جام جهانی بی‌خانمان‌ها: تجربه سوررئال کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز

جام جهانی بی‌خانمان‌ها: تجربه سوررئال کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز

04/08/2019 05:32:00 ب.ظ

جام جهانی بی‌خانمان‌ها: تجربه سوررئال کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز

شش ماه پیش تام بردی بی‌خانمانی بود که هیچ آینده‌ای پیش رویش نداشت، حالا او تجربه کاپیتانی تیم ملی فوتبال ولز در یک تورنمنت بین‌المللی را دارد و امیدوار است با کمک آن بتواند آینده‌اش را بسازد.

جام جهانی بی‌خانمان‌ها تورنمنتی یک هفته‌ای بود که با شرکت ۸۰۰۰۰ تماشاگر در بلو پارک ولز به پایان رسید. مکزیک در بخش زنان و مردان قهرمان این مسابقات شد.آقای بردی دو سال پیش از دوست دخترش جدا شد و بعد از آن دیگر نتوانست دوباره روی پاهایش بایستد. او گفت:"در شش ماه اول سال ۲۰۱۹ زندگی بدی داشتم و فکر نمی‌کردم که حالا اینجا باشم. ولی این مسابقات زندگی من را به کل تغییر داد. من حالا با دیدی مثبت به زندگی نگاه می‌کنم."

ت مثل تحلیف؛ رئیسی گفت ما مدافع واقعی حقوق بشریم | DW | 05.08.2021 کرونا در ایران – رکوردشکنی آمار تلفات روزانه در پیک پنجم؛ رئیسی از مهار کرونا سخنی نگفت رئیسی: از هر طرح دیپلماتیک که باعث لغو تحریم‌ها شود استقبال می‌کنم

این مسابقات همچنین تاثیری عمده روی زندگی بانی جول، مهاجم تیم ملی زنان ولز داشته است. او به دلیل افسردگی و اضطراب برای ارتباط برقرار کردن با دیگران مشکل داشت، ولی حالا متحد شدن دوستانش در تیم با تماشاگرانی که به تماشای بازی تیم ملی کشورشان آمدند را"فوق‌العاده" می‌نامد.

Image captionآقای برادی در مسابقه افتتاحیه جام جهانی بی‌خانمان‌های ۲۰۱۹ برای ولز گل زدکیتی دالتون از سازمان خیریه ولزی"سیمورث سیمرو" امیدوار است که برگزاری این تورنمنت در کاردیف بتواند به پایان بی‌خانمانی کمک کند.خانم دالتون گفت:"ما گفتگوهای فوق‌العاده‌ای در مورد بی‌خانمان‌ها با رسانه‌ها داشتیم." او معتقد است این بازی‌ها موجب شده مردم دید بهترین نسبت به افرادی که در خیابان زندگی می‌کنند، داشته باشند و با آن‌ها مهربان‌تر شوند. headtopics.com

Image captionمایکل شین از پول خودش برای حمایت از میزبانی کاردیف کمک کرداین تورنمنت که با شرکت ۵۰۰ بازیکن از ۴۸ کشور برگزار شد، پشتیبان‌های معروفی داشت.مایکل شین، هنرپیشه ولزی که از مسابقات حمایت مالی کرد، گفت:"این بازی‌ها موجب بهتر شدن زندگی شد. خوشحالم که این مسابقات برگزار شد و مشتاقانه امیدوارم که تورنمنت امسال فرصت‌های خیلی بیشتری برای کسانی که بیشترین نیاز را به آن دارند، به وجود آورد و این تاثیر تا مدت‌ها بعد از از دمیده شدن سوت فینال ادامه داشته باشد."

جام جهانی ولز هفدهمین دوره از جام جهانی بی‌خانمان‌ها بود که از ۲۷ ژوئیه تا ۳ اوت در بلو پارک کاردیف برگزار شد. ادامه مطلب: BBC Persian Sport »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

عجب حرکت خوبیه . دم برگزار کنندهاش گرم

افق های وزنه برداری زنان ایرانتهران- ایرنا- بررسی روند رکوردهای دختران ملی پوش وزنه برداری و مقایسه آن با رقیبان آسیایی و جهانی نشان می دهد که نمایندگان کشورمان برای کسب مدال و موفقیت نیازمند کسب تجربه بیشتری هستند.

گزینه ترامپ برای ریاست اداره اطلاعات ملی آمریکا انصراف دادنمایندگان دموکرات کنگره آمریکا و برخی از افسران ارشد سابق اطلاعاتی این کشور گفته بودند راتکلف ۵۳ ساله فاقد تخصص و تجربه کافی برای این مسئولیت است.

توافق اتحادیه اروپا درمعرفی نامزد ریاست صندوق بین‌المللی پول | DW | 04.08.2019پس از ماه‌ها مذاکره کشورهای عضو اتحادیه اروپا با نامزدی کریستالینا جئورجیوا برای بر عهده گرفتن پست ریاست صندوق بین‌المللی پول موافقت کردند. خانم جئورجیوا اقتصاددان است و تجربه مدیریت در بانک جهانی را پشت سر دارد. ی مهاجر سوریه ای 28 ساله در آلمان به هم اتاقی آلمانی‌ 36 سالش حمله کرد و توی خیابون با شمشیر ضربات زیادی به مرد آلمانی وارد کرد تا جایی ک جسد قابل شناسایی نیست و یک دستش از بازوقطع شده دختر11ساله مقتول در صحنه حضورداشته دستاوردهای_مرکل مرکل یه زن ترسوک نمیتونه المان رو هدایت کنه

چهارمین قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در جهانتیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران برای چهارمین بار در رقابت‌های جهانی بلغارستان به عنوان قهرمانی دست یافت.

مسی سه ماه از فوتبال ملی محروم شدلیونل مسی، کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از انتقاد از وجود فساد در کوپا آمریکا (مسابقات جام قهرمانی قاره آمریکا) سه ماه از بازی‌های بین‌المللی محروم شده است. مسی همچنین به پرداخت ۵۰ هزار دلار هم جریمه شده است.

کولاکوویچ: شرایط تیم ملی خوب نیست/ احتمالا اشتباهی در اطلاع رسانی‌ از سوی فدراسیون وجود دارد!سرمربی تیم والیبال: شرایط تیم والیبال چندان خوب نیست چون برخی ناهماهنگی در تیم وجود دارد و برخی ناآماده و برخی مصدوم هستند که همین مسائل ناهماهنگی‌هایی را به وجود آورده است یعنی ما تو ایران فقط ۵یا۶ تا بازیکن داریم خوب از بازیکن های تیم ملی جوانان استفاده کن.مگه بهترین های جهان نیستند؟