جاری شدن سیل در شمال ترکیه جان ۶ نفر را گرفت

04/06/1399 12:00:00 ق.ظ

جاری شدن سیل در شمال ترکیه جان ۶ نفر را گرفت

تركيه, آب و هوا

جاری شدن سیل در شمال ترکیه جان ۶ نفر را گرفت

وزیر کشور ترکیه می‌گوید امدادگران موفق به نجات ۱۵۳ نفر از افرادی شدند که در سیل گرفتار شده بودند.

بنا به اعلام سلیمان سویلو، وزیر کشور ترکیه امدادگران موفق به نجات ۱۵۳ نفر از افرادی شدند که در سیل گرفتار شده بودند. به گفته وی نزدیک به هزار نفر در عملیات جستجوی مفقودان شرکت کرده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 237 هزار و 165 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 237 هزار و 165 نفر رسید

شمار بهبودیافتگان ویروس کرونا در ترکیه به 237 هزار و 908 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 237 هزار و 908 نفر رسید

انکار هولوکاست در محل کشتار صدها نفر به دست نازی‌ها در فرانسهسربازان آلمان نازی در روز ۱۰ ژوئن سال ۱۹۴۴ میلادی ۶۴۲ نفر از ساکنان روستای «ارادور» را کشتند.

صدها نفر در مسابقه بین‌قاره‌ای شنا در تنگه بسفر شرکت کردند - BBC News فارسیدرحالیکه بسیاری از رویدادهای ورزشی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در نقاط مختلف دنیا کنسل شده‌اند، مسابقه شنای منحصر به فردی دیروز (یکشنبه) در استانبول برگزار شد. براساس گزارش روزنامه حریت، یک هزار و ۷۶۵ شناگر از ۵۹ کشور در این مسابقه شش و نیم کیلومتری (چهار مایلی) عرض اندام کردند.

شمار قربانیان ویروس کرونا در جهان از مرز ۸۰۰ هزار نفر گذشتقاره آمریکا همچنان بزرگترین کانون همه‌گیری ویروس کرونا است به نحوی که بیش از نیمی از موارد ابتلای جهانی به ویروس در این قاره به ثبت رسیده است.

ویدیو؛ هزاران نفر در باماکو «پیروزی مردم» را جشن گرفتندتجمع کنندگان که تعداد آنها هزاران نفر عنوان شده به دعوت تشکل‌‌های ائتلافی «جنبش پنجم ژوئن» و «اجتماع برای نیروهای میهنی» که از احزاب اپوزیسسیون محسوب می‌شوند به خیابان آمده بودند.

جاری شدن سیل در استان گره سون در شمال ترکیه جان شش نفر را گرفت و عملیات جستجو برای یافتن ۱۰ نفر که مفقود شده اند ادامه دارد.23.24.هرچند پیش از این ویدئوهایی در انکار کشتار نازی ها در روستای «ارادور» منتشر شده بود اما این اولین بار است که شعاری در انکار این حادثه بر روی یکی از دیوارهای این روستا نقش می بندد.

بنا به اعلام سلیمان سویلو، وزیر کشور ترکیه امدادگران موفق به نجات ۱۵۳ نفر از افرادی شدند که در سیل گرفتار شده بودند. به گفته وی نزدیک به هزار نفر در عملیات جستجوی مفقودان شرکت کرده‌اند.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی. بارش باران در استان گره سون طی ماه جاری یک و نیم برابر میانگین بارش ها در این استان برای ماه اوت بوده است. .