جاسوسی کن وگرنه عکس‌های خصوصی‌ تو را منتشر می‌کنیم

10/07/1399 05:25:00 ب.ظ

مهدیه گلرو mahdieh_golroo که از مرداد۹۸ از ایران خارج شده با انتشار ویدیویی، از تماس بازجویانش برای همکاری با آنها خبر داد. آنها تهدید کرده اند درصورت عدم همکاری فیلمها وعکسهای خصوصی او را منتشر خواهند کرد. گزارش شیما شهرابیshimashahrabi 👇 اطلاع_رسانی

در صفحه اینستاگرامش، از تماس بازجویانش با او و درخواست‌شان برای همکاری با آن‌ها خبر داد.

مهدیه گلرو از ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ از ایران خارج شده است اما در این ویدیو می‌گوید تماس بازجویان و تهدیدها و آزار و اذیت‌های آن‌ها در خارج از ایران ادامه داشته‌ و یک ماه پیش به او پیشنهاد داده‌اند در پروژه‌هایی که در خارج از ایران دارند، با آن‌ها همکاری کند.

گلرو تهدید شده است در صورت عدم همکاری، فیلم‌ها و عکس‌های خصوصی او که در زمان بازداشت از لپ‌تاپ و گوشی موبایلش توسط اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضبط شده‌اند، در فضای مجازی منتشر می‌شوند. این اولین بار نیست که نهادهای امنیتی داخل ایران به افراد پیشنهاد همکاری در خارج از ایران می‌دهند.

*** مهدیه گلرو، از فعالان دانشجویی و حقوق زنان روز گذشته در ویدیویی که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد، از پیشنهاد همکاری بازجویان اطلاعات سپاه در خارج از ایران خبر داد و گفت: «یک ماه پیش با من تماس گرفتند و گفتند ما پروژه‌هایی داریم و تو می‌توانی با ما همکاری کنی!» headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

ارمنستان تصاویر لاشه هواپیمای سرنگون شده‌اش را منتشر کردترکیه و آذربایجان با رد ادعای ایروان می‌گویند دو هواپیمای جنگی ارمنستان در اثر برخورد با کوه منهدم شده‌اند. جنک بدون شک همچی دارد. آنچه که برای ما تورکان آزربایجان شمالی و جنوبی و ملت حکومتهای تورکان مهم است آزادی و پاکسازی اراضی اشغالی از داشناخهای کشورک جعلی ارمنستان است.

انهدام باتری‌های توپخانه‌ای ارتش ارمنستان توسط آذربایجانوزارت دفاع ملی جمهوری آذربایجان تصاویری هوایی از انهدام باتری‌های توپخانه‌ای ارتش ارمنستان را منتشر کرد. - خبرگزاری آناتولی آذربایجان باید از نیروهای ویژه کوماندوئی نیز استفاده کند تا ارتباط با پشت جبهه را قطع کند.

توئیتر: حدود 130 حساب کاربری ایرانی را حذف کردیمشبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد که در حدود 130 حساب کاربری را که از ایران ساخته شده بودند را حذف کرده است. - خبرگزاری آناتولی فــوری: دلار از مرز ۳۰ هزار تومان عبور کرد.

روبن دیاز؛ منچسترسیتی جانشین مناسبی برای کاپیتان سابقش پیدا کرده؟ - BBC News فارسیمنچستر سیتی امیدوار است با جذب روبن دیاز از بنفیکا جای خالی وینسنت کمپانی، کاپیتان سابقش را پر کند؛ اما این بازیکن ۲۳ ساله واقعا می‌تواند مشکلات دفاعی سیتی را حل کند؟

مدیرعامل باشگاه استقلال رسما برکنار شدهیات مدیره باشگاه استقلال در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که مدیرعامل باشگاه را از سمتش عزل کرده و عضویت او در هیات مدیره را نیز به مجمع باشگاه ارجاع داده است. کس خار خودش و رییسش (وزیر ورزش)

پدرم اموالش را به نام برادر بزرگم کرده چه‌طور سهم خود را مطالبه کنیم؟خورد رفت