ثبت 16 هزار و 96 مورد ابتلا به کرونا در فرانسه طی یک روز

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمار مبتلایان به کرونا در فرانسه با ثبت 16 هزار و 96 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به بالاترین سطح از آغاز همه‌گیری رسید.

اداره بهداشت عمومی فرانسه طی گزارشی اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در فرانسه با ثبت 16 هزار و 96 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به بالاترین سطح از آغاز همه‌گیری رسید.

براساس گزاش این نهاد، مجموع جان‌باختگان کووید-19 در این کشور نیز با مرگ 52 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته به 31 هزار و 511 نفر افزایش یافته است. در حال حاضر 6 هزار و 31 نفر از بیماران کرونایی در بیمارستان‌های این کشور بستری هستند که 1048 نفر از آن‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در آفریقا؛ ثبت 8 هزار و 813 مبتلای جدید طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ثبت 1786 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایتالیا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش بلومبرگ از ثبت رکورد جدید ابتلای روزانه به کرونا در ایران؛ موج سوم کرونا و ادامه بی‌توجهی مسئولان♦️ گزارش بلومبرگ از ثبت رکورد جدید ابتلای روزانه به کرونا در ایران؛ موج سوم کرونا و ادامه بی‌توجهی مسئولان ▪️تعداد جان باختگان بر اساس ویروس کرونا در ایران به ۲۴ هزار و ۶۵۶ نفر رسید. تعداد کل مبتلایان نیز به ۴۲۹ هزار و ۱۹۳ نفر رسید. شماکه اینهمه کشته دارین مال پر توجهی مسئولان هست؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مورگان اورتگاس: اگر رژیم ایران به دنبال صلح است، چرا ۱۶ میلیارد دلار به جای مردم خود، هزینه نیروهای ترور کرده است♦️ مورگان اورتگاس: اگر رژیم ایران به دنبال صلح است، چرا ۱۶ میلیارد دلار به جای مردم خود، هزینه نیروهای ترور کرده است چرا فکر میکنید خامنه‌ای با مردم ایران یکی هست و براشون صلح میخواد وقتی خودش نگفته ؟ چرا فکر میکنید خامنه‌ای و ترور با هم یکی نیستن و پولارو واسه خودش هزینه نکرده ؟ You can ask more difficult questions seems like Iran never answer easy and direct questions 😉😉 it’s like why shutdown ps752 they don’t know ask more complicated questions pls. نامردا یه عکس بهترش رو میزاشتید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در آفریقا؛ ثبت 8 هزار و 813 مبتلای جدید طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 39 هزار و 145 نفر رسیدآمار مبتلایان به کرونا در افغانستان با شناسایی 49 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 39 هزار و 145 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »