ثبت اولین مرگ ناشی از آبله میمون در نیجریه

09/03/1401 07:40:00 ب.ظ

ثبت اولین مرگ ناشی از آبله میمون در نیجریه مرکز کنترل بیمار‌ی‌های نیجریه (NCDC) طی اطلاعیه‌ای از ثبت اولین مورد مرگ ناشی از آبله میمون در این کشور خبر داد.

اولین مورد مرگ ناشی از آبله میمون در نیجریه ثبت شد. - خبرگزاری آناتولی 30.05.2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی مرکز کنترل بیمار‌ی‌های نیجریه (NCDC) طی اطلاعیه‌ای از ثبت اولین مورد مرگ ناشی از آبله میمون در این کشور خبر داد.

براساس اطلاعیه فوق، اولین قربانی ویروس آبله میمون 40 ساله بود و به‌دلیل ابتلا به این بیماری تحت نظارت قرار داشت.

از طرف دیگر، شمار مبتلایان به آبله میمون در نیجریه به 21 نفر افزایش یافت. این موارد در 9 ایالت از جمله آبوجا، پایتخت نیجریه مشاهده شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

خانواده سیاوش بهرامی: مرگ او پس از آزادی، براثر تزریق آمپول در زندان بودیک روز پس از اعلام خبر مرگ مشکوک سیاوش بهرامی، زندانی سیاسی کُرد چند روز پس از آزادی، نزدیکان او احتمال می‌دهند که مرگ او بر اثر تزریق دارو در زندان رخ داده است. بابا جنسش خوب نبوده مرتیکه تروریست اسلحه به دست گرفته، بعد براش نوشتید زندانی سیاسی! دیوث ها اورانیوم ضعیف شده مهلکه احتمالا دوزش بالابوده

بیش از ۹۰ درصد جرایم جنایی در کمتر از یک ماه کشف می‌شودرئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: امروز پلیس آگاهی اشرافیت قابل توجهی بر مجرمان دارد و تمام حرکات و اقدامات مجرمان را تحت کنترل دارد و آنها را از اقداماتی که در تدارکات هستند، باز می‌دارد.

از اطلاع‌رسانی درباره تخلفات بیش از ۲۵۰ برج در تهران «جلوگیری شده است»رادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند. اینم دسته گل دیگری از سربار سیسمونی در شهر داری تهران!

لزوم ثبت سفارش واکسن «آبله» در صورت نیاز / ایمنی‌زایی واکسن زده‌ها مقابل آبله میمونیرئیس اسبق انستیتو پاستور ایران ضمن ارائه توضیحاتی در زمینه ایمنی‌زایی واکسن آبله بر علیه آبله میمونی، تاکید کرد: اگر نیاز به تزریق این واکسن مجددا به وجود آید، باید از چند ماه قبل ثبت سفارش تولید آن صورت گیرد. قابلیت تولید واکسن آبله در کشور وجود دارد اما ۳ تا ۶ ماه زمان نیاز دارد تا به تولید در حجم انبوه برسیم.

افزایش ۲.۷ برابری اسهال ویروسی در کشور / ثبت ۱۶۹۲ مورد مسمومیت غذایی؛ امسالرییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش ۲.۷ برابری موارد اسهال ویروسی نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: به نظر می‌رسد بر اساس آنچه اکنون شاهد هستیم در رابطه با بیماری‌های اسهالی تابستان سختی در پیش رو داشته باشیم. بابت دو سالی هست که همه استریزه می کردیم می خوردیم الان دیگه نشسته کثیف چرکین می خوردیم باید هم اسهال بگیرن 🤭

ابراز نگرانی اتحادیه اروپا از توقیف کشتی‌های یونانی توسط ایران | DW | 29.05.2022اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای مراتب نگرانی شدید خود را از توقیف دو کشتی یونانی در آب‌های خلیج فارس توسط سپاه پاسداران اعلام کرد. در این بیانیه از ایران خواسته شده با حل سریع این موضوع از تنش‌ها بکاهد. اتحاديه اروپا گ و ه خورد خودشون تا الان هر مدل ك س كشي برا اين بي پدرومادركردن الان زر زيادي ميزنن چرا اتحاذيه اروپا حرفي از ابادان مظلوم نميزنه چراسركوب رو تو ايران سانسور ميكنه ؟ iran اخیرآ سفرهای مقامات اتحادیه اروپا برای به نتیجه رساندن برجام سفرهایی داشتند حتمآ ازراهای دیگر مثل تلفن هم کارهایی کردند، این له له زدن مماشات گران باعث شده تادست به دزدی دریائی بزند حکومت آخوندی فقط زبان زورمیفهمدوبس ... خورد؛ جماعت پرروی عهدشکن بی شخصیت و دنباله روی نوکرمآب.