ثبت بیش از 9 هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران

02/08/1400 02:54 ب.ظ

ثبت بیش از 9 هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران بنا به اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران، در شبانه‌روز گذشته 171 بیمار کرونایی جان باخته و مجموع قربانیان این بیماری به 125 هزار و 223 نفر رسید.

طی شبانه‌ روز گذشته 9 هزار و 174 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 171 بیمار نیز جان باختند.بنا به اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران، در شبانه‌روز گذشته 171 بیمار کرونایی جان باخته و مجموع قربانیان این بیماری به 125 هزار و 223 نفر رسید.

طی یک روز گذشته همچنین 9 هزار و 174 بیمار جدید در این کشور شناسایی شد که 1237 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران مبتلا به کرونا در ایران به 5 میلیون و 860 هزار و 844 نفر رسیده و تا کنون 5 میلیون و 416 هزار و 691 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

تا کنون 34 میلیون و 765 هزار و 163 آزمایش تشخیص کووید-19 در ایران انجام شده است. از سوی دیگر، تا کنون 50 میلیون و 834 هزار و 578 نفر دوز اول واکسن کرونا و 29 میلیون و 503 هزار و 783 نفر نیز دوز دوم را دریافت کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در این کشور به 80 میلیون و 406 هزار و 788 دوز رسیده است.

در حال حاضر 16 شهر ایران در وضعیت قرمز، 119 شهر در وضعیت نارنجی و 227 شهر در وضعیت زرد و 86 شهر نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

روسیه در واکنش به اظهارات امیرعبداللهیان: «به زودی» به چه معناست؟میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، در واکنش به وعده دوباره حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران مبنی بر «به زودی» از

۱۱۵ هزار پرستار و بهیار در سراسر جهان براثر کرونا جان باخته‌اند | DW | 22.10.2021سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد ۱۱۵ هزار نفر از کادر درمان در سراسر جهان جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند. بیشترین قربانیان از کشورهای آفریقایی بوده‌اند. در آفریقا کمتر از ۱۰ درصد پرسنل درمانی واکسینه شدند.

جوانی که ۵۰ هزار دلار پول را به صاحبش بازگرداند «سفیر درستکاری» شدجوانی که ۵۰ هزار دلار پول را به صاحبش بازگرداند «سفیر درستکاری» شد جزئیات بیشتر🔽

آلمان به یک میلیون و ۲۰۰ هزار نیروی کار نیاز دارد | DW | 23.10.2021رئیس آژانس فدرال کار آلمان می‌گوید این کشور در مجموع به ۲/ ۱ میلیون نیروی کار نیاز دارد. در حال حاضر در حدود ۷۰ حرفه کمبود نیروی کار وجود دارد. کارشناسان ادامه این روند را تهدیدی برای رشد اقتصادی این کشور می‌دانند. خب چرا پس درخواست مهاجرت میدیم با کلی مدرک تحصیلی و شغلی رد میکنید؟ یک چند سال دیگر اراذلِ جنایتکارِ اِشغالگرِ ایرانمان را حمایت کنید ، مسئله خود به خود حل خواهد شد🧐🧐🧐 بیگاری کشیدن و سودجوئی شرکت های اجاره ای را تعطیل کنید تا ببینید چقدر متخصص دارید.

سه مورد ابتلا به آنفلوآنزا در استان مرکزی شناسایی شدرییس دانشگاه علوم پزشکی اراک: *سه مورد ابتلا به آنفلوآنزا در استان مرکزی شناسایی شد *نگرانی از آنفلوآنزا بیشتر از کروناست *شرایط خوب نیست، میزان رعایت پروتکل‌‌ها کاهش و تعداد سفرها افزایش یافته است *عدم رعایت پروتکل‌ها باعث بروز دو بحران در استان میشود

مستند «مبارزه تُرک‌های قبرس برای بقا» فردا به نمایش در می‌آیدمستند «مبارزه تُرک‌های قبرس برای بقا» فردا به نمایش در می‌آید مستند «مبارزه تُرک‌های قبرس برای بقا» عصر فردا از شبکه تلویزیونی تی.آر.تی ورلد ترکیه به نمایش درخواهد آمد.