ثبت «اتحاد مدنی» برای زوج‌های دگرجنسگرا در انگلستان و ولز قانونی شد

10/10/1398 09:06 ب.ظ

ثبت «اتحاد مدنی» به جای ازدواج برای زوج‌های دگرجنسگرا در انگلستان و ولز قانونی شد

هزاران زوج دگرجنسگرا در انگلستان و ویلز از روز سه شنبه اجازه پیدا کردند که رابطه خود را به جای ازدواج به صورت «اتحاد مدنی» به ثبت برسانند.ترزا می، نخست وزیر پیشین بریتانیا در سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود که تغییر قانون در این زمینه کمک خواهد کرد تا منافع آن دسته از زوج‌های دگرجنسگرا که به دنبال این هستند که به رابطه‌شان با یکدیگر بدون ازدواج جنبه رسمی ببخشند، حفظ شود.

ترزا می، نخست وزیر پیشین بریتانیا در سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود که تغییر قانون در این زمینه کمک خواهد کرد تا منافع آن دسته از زوج‌های دگرجنسگرا که به دنبال این هستند که به رابطه‌شان با یکدیگر بدون ازدواج جنبه رسمی ببخشند، حفظ شود.

نخست وزیر سابق بریتانیا گفته بود که قانون «اتحاد مدنی» تضمین می کند که همه زوج‌ها، چه همجنسگرا و چه دگرجنسگرا، در زندگی گزینه‌های یکسانی داشته باشند. بنا به اعلام دولت بریتانیا حدود ۸۴ هزار زوج دگرجنسگرا احتمالا در سال ۲۰۲۰ با استفاده از قانون جدید زوج خود را به صورت «اتحاد مدنی» ثبت خواهند کرد.قانون تا پیش از این تنها به زوج های همجنسگرا اجازه ثبت «اتحاد مدنی» می داد. زوج‌ها در این شیوه از ثبت رابطه می توانند در زمینه مالکیت، وراثت و اخذ مالیات از حقوقی مشابه افرادی که ازدواج کرده اند برخوردار شوند.

ربکا استاینفلد و چارلز کیدن، یکی از اولین زوج‌هایی بودند که روز سه شنبه رابطه خود را به صورت «اتحاد مدنی» در لندن به ثبت رساندند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

یونیسف: ثبت بیش از ۱۷۰ هزار نقض فاحش حمایت از حقوق کودکان در ۱۰ سالنقض فاحش کنوانسیون حمایت از کودکان شامل مواردی همچون کشتن و نقص عضو کودکان، استفاده از کودکان در درگیری‌های نظامی توسط گروههای مسلح، خشونت جنسی علیه کودکان، حمله به مدارس و بیمارستانها، ربودن کودکان و ممانعت از رسیدن کمک‌های انسان‌دوستانه به آن‌ها می‌شود. سالانه ۲۰۰ هزار کودک در انگلیس سقط می شوند به اسم آزادی زنان. جمع کنین این دکون دستگاههای حقوق بشریتونو.

در آخرین روز معاملاتی قیمت نفت در سال ۲۰۱۹؛ نفت در حال ثبت بیشترین قیمت سالانه از سال ۲۰۱۶ استقیمت نفت در آخرین روز معاملاتی سال ۲۰۱۹ در روز سه شنبه ۱۰ دی ماه تحت تاثیر پایان جنگ تجاری میان آمریکا و چین و ناآرامی‌های خاورمیانه در رقم های بالا قرار دارد و در مسیر ثبت بزرگترین رشد قیمت سالانه د

ثبت درخواست بسته معیشتی از امشبثبت درخواست بسته_معیشتی | زمان ثبت درخواست دریافت بسته حمایت معیشتی برای افرادی که در فهرست یارانه بگیران نقدی (۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان) نیستند و درخواست خود را در مهلت مقرر در کد دستوری ۶۳۶۹* ثبت کرده اند، آغاز شد.

