ثبت‌نام دوازدهمین دوره مسابقات ملی «مناظره دانشجویان ایران» در کرمان آغاز شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان کرمان از آغاز ثبت نام مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات ملی «مناظره دانشجویان ایران» خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات با حضور تیم‌های مختلف دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر استان کرمان برگزار می‌شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نجمه موسی‌پور امروز ۲۰ آبان ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: این مسابقات هرسال و با حضور تیم‌های مختلف دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر استان کرمان در مقاطع (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری) از سوی جهاددانشگاهی استان برگزار می‌شود و تیم‌های برگزیده به مرحله کشوری راه می‌یابند.

وی توسعه فرهنگ گفت‌وگو و آموزش، ارتقاء تفکر خلاق و نقاد بین دانشجویان در قالب فعالیت‌های گروهی منسجم و هدفمند را از جمله اهداف برگزاری این مسابقات دانست و افزود: کسب دانش عمومی درمورد موضوعات مختلف، ایجاد انگیزه در جامعه به‌منظور توجه بیشتر به ارتقاء سطح دانش و آگاهی عمومی در مسابقات مناظره دانشجویی مورد تأکید است.

موسی‌پور تصریح کرد: مسابقات دانشجویی بستری فراهم می‌کند تا افراد بتوانند صادقانه نظرات خود را بیان کرده و بهترین استدلال‌ها و براهینی که مطابق باورهای ایشان است را جستجو کنند. همچنین شرکت‌کنندگان در مدت زمانی که در اختیار دارند جوانب گسترده‌ای از بحث را بررسی و واکاوی می‌کنند و به‌دنبال گفت‌وگوی علمی‌تر و مستدل‌تر هستند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان در پایان با بیان اینکه مرحله استانی این دوره از مسابقات پاییز و زمستان امسال برگزار می‌شود، اظهار کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات تا ۱۰ آذرماه امسال فرصت دارند به دفاتر فرهنگی دانشگاه‌ها و دفتر معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان مراجعه کرده و یا با شماره ۰۳۴۳۳۲۵۷۳۴۲ داخلی ۱۱۳ یا ۱۱۸ تماس گرفته و ثبت‌نام نمایند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مسابقات کبدی کشور در اردکان برگزار شددوازدهمین دوره مسابقات کبدی دستجات آزاد کشور انتخابی تیم ملی شب گذشته با قهرمانی تیم «مهر افچنگ» خراسان رضوی در اردکان به پایان رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دوازدهمین سالگرد شهادت حسن طهرانی مقدم برگزار شد/ روایت جالب زاکانی از سفر شهید طهرانی‌مقدم به روسیه برای خرید موشکدوازدهمین سالگرد سردار شهید حاج حسن طهرانی مقدم پدر موشکی ایران در جوار مزارش در گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

معرفی برترین‌های کراسفیت زنان خوزستان/ یک مسئول: استقبال غیرقابل پیش‌بینی بوداولین دوره مسابقات کاپ آزاد کراسفیت زنان خوزستان برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ثبت‌نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری آغاز شدمسئول آزمون علمی داوطلبان ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از برگزاری آزمون ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در تاریخ ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲ در شهر مقدس قم خبر داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

اعزام تنها یک پاراتکواندوکار زن ایران به جام ریاست فدراسیون جهانیپنجمین دوره مسابقات پاراتکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی در اردن برگزار می‌شود و لیلا میرزایی به عنوان تنها نماینده بانوان پاراتکواندوی ایران در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رونمایی از صفحه اختصاصی شهید طهرانی‌مقدم در تلوبیونهمزمان با دوازدهمین سالگرد شهادت پدر موشکی ایران و شهدای اقتدار، از صفحه ویژه سردار شهید حسن طهرانی‌مقدم در تلوبیون رونمایی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »