تیم درمانی دونالد ترامپ: رئیس جمهوری آمریکا به زودی مرخص می‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با تایید افت سطح اکسیژن خون دونالد ترامپ احتمال این مسئله که دونالد ترامپ از دستگاه کمک تنفسی استفاده کرده، تقویت می‌شود. این گمانه‌ زنی را پیش‌تر برخی رسانه‌های آمریکایی نیز مطرح کرده و از احتمال استفاده ترامپ از دستگاه تنفس مصنوعی در روز جمعه خبر داده بودند.

رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر تاکید کرد که حالش رو به بهبودی است و به زودی روند معمول کارها، از جمله کارزار انتخاباتی خود را از سر خواهد گرفت.

اطلاعات بعضا ضد و نقیض مطرح شده از سوی تیم پزشکی دونالد ترامپ، مسئولان کاخ سفید و رسانه‌های آمریکا در حالی مخاطبان اخبار مرتبط با وضعیت سلامتی رئیس جمهوری آمریکا را سردرگم کرده که کم‌تر از یک ماه دیگر انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده برگزار خواهد شد و فاصله مستاجر کاخ سفید با رقیب دمکراتش درنظرسنجی‌ها به نفع جو بایدن در حال افزایش است.

نکته‌ای که بر ابهامات موجود در ماجرای ابتلای دونالد ترامپ به کرونا می‌افزاید زمان تشخیص بیماری او از سوی تیم پزشکی است. دکتر شان کانلی روز شنبه اعلام کرده بود که تشخیص بیماری کووید۱۹ در دونالد ترامپ ۷۲ ساعت پیش صورت گرفته؛ حال آنکه رئیس جمهوری بامداد روز جمعه ۳۰ سپتامبر با انتشار توئیتی از ابتلای خود و همسرش به کرونا خبر داده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدارو شکر آخوندا اینو بشنون میرینن بخودشون

ان شاء‌الله رو به قبرستان

اصلا مبتلا نبوده . اون یه دروغگوی حرومزادس

اما نظر یکی از معتبر ترین برنامه های خبری کهکشان 20:30، خلاف نظر شما خبرگزاری چیپ هست.

ترامپ در نقش بیمار ،اینها هم نقش دکتر سیرک مسخره ایه.

it is a big lier from trump to american poeples

ژن نئاندرتال ها در بدن یک عده است که منجر به کرونای شدید و مرگ بیماران می‌شود!😂 پس من که در 7 اسفند کرونای خیلی خفیفی گرفتم، نئاندرتالی نیستم!🤩🥳

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پزشکان معالج دونالد ترامپ از ۴۸ ساعت حساس سخن می‌گویند | DW | 04.10.2020میزان تب دونالد ترامپ فرونشسته و غلظت اکسیژن در خون او افزایش یافته است. به‌رغم آن پزشکان ۴۸ ساعت آینده را حساس می‌دانند. ترامپ هم در یک پیام ویدیویی از بهبود حال خود گفته و روزهای آینده را 'آزمونی واقعی' خوانده است. 🤔 دونالد ترامپ چه بمیرد،چه زنده بماند،چه دوباره انتخاب شود یا انتخابات را به آن دیگری ببازد،ایران اسلامی نه از ارزش های اسلامی-ایرانی خود کوتاه خواهد آمد،نه از حقوق ذاتی و اساسی بین المللی خود ترامپیست های وطنی دل به یک فرد پیزری نبندند ترامپ رفتنی و ایران اسلامی ماندنی است درود بیکران بر دونالد ترامپ تندرستی براشون آرزو دارم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۴۸ ساعت آینده درباره درمان کرونای ترامپ تعیین کننده خواهد بود/ تشکر ترامپ از کادر درمانشخبرگزاری رویترز گزارش داد، ۴۸ ساعت آینده درخصوص درمان دونالد ترامپ که به کرونا مبتلا شده، تعیین کننده خواهد بود. این در حالی است که ترامپ از کادر درمان خود تشکر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ راهی بیمارستان شد - BBC News فارسیدونالد ترامپ، که صبح امروز اعلام شده به ویروس کرونا مبتلا شده به بیمارستان نظامی در بتزدا، در شمال واشنگتن منتقل شد. کاخ سفید می‌گوید حال عمومی رئیس جمهور آمریکا خوب است و او در چند روز آینده از دفتری که در بیمارستان برایش در نظر گرفته شده به امور کشور خواهد رسید. هنوز هلی کوپترش از کاخ سفید بلند نشده بهاره جان رفتین پیشواز؟ همین الان سی‌ان‌ان داره زنده نشون می‌ده که منتظرن سوار هلی‌کوپترش کنن ببرنش بیمارستان.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ برای مداوا به بیمارستان نظامی والتر رید منتقل شد | DW | 03.10.2020رئیس جمهوری آمریکا دچار تب شده و احساس ضعف می‌کند. به‌رغم آن، کاخ سفید اعلام کرده که زمام امور به مایک پنس، معاون او واگذار نشده است. قرار است ظرف روزهای آینده دفتری در بیمارستان والتر رید برای ترامپ ایجاد شود. امید بهبودی پرزیدنت ترامپ 🙏❤ اون قسمت هاوس آو کاردز عملی شد:))) برای هیچکس آرزوی مرگ نمیکنم اما امیدوارم کمی از سختیاش و تجربه کنه تا مردمشو ب کشتن نده با خوردن وایتکس
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ پیش از انتقال به بیمارستان به دستگاه اکسیژن وصل شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چند و چون ابتلاء ترامپ به کرونا و پیامدهای احتمالی آن‏ - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا که به کووید-١٩ مبتلا شده، اکنون در بیمارستان نظامی 'والتر رید' در واشنگتن تحت درمان قرار گرفته است.‏ خبر دیروز بود. ماسک‌نزد کرونا گرفت. شما هم‌ از خدا خواسته. به زمین گرم بخوره ایشالا امیدوارم همین طور که کودکان بیمار مخصوصا پروانه ای و خانوادشون و بیماران کوید به خاطر دارو کم رنج داد به همون قدر این بیماری اذیت ش کنه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »