ثروتمندان مصرف‌کنندگان یارانه پنهان هستند/ هر اشتباهی در افزایش حقوق‌ها مربوط به مصوبه مجلس است نه دولت

28/04/1398 09:50:00 ق.ظ

لاهوتی در گفت‌و‌گو با ایلنا: ثروتمندان مصرف‌کنندگان یارانه پنهان هستند/ هر اشتباهی در افزایش حقوق‌ها مربوط به مصوبه مجلس است نه دولت

یک نماینده مجلس درباره اصلاح ساختار بودجه و زمان ارائه آن به مجلس گفت: تصور من این است که لایحه اصلاح ساختار بودجه با توجه به آن فرصت سه ماهه که سپری شده حداکثر تاماه آینده به مجلس بیاید. این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید براینکه مرکز پژوهش‌های مجلس نسبت به اصلاح ساختار بودجه بی‌تفاوت نبوده است، گفت: آخرین خبری که من از طریق آقای نوبخت دارم این است که ایشان عنوان می‌کردند که کار ما در این خصوص در سازمان برنامه بودجه آماده...

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید براینکه مرکز پژوهش‌های مجلس نسبت به اصلاح ساختار بودجه بی‌تفاوت نبوده است، گفت: آخرین خبری که من از طریق آقای نوبخت دارم این است که ایشان عنوان می‌کردند که کار ما در این خصوص در سازمان برنامه بودجه آماده است. منتها باید بگویم اگر کارشان در سازمان برنامه و بودجه آماده است باید تقدیم مجلس کنند و فرآیند این کار از طریق دولت است. سازمان برنامه باید کارش را به دولت بدهد که دولت بتواند آن را به مجلس ارائه دهد.

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید مقام معظم رهبری در ابلاغ این دستور چه مواردی را برای اصلاح مدنظر دارد؟، گفت: ما کشور را گران اداره می‌کنیم، در این شرایط باید تلاش کنیم. به عنوان مثال بودجه‌ای که دولت برای شرکت‌ها به ما می‌دهد، ۱۷۰۰ هزار میلیارد تومان است که ما ۴۷۰ هزار میلیارد تومان آن را رسیدگی می‌کنیم و اصلا کاری به ۱۲۰۰ هزار میلیارد تومان آن نداریم. یعنی سه برابر بودجه عمومی کشور در آن‌سو است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

نفتکش خارجی 'به دلیل نقص فنی به آب‌های ایران منتقل شده است' | DW | 17.07.2019به گفته سخنگوی وزارت خارجه ایران، یک نفتکش خارجی در آب‌های خلیج فارس دچار نقص فنی شده و پس از درخواست کمک به سوی سواحل ایران هدایت شده است. یک مقام آمریکایی ظن دست داشتن ایران در ناپدید شدن این نفتکش را مطرح کرده بود.

فلاحت‌پیشه: آمریکا در ایجاد جنگ روانی نسبت به ایران خلع سلاح شده استیک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آمریکا از نظر ایجاد جنگ روانی در ایران خلع سلاح شده است، گفت: با وجود این‌که آمریکا جنگ تحریمی را راه انداخته، اما در نهایت ترامپ مجبور است تا قبل از انتخابات با انجام تحرکاتی بیشتر به ایران نزدیک شود.

اینستاگرام تعداد لایک پست‌ها را در شماری کشورها مخفی کردشبکه اجتماعی اینستاگرام در شماری از کشورها مخفی کردن تعداد لایک‌های به ثبت رسیده در زیر پست‌ها را به مورد اجرا گذاشته است. به گفته اینستاگرام این اقدام با هدف 'برداشتن فشار' از روی کاربران انجام شده است. کشورهای ژاپن، استرالیا، ایرلند، ایتالیا، برزیل و کانادا از جمله کشورهایی هستند که این طرح در آن‌ها به اجرا درآمده است.

آمریکا در حال قلدری است/ مسابقه‌ ایالات متحده، کل منطقه را به آتش می‌کشدوزیر امور خارجه روسیه اقدامات اخیر آمریکا علیه ایران را نوعی قلدری دانست و گفت که مسابقه‌ای که واشنگتن آغاز کرده کل منطقه را به آتش می‌کشد.

آمریکا همچنان از طریق میانجی‌ها به دنبال مذاکره با ایران استرویترز گزارش داد؛ آمریکا همچنان از طریق میانجی‌ها به دنبال مذاکره با ایران است

یکی از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای می‌گوید تهدید به قتل شده استیکی از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای می‌گوید تهدید به قتل شده است جواد لعل محمدی با انتشار بیانیه‌ای از احتمال سوءقصد به جان امضاکنندگان این نامه خبر داد و اعلام کرد که « از این پس هر اتفاقی برای ما بیافتد، اولیاء دم این گروه ملت ایران است.»