ثبت بالاترین آمار روزانه ابتلا به کرونا در استرالیا

19/10/1400 10:35:00 ق.ظ

ثبت بالاترین آمار روزانه ابتلا به کرونا در استرالیا وزارت بهداشت استرالیا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که 100 هزار و 11 تن دیگر طی 24 ساعت گذشته به کرونا مبتلا شدند که بالاترین رقم از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون بوده است.

وزارت بهداشت استرالیا اعلام کرد که 100 هزار و 11 تن دیگر طی 24 ساعت گذشته به کرونا مبتلا شدند که بالاترین رقم از ابتدای شیوع این ویروس در این کشور محسوب می‌شود. - خبرگزاری آناتولی 09.01.2022 ملبورن/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت استرالیا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که 100 هزار و 11 تن دیگر طی 24 ساعت گذشته به کرونا مبتلا شدند که بالاترین رقم از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون بوده است.

بدین ترتیب شمار کل مبتلایان به کرونا از ابتلای شیوع این ویروس به 977 هزار و 444 نفر افزایش یافت. مجموع قربانیان کرونا در استرالیا نیز با فوت 23 نفر دیگر به 2 هزار و 367 تن رسید. در حال حاضر 4246 نفر که 291 نفر از آنها در بخش مراقبت‌های ویژه هستند همچنان در بیمارستانها تحت درمان قرار دارند.

- نیوزلند وزارت بهداشت نیوزلند نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که طی شبانه‌روز گذشته 149 نفر دیگر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مدیر مسئول کیهان به جرم توهین به مدیر جمعیت امام علی به مجازات محکوم شدوکیل پرونده شکایت شارمین میمندی‌نژاد، مدیر جمعیت امام علی از مدیر مسئول روزنامه کیهان، از محکومیت حسین شریعتمداری در دادگاه خبر داده است. رضا شفاخواه در توییتی که شامگاه... خب حالا محکوم شد، دست راست خامنه ای رو زندان میکنن یا شلاق میزنن!!!؟؟؟ محکوم به چی ؟ لابد به این محکوم شده که بیشتر پاچه مردم رو بگیره و بدتر فحاشی کنه .این سگ دست پرورده نظامه استخون از جلوش ور میدارن گوشت میذارن جلوش خدارو شکر نشان داد قوه قضاییه مستقل هست (:

سیدهادی خامنه‌ای: فرهنگی که به علم و دانایی حرمت می گذارد می‌تواند ضد دیکتاتوری باشددبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: امروز بعد از سالیانی هنوز کارتن خواب داریم و اخیرا خبر می‌دهند که بعضی چون حتی کارتن هم پیدا نمی‌کنند مجبور هستند شب‌ها در اتوبوس‌ بخوابند که این وضع شایسته این جامعه نیست. لعنت بر ترامپ به اخوی نفهم مراتب نفرت مارو ابلاغ بفرمائید. بی عقل میگه بعد از سالیانی هنوز کارتن‌خواب داریم؟! یعنی پس ذهنش اینه که دارن هر روز کمتر میشن ولی هنوز داریم؟! :)))))))

رئیس جمهوری قزاقستان از ارتش خواست بدون اخطار قبلی «به قصد کشتن» به معترضان شلیک کند▪️قاسم جومارت توکایف، رئیس جمهوری قزاقستان، روز جمعه ١٧ دی‌ماه به نیروهای امنیتی کشورش اجازه داد به سوی «کسانی که در ناآرامی‌ها مشارکت می‌کنند» به قصد کشتن شلیک کنند. ارباب پوتین ، دیکتاتور روسیه در آینده اَقمار خود را از دست خواهد داد روسیه فعلی فاسد است و بدنبال شوروی قَدم بر میدارد و هَدف آن اَحیای شوروی سابق 👎🏻 مرتیکه دیکتاتور مغول مگر مردم تو را انتخاب کردند برای کشتن و سرکوب.روسها را هم به این ضیافت دعوت کردی؟سقوط و مرگ دیکتاتورها دیر نیست شما از آگاهی مردم وحشت دارید

ایران: صلاحیت رسیدگی به پرونده هواپیمای اوکراینی را داریم؛ مبلغی به برخی خانواده‌ها پرداخت شده است▪️وزارت امور خارجه ایران با صدور بیانیه‌ای در آستانه سالگرد سرنگونی هواپیمای مسافربری پی‌اس۷۵۲ اعلام کرد تاکنون به برخی از خانواده‌ها «پرداخت‌هایی را وفق مقررات مربوطه انجام داده است.»

کرونا در ایران | هشدار نسبت به «موج سهمگین ششم» و احتمال جهش ویروس به سویه‌های خطرناک‌تر🔺کرونا در ایران | هشدار نسبت به «موج سهمگین ششم» و احتمال جهش ویروس به سویه‌های خطرناک‌تر اپلیکیشن ماسک وابسته به وزرات بهداشت ایران با صدور اطلاعیه ای هشدار داده است که گونه امیکرون ویروس کووید-۱۹ می‌تواند کشور را با «موج سهمگین ششم» مواجه کند.

5 ماه است از پسرمان بی‌خبریم/ فرهاد به قصد مهاجرت به انگلیس وارد ترکیه شدفرهاد جوان کردستانی که به قصد مهاجرت به کشور انگلیس از طریق مرز وارد ترکیه شد در همان ابتدای ورودش در یازدهم مرداد ماه سال‌جاری ناپدید شده و تاکنون خانواده این جوان نتوانستند از طریق مراجع قضایی ترکیه و ایران اثری از او بیابند.