ثبت موارد جدید ابتلا به کرونا در چین و کره جنوبی

13/05/1399 01:46 ب.ظ

طی شبانه روز گذشته 43 مورد جدید ابتلا به کرونا در چین و 23 مورد دیگر در کره جنوبی شناسایی شد.

طی شبانه روز گذشته 43 مورد جدید ابتلا به کرونا در چین و 23 مورد دیگر در کره جنوبی شناسایی شد.کمیسیون ملی بهداشت چین امروز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در 24 ساعت گذشته 43 فرد مبتلا به ویروس جدید کرونا «کووید-19» که 7 تن از آنان منشا خارجی داشتند در این کشور شناسایی شده است.

از ابتدای شیوع این بیماری همه‌گیر در چین تاکنون 84 هزار و 428 مورد ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده است. در مجموع 4 هزار و 634 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. همچنین در 24 ساعت گذشته هیچ مورد جدید مرگ ناشی از کووید-19 در این کشور ثبت نشده است. بیشتر موارد جدید ابتلا از منطقه خودمختار سین کیانگ گزارش شده است.

در همین راستا، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری کره جنوبی نیز اعلام کرد که طی یک روز اخیر 23 مورد جدید ابتلا به کووید-19 شناسایی شده که 20 مورد از آنها با منشا خارجی بوده است. شمار موارد ابتلا به کرونا در کره جنوبی به 14 هزار و 389 نفر رسیده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

توافق ایران و کره جنوبی برای تجارت کالاهای بشردوستانهخبرگزاری یونهاپ مدعی شد: توافق ایران و کره جنوبی برای تجارت کالاهای بشردوستانه خبرگزای رسمی کره جنوبی به نقل از یک منبع آگاه ادعا کرد که ایران و کره جنوبی در زمینه ایجاد یک کارگروه برای تجارت کالاهای بشردوستانه توافق کرده‌اند.

امام جمعه میناب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشتامام جمعه میناب پس از ابتلا به کرونا و علی رغم بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه نیز جان به جان آفرین تسلیم کرد.

مرگ خالق 'عروس آتش'؛ سینایی فقط فیلمساز نبود - BBC News فارسیخسرو سینایی، کارگردان و فیلمنامه‌نویس سینمای ایران، در ۷۹ سالگی بعد از ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

۲۵۹۸ ابتلا و ۲۱۵ فوتی جدید کرونا / ۲۶ استان در وضعیت قرمز و هشدار۲۵۹۸ ابتلا و ۲۱۵ فوتی جدید کرونا در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۲۵۹۸ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۲۱۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۱۲۰۳۵ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۲۷۰۲۲۸ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۱۷۴۰۵ نفر

امام جمعه میناب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimحجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان میناب در پی ابتلا به کرونا دعوت حق را لبیک گفت

خسرو سینایی درگذشتخسرو سینایی (کارگردان سینما) بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

طی شبانه روز گذشته 43 مورد جدید ابتلا به کرونا در چین و 23 مورد دیگر در کره جنوبی شناسایی شد.کمیسیون ملی بهداشت چین امروز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در 24 ساعت گذشته 43 فرد مبتلا به ویروس جدید کرونا «کووید-19» که 7 تن از آنان منشا خارجی داشتند در این کشور شناسایی شده است.

از ابتدای شیوع این بیماری همه‌گیر در چین تاکنون 84 هزار و 428 مورد ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده است. در مجموع 4 هزار و 634 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

همچنین در 24 ساعت گذشته هیچ مورد جدید مرگ ناشی از کووید-19 در این کشور ثبت نشده است. بیشتر موارد جدید ابتلا از منطقه خودمختار سین کیانگ گزارش شده است.

در همین راستا، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری کره جنوبی نیز اعلام کرد که طی یک روز اخیر 23 مورد جدید ابتلا به کووید-19 شناسایی شده که 20 مورد از آنها با منشا خارجی بوده است.

شمار موارد ابتلا به کرونا در کره جنوبی به 14 هزار و 389 نفر رسیده است.

تاکنون 301 نفر در اثر این بیماری در کره جنوبی جان خود را از دست داده است.