونس معادله‌های ایران را به بهم ریخت و این تیم در کوارتر ۱۹-۲۹ از حریف پیش افتاد.

ایران گرچه در ادامه بازی عملکرد بهتری نسبت به کوارتر اول داشت اما در کوارتر دوم ۱۶-۱۵، در کوارتر سوم ۱۵-۱۳ و در کوارتر چهارم نیز ۲۰-۱۹ به نماینده آفریقا در جام جهانی باخت. مهران شاهین‌طبع، سرمربی ایران در مورد این مسابقه گفت:"تلاش کردیم بعد از بازی اول مقابل پورتوریکو بازیکنان را بازسازی کنیم چون برابر تیمی باتجربه بازی داشتیم. سه امتیازی‌های غیرقابل پیش بینی از تونس دیدیم. بازیکن شماره ۴۵ تونس ۵۶ درصد پرتاب‌های سه امتیازی خود را وارد سبد کرد که یک آمار بسیار بالا است. در نیمه اول بازی کنترل فضای زیر حلقه را به آن‌ها واگذار کردیم و چند ریباند دفاعی را از دست دادیم. البته در نیمه دوم اوضاع را تغییر دادیم و بهتر شدیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیم بسکتبال ایران در جام جهانی چه آغازی داشت؟‏تیم ملی ایران در نخستین مسابقه در جام جهانی بسکتبال در چین در یک بازی پایاپای مقابل پورتوریکو با نتیجه ٨٣ بر ٨١ شکست خورد.‏‏
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بخت بسکتبال ایران برای صعود به مرحله دوم جام جهانی • پادکست ورزشی | DW | 01.09.2019در پادکست ورزشی دویچه وله فارسی در گفت‌وگو با رضا طاهری، کارشناس بسکتبال و داور پیشین بسکتبال در آلمان که در محل برگزاری جام جهانی در شهر گوانجو در کشور چین حضور دارد، به بررسی وضعیت تیم ملی بسکتبال ایران پرداخته‌ایم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آلمان ۸۰ سال پس از آغاز جنگ جهانی دوم از لهستانی‌ها عذرخواهی کردفرانک-والتر اشتاین مایر، رئیس جمهوری آلمان ۸۰ سال پس از شروع جنگ جهانی دوم، از لهستانی‌ها به‌خاطر استبداد نازی‌ها عذرخواهی و طلب بخشش کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه در جام جهانی بسکتبال به مصاف ژاپن می‌رودملی پوشان ترکیه فردا در چارچوب مسابقات جام جهانی بسکتبال فیبا 2019 به مصاف ژاپن می‌روند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گلاره ناظمی یکی از سه داور فینال جام باشگاه‌های جهان شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رونمایی از پهپاد جدید «کیان» در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »