ثبت‌نام ۷ هزار و ۴۲۱ نفر تا پایان روز پنجم/ تهران، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان در صدر بیشترین داوطلبان

05/12/2019 10:15:00 ب.ظ

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین داوطلب ثبت نام در انتخابات یازدهم را داشته‌اند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خبر داد؛ ثبت‌نام ۷ هزار و ۴۲۱ نفر تا پایان روز پنجم/ تهران، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان در صدر بیشترین داوطلبان

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین داوطلب ثبت نام در انتخابات یازدهم را داشته‌اند.

 دبیر ستاد انتخابات تعداد ثبت نام شدگان طی ۵ روز گذشته را ۷۴۲۱ نفر اعلام کرد که ۸۲۱ نفر آنها را زنان و ۶۶۰۰ نفر را مردان تشکیل می‌دهند.وی افزود: ۴ درصد از ثبت نام شدگان سابقه نمایندگی ادوار مجلس را دارند و ۲۶ درصد نیز ایثارگر هستند.موسوی تحصیلات متقاضیان شرکت در انتخابات مجلس یازدهم را اینطور بیان کرد: ۴ درصد از شرکت‌کنندگان تحصیلات حوزوی، ۱۳ درصد دکتری، ۷۸ کارشناسی ارشد و ۵ درصد لیسانس و کمتر دارند.

وی در پایان افزود: استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین داوطلب ثبت نام در انتخابات یازدهم را داشته‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

که چی بشه،من نوعی روی چه اصلی برم رای بدم؟امروز یک ۴ تا دونه گلابی گرفتم ۱۰ هزار تومان برای دخترم،وای ب حال اون مردی که نداره...😔

آزادی ۷ دانشجوی بازداشتی دانشگاه اصفهان/اعتقادی به تصدی‌گری دانشگاه در روز دانشجو ندارمآزادی ۷ دانشجوی بازداشتی دانشگاه اصفهان رئیس دانشگاه اصفهان از آزادی ۷ دانشجوی بازداشتی در جریان وقایع اخیر خبر داد و گفت: این دانشجویان که سه نفر آنها پسر و چهار نفر دختر بودند، مورد سوء ظن نیروی انتظامی قرار گرفتند که پس از یک شب بازداشت آزاد شدند. نمیفهمم. با چه زبانی عراقی ها باید به ج.ا. بگن گورت رو گم کن؟ مردم ایران هم همین رو میخوان که ج.ا. و آخوند گورش رو گم کنه. زباله های نجس! حال آغا سید علی امشب چطوره؟ 💩

چرایی جمع‌آوری دوچرخه‌های «بیدود» از سطح شهر تهرانچرایی جمع‌آوری دوچرخه‌های «بیدود» از سطح شهر تهران شهرداری تهران: *دوچرخه‌های «بیدود» به دلیل جلوگیری از صدمات متصور در ناآرامی‌های اخیر جمع‌آوری شدند *این دوچرخه‌ها باید در اسرع وقت آماده بهره‌برداری شهروندان شوند

مشکلی در حوزه کالاهای اساسی استان تهران وجود نداردمعاون امور اقتصادی استانداری تهران تأکید کرد: در حوزه کالاهای اساسی مشکلی در استان تهران وجود ندارد و انبارهای استان مملو از کالا است. واقعا دیگه ادم میمونه اینا چقدر وقیح هستند آخه خاک بر سر مدیریتت بکنن تو مغازه ها هم همه چی هست ولی چرا مردم نمیتونن بخرند ؟؟؟؟ واقعا چرا نمیتونند بخرند ؟؟؟؟ واقعا چرا؟؟؟؟؟ اما قدرت خرید برای کالا چی ؟؟؟؟؟

آغاز بارندگی‌ها در کشور از فردا / تهران سردتر می‌شودآغاز بارندگی‌ها در کشور از فردا تهران سردتر می‌شود مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا خبر داد.

ثبت نام بیش از ۸۰۰ داوطلب انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه تهراناستاندار تهران گفت: تاکنون بیش از ۸۰۰ داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه‌های انتخابیه تهران، ری شمیرانات و پردیس ثبت نام خود را تکمیل کرده‌اند. شغل خوبیه دیگه ۸۰۰ داوطلب برای کاره ای نبودن، ۸۰۰ داوطلب برای نشستن روی صندلیهای قوه ای که دیگر در راس امور نیست و هیچ اختیاری از خود ندارد