ترامپ خواستار اتحاد علیه 'بلای' یهودستیزی شدیک روز بعد از حمله ای به خانه یک خاخام یهودی در ایالت نیویورک، دونالد ترامپ خواستار اتحاد برای مقابله با یهودستیزی شده است. در حمله شنبه شب در مانسی واقع در شمال شهر نیویورک، حداقل پنج نفر زخمی شدند. چرا خواستار اتحاد علیه مسلمان ستیزی نمیشه ؟ ۶۰ نفر در زیلاند جدید قتل عام‌ کردند آب از آب تکون نخورد الان‌ واسه ۲ تا یهودی کاسه داغ‌تر از اش شده. مردک دلقک. بی بی سی جون در مورد حمله امریکا به حشدالشعبی خفه خون گرفتی 🤣🤣😉 فرافکنی نکن. صهیونیست ستیزی. شما بهش میگین یهود ستیزی.

دره فرحزاد از وجود معتادان پاکسازی شده است/ ۴۰۰ نفر از معتادان را تحویل کمپ‌ها دادیمدادستان تهران با بیان اینکه دره فرحزاد از وجود متعادان پاکسازی شده است، گفت: دستگاه‌ها به وظایف قانونی خود برای ایجاد آرامش و امنیت جامعه تلاش کنند. کمپ هم از هرکدومشون ۴۰۰ هزار تمن میگیره ولشون میکنه و این داستان ادامه دارد چه کار به کارشان دارید بگذارید حالشان را بکنند

شجاع خلیل زاده: پیشنهاد خارجی دارم و به آن فکر می‌کنم/ می‌روم تا مشکلات مالی پرسپولیس برطرف شود/ باشگاه درآمدزایی کرد؟ کدام درآمدزایی؟! / به جای پول فقط وعده می‌دهندپرسپولیس عشق من است و نامرد نیستم شجاع خلیل زاده: پیشنهاد خارجی دارم و به آن فکر می‌کنم/ می‌روم تا مشکلات مالی پرسپولیس برطرف شود/ باشگاه درآمدزایی کرد؟ کدام درآمدزایی؟! / به جای پول فقط وعده می‌دهند

هزاران زوج دگرجنسگرا در انگلستان و ویلز از روز سه شنبه اجازه پیدا کردند که رابطه خود را به جای ازدواج به صورت «اتحاد مدنی» به ثبت برسانند.

ترزا می، نخست وزیر پیشین بریتانیا در سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود که تغییر قانون در این زمینه کمک خواهد کرد تا منافع آن دسته از زوج‌های دگرجنسگرا که به دنبال این هستند که به رابطه‌شان با یکدیگر بدون ازدواج جنبه رسمی ببخشند، حفظ شود.

نخست وزیر سابق بریتانیا گفته بود که قانون «اتحاد مدنی» تضمین می کند که همه زوج‌ها، چه همجنسگرا و چه دگرجنسگرا، در زندگی گزینه‌های یکسانی داشته باشند.

بنا به اعلام دولت بریتانیا حدود ۸۴ هزار زوج دگرجنسگرا احتمالا در سال ۲۰۲۰ با استفاده از قانون جدید زوج خود را به صورت «اتحاد مدنی» ثبت خواهند کرد.قانون تا پیش از این تنها به زوج های همجنسگرا اجازه ثبت «اتحاد مدنی» می داد. زوج‌ها در این شیوه از ثبت رابطه می توانند در زمینه مالکیت، وراثت و اخذ مالیات از حقوقی مشابه افرادی که ازدواج کرده اند برخوردار شوند.

ربکا استاینفلد و چارلز کیدن، یکی از اولین زوج‌هایی بودند که روز سه شنبه رابطه خود را به صورت «اتحاد مدنی» در لندن به ثبت رساندند. این زوج پیش از در سال ۲۰۱۸ علیه دولت به دلیل عدم امکان ثبت «اتحاد مدنی» خود اقامه دعوی کرده بودند. دیوان عالی بریتانیا نیز در این پرونده به نفع این زوج دگرجنسگرا رای داده بود.

زوج‌های دگرجنسگرای هوادار ثبت «اتحاد مدنی» بر این باور هستند که این گزینه در مقایسه با ازدواج جنبه مذهبی و جنسیت زده ندارد.

ثبت «اتحاد مدنی» زوج های همجنسگرا در سال ۲۰۰۵ میلادی در بریتانیا قانونی شده بود.