تیم پزشکی کاخ سفید: وضعیت سلامت ترامپ خوب است، نه تب دارد نه مشکل تنفسی

12/07/1399 07:03 ب.ظ

دونالد ترامپ از روز جمعه و در پی مثبت شدن تست کرونا به بیمارستان منتقل شده است

دونالد ترامپ از روز جمعه و در پی مثبت شدن تست کرونا به بیمارستان منتقل شده است از سوی دیگر کیلی مک انینی، سخنگوی کاخ سفید شب گذشته اعلام کرده بود که پزشکان داروی ضد ویروسی «رمدسیویر» نیز برای وی تجویز کرده‌اند.

سخنگوی کاخ سفید جمعه شب همچنین گفته بود که رئیس جمهوری آمریکا به توصیه کارشناسان و برای رعایت جوانب احتیاط در بیمارستان بستری شده و چند روز آینده از آنجا خارج خواهد شد.

دونالد ترامپ نخستین ساعات بامداد روز جمعه اعلام کرده بود که تست کرونای او و همسرش مثبت شده و برای آغاز فوری روند بهبودی به همراه بانوی اول ایالات متحده به قرنطینه می‌رود. تیم پزشکی دونالد ترامپ در حالی بر روند بهبود حال وی تاکید دارد که فرانس پرس به نقل از یک منبع مطلع از وضعیت رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرده که حال او طی بیست و چهارساعت گذشته نگران کننده بوده است.دکتر کانلی در ادامه تصریح کرد که دونالد ترامپ تنها کمی از سرفه، احتقان خفیف و خستگی رنج می برد، اما علائم در حال کاهش و بهبود است.

پزشک کاخ سفید اما با اعلام اینکه ۷۲ ساعت از زمان تشخیص بیماری در بدن رئیس جمهوری آمریکا می‌گذرد خبرنگاران را به تعجب وا داشت زیرا این موضوع با زمان اعلام رسمی مثبت شدن تست کرونای دونالد ترامپ همخوانی ندارد. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

هدف ترامپ و تیم تبلیغاتیش از این عنتر بازی ابتلا به کرونا : ۱- خلاصی از زیر سوال رفتنش بابت سو مدیریت در بحران کرونا با این توجیه که غیر قابل اجتناب بوده و حتی خود رییس جمهور هم مبتلا شده ۲- دروغ بعدیش بهبودی کامل ترامپ فلذا اثبات توان بالای جسمانیش در مقایسه با بایدن فرتوت خدا لعنتشون کنه ! کرونا گرفتنشون هم رمانتیکه!

خداراشكر صبح که گفتن تب داره ؟! پس گوه خورده بستری شده 😂 حالتون خرابه پس😂

۴۸ ساعت آینده درباره درمان کرونای ترامپ تعیین کننده خواهد بود/ تشکر ترامپ از کادر درمانشخبرگزاری رویترز گزارش داد، ۴۸ ساعت آینده درخصوص درمان دونالد ترامپ که به کرونا مبتلا شده، تعیین کننده خواهد بود. این در حالی است که ترامپ از کادر درمان خود تشکر کرد.

اردوغان برای ترامپ و همسر وی آرزوی بهبودی کرد

پرزیدنت ترامپ از ابتلای خود و بانوی اول به کرونا خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. جشن اخوندا sigarchi خسته نباشید!

کاهش قیمت نفت در پی مثبت شدن تست کرونای ترامپقیمت نفت پس از اعلام مثبت شدن تست کرونای دونالد ترامپ، با تشدید روند کاهشی خود در معاملات روز جمعه روبه رو شد، بهای معاملات نفت برنت در پی انتشار این خبر یک دلار و ۴۷ سنت معادل ۳.۶ درصد کاهش یافت و به ۳۹ دلار و چهار سنت در هر بشکه رسید

تست کرونای دونالد ترامپ و همسرش مثبت اعلام شد | DW | 02.10.2020دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تائید کرده است که تست کرونای او و همسرش مثبت است. او پیش از آن گفته بود که دستیار ارشدش، هوپ هیکس که او را در کارزار انتخاباتی همراهی کرده به کرونا مبتلا شده است. از ترس مناظره بعدي خودشو زده به بيماري به نظر یه مظلوم نمایی میاد که تو تبلیغاتش بگه اگه کرونا بده، خود من هم گرفتم و من از شما مردم جدا نیستم!

ترامپ و همسرش ‏به کرونا مبتلا شدند

پادتنی که به دونالد ترامپ تزریق شده اما یک ماده ترکیبی ساخت شرکت داروسازی ریجنران Regeneron است که به اعتصاد برخی پزشکان آمریکایی هنوز در مرحله آزمایش بالینی است.

از سوی دیگر کیلی مک انینی، سخنگوی کاخ سفید شب گذشته اعلام کرده بود که پزشکان داروی ضد ویروسی «رمدسیویر» نیز برای وی تجویز کرده‌اند.

سخنگوی کاخ سفید جمعه شب همچنین گفته بود که رئیس جمهوری آمریکا به توصیه کارشناسان و برای رعایت جوانب احتیاط در بیمارستان بستری شده و چند روز آینده از آنجا خارج خواهد شد.

دونالد ترامپ نخستین ساعات بامداد روز جمعه اعلام کرده بود که تست کرونای او و همسرش مثبت شده و برای آغاز فوری روند بهبودی به همراه بانوی اول ایالات متحده به قرنطینه می‌رود.

تیم پزشکی دونالد ترامپ در حالی بر روند بهبود حال وی تاکید دارد که فرانس پرس به نقل از یک منبع مطلع از وضعیت رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرده که حال او طی بیست و چهارساعت گذشته نگران کننده بوده است.دکتر کانلی در ادامه تصریح کرد که دونالد ترامپ تنها کمی از سرفه، احتقان خفیف و خستگی رنج می برد، اما علائم در حال کاهش و بهبود است.

پزشک کاخ سفید اما با اعلام اینکه ۷۲ ساعت از زمان تشخیص بیماری در بدن رئیس جمهوری آمریکا می‌گذرد خبرنگاران را به تعجب وا داشت زیرا این موضوع با زمان اعلام رسمی مثبت شدن تست کرونای دونالد ترامپ همخوانی ندارد.

شان کانلی در پاسخ به سوالی در باره علت بستری شدن دونالد ترامپ گفت: «برای اینکه او رئیس جمهور است.»