توضیحات شهرداری در مورد جمع‌آوری بیلبوردهایی که شبانه در تهران اکران شدندرئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران در مورد جمع‌آوری بیلبوردهایی که شبانه اکران شده بود، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، اسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات کل کشور در پایان پنجمین روز ثبت‌نام داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به ارائه آمار ثبت نام شدگان پرداخت و در جمع خبرنگاران گفت: در روزهای پایانی ثبت نام انتخابات هستیم به دلیل اینکه پیش بینی می‌شود تعداد بیشتری از داوطلبان برای ثبت نام حضور پیدا کنند برای سهولت در ثبت نام همکاران اپلیکیشنی طراحی کرده‌اند که می‌تواند بخشی از فرآیند ثبت نام خود را در آنجا و قبل از حضور در ستادهای انتخاباتی انجام دهند و زمان تعلل خود را کوتاه‌تر کنند.دکتر هوشنگ طالبی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب به برنامه‌های دانشگاه اصفهان برای روز دانشجو اشاره و اظهار کرد:‌ من معتقد هستم که نباید برای روز دانشجو تصدی‌گری دانشگاهی انجام دهیم، بلکه باید برنامه‌های این روز را به دانشجویان واگذار کنیم و دانشگاه نیز زمینه‌های لازم برای برگزاری برنامه‌های مختلف را فراهم کند.به گزارش ایسنا،‌ غلامحسین محمدی در حساب توییتری خود در پاسخ به پرسش برخی شهروندان در خصوص علت جمع‌آوری دوچرخه‌های «بیدود» از سطح شهر نوشت: ‏دوچرخه‌های «‎بیدود» به دلیل جلوگیری از صدمات متصور در ناآرامی‌های اخیر جمع‌آوری شدند و باید در اسرع وقت آماده بهره‌برداری شهروندان شوند.به گزارش ایسنا، محمد امامی‌امین عصر سه‌شنبه در جریان بازدید از طرح‌های کشاورزی و دامپروری شهرستان ورامین گفت: دشت ورامین ، از اراضی حاصلخیزی برخوردار است که در صورت توجه به کشاورزی و توسعه آن، می‌توان تحول عظیمی در اقتصاد منطقه به وجود آورد.

با توجه به اینکه تعداد داوطلبان زیاد است، ثبت‌نام کنندگان برای راحتی خودشان اسناد و مدارک را به طور کامل به همراه بیاورند.   دبیر ستاد انتخابات تعداد ثبت نام شدگان طی ۵ روز گذشته را ۷۴۲۱ نفر اعلام کرد که ۸۲۱ نفر آنها را زنان و ۶۶۰۰ نفر را مردان تشکیل می‌دهند. یکی از این اقدامات این بود که در شورای نظارت صحبت کردیم و قرار بر این شد که اولا فعالیت تشکل‌های دانشجویی تشریح شود و ثانیا مجوزهای درخواستی آنها را بررسی کرده و همراهی لازم را انجام دهیم. وی افزود: ۴ درصد از ثبت نام شدگان سابقه نمایندگی ادوار مجلس را دارند و ۲۶ درصد نیز ایثارگر هستند. انتهای پیام. موسوی تحصیلات متقاضیان شرکت در انتخابات مجلس یازدهم را اینطور بیان کرد: ۴ درصد از شرکت‌کنندگان تحصیلات حوزوی، ۱۳ درصد دکتری، ۷۸ کارشناسی ارشد و ۵ درصد لیسانس و کمتر دارند. رئیس دانشگاه اصفهان همچنین یادآور شد: برنامه‌های روز دانشجو در دانشگاه اصفهان در مدت یک هفته منتهی به ۱۶ آذر برگزار می‌شود و برنامه‌های گسترده‌ای در این زمینه داشته‌ایم، تقریبا تشکل‌های دانشجویی ما برنامه‌های خود را در این زمینه از هفته گذشته شروع کردند و سخنرانی‌های مختلفی در این زمینه انجام شده است. وی در پایان افزود: استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین داوطلب ثبت نام در انتخابات یازدهم را داشته‌اند.

موسوی درباره تمدید زمان ثبت نام گفت: اصل به تمدید نیست و تا این لحظه بنای تمدید نداریم. وی همچنین از استقبال دانشجویان برای حضور در فعالیت‌های دانشجویی در سال  جاری خبر داد و گفت: من احساس می‌کنم امسال دانشجویان بیشتر در برنامه‌های دانشجویی شرکت می‌کنند و علت دقیق آن را نمی‌دانم؛ اما ممکن است برگزاری انتخابات پیش رو تاثیری در این زمینه داشته باشد و از طرفی دیگر نیز دانشجویان بعد از یک رخوت طولانی، انگیزه‌ای برای حضور در مسائل اجتماعی و جامعه پیدا کردند. .