جام جهانی بی‌خانمان‌ها: تجربه سوررئال کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شش ماه پیش تام بردی بی‌خانمانی بود که هیچ آینده‌ای پیش رویش نداشت، حالا او تجربه کاپیتانی تیم ملی فوتبال ولز در یک تورنمنت بین‌المللی را دارد و امیدوار است با کمک آن بتواند آینده‌اش را بسازد.

جام جهانی بی‌خانمان‌ها تورنمنتی یک هفته‌ای بود که با شرکت ۸۰۰۰۰ تماشاگر در بلو پارک ولز به پایان رسید. مکزیک در بخش زنان و مردان قهرمان این مسابقات شد.

این مسابقات همچنین تاثیری عمده روی زندگی بانی جول، مهاجم تیم ملی زنان ولز داشته است. او به دلیل افسردگی و اضطراب برای ارتباط برقرار کردن با دیگران مشکل داشت، ولی حالا متحد شدن دوستانش در تیم با تماشاگرانی که به تماشای بازی تیم ملی کشورشان آمدند را"فوق‌العاده" می‌نامد.کیتی دالتون از سازمان خیریه ولزی"سیمورث سیمرو" امیدوار است که برگزاری این تورنمنت در کاردیف بتواند به پایان بی‌خانمانی کمک کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عجب حرکت خوبیه . دم برگزار کنندهاش گرم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افق های وزنه برداری زنان ایرانتهران- ایرنا- بررسی روند رکوردهای دختران ملی پوش وزنه برداری و مقایسه آن با رقیبان آسیایی و جهانی نشان می دهد که نمایندگان کشورمان برای کسب مدال و موفقیت نیازمند کسب تجربه بیشتری هستند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

گزینه ترامپ برای ریاست اداره اطلاعات ملی آمریکا انصراف دادنمایندگان دموکرات کنگره آمریکا و برخی از افسران ارشد سابق اطلاعاتی این کشور گفته بودند راتکلف ۵۳ ساله فاقد تخصص و تجربه کافی برای این مسئولیت است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توافق اتحادیه اروپا درمعرفی نامزد ریاست صندوق بین‌المللی پول | DW | 04.08.2019پس از ماه‌ها مذاکره کشورهای عضو اتحادیه اروپا با نامزدی کریستالینا جئورجیوا برای بر عهده گرفتن پست ریاست صندوق بین‌المللی پول موافقت کردند. خانم جئورجیوا اقتصاددان است و تجربه مدیریت در بانک جهانی را پشت سر دارد. ی مهاجر سوریه ای 28 ساله در آلمان به هم اتاقی آلمانی‌ 36 سالش حمله کرد و توی خیابون با شمشیر ضربات زیادی به مرد آلمانی وارد کرد تا جایی ک جسد قابل شناسایی نیست و یک دستش از بازوقطع شده دختر11ساله مقتول در صحنه حضورداشته دستاوردهای_مرکل مرکل یه زن ترسوک نمیتونه المان رو هدایت کنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چهارمین قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در جهانتیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران برای چهارمین بار در رقابت‌های جهانی بلغارستان به عنوان قهرمانی دست یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مسی سه ماه از فوتبال ملی محروم شدلیونل مسی، کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از انتقاد از وجود فساد در کوپا آمریکا (مسابقات جام قهرمانی قاره آمریکا) سه ماه از بازی‌های بین‌المللی محروم شده است. مسی همچنین به پرداخت ۵۰ هزار دلار هم جریمه شده است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

کولاکوویچ: شرایط تیم ملی خوب نیست/ احتمالا اشتباهی در اطلاع رسانی‌ از سوی فدراسیون وجود دارد!سرمربی تیم والیبال: شرایط تیم والیبال چندان خوب نیست چون برخی ناهماهنگی در تیم وجود دارد و برخی ناآماده و برخی مصدوم هستند که همین مسائل ناهماهنگی‌هایی را به وجود آورده است یعنی ما تو ایران فقط ۵یا۶ تا بازیکن داریم خوب از بازیکن های تیم ملی جوانان استفاده کن.مگه بهترین های جهان نیستند؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »