تیم ملی والیبال ایران در المپیک توکیو ونزوئلا را سه بر صفر شکست داد

26/07/2021 06:24:00 ق.ظ

تیم ملی والیبال ایران در المپیک توکیو ونزوئلا را سه بر صفر شکست داد

ایران, ونزوئلا

تیم ملی والیبال ایران در المپیک توکیو ونزوئلا را سه بر صفر شکست داد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

تیم والیبال ایران روز دوشنبه ۴ مرداد و در جریان بازی‌های المپیک توکیو توانست ونزوئلا را شکست بدهد.پس از برتری تیم ملی ایران بر لهستان، این بار ایران موفق شد ونزوئلا را با نتیجه سه بر صفر مغلوب کند. تیم ملی ایران در هر سه ست با کسب ۲۵ امتیاز در مقابل امتیازهای ۱۷، ۲۰، و ۱۸ ونزوئلایی‌ها را شکست داد.

امیر غفور پشت‌خط‌زن با کسب ۱۶ امتیاز، پرامتیازترین والیبالیست مسابقه ایران در مقابل ونزوئلا شد.تیم ملی والیبال ایران، در نخستین مسابقه با لهستان روبه‌رو شد و با نتیجه سه بر دو بر این تیم برتری یافت.انتقام با طعم المپیک؛ پیروزی تیم ملی والیبال ایران بر لهستان

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

بازی‌های المپیک رو زنده میشه از اینترنت به صورت رایگان تماشا کرد؟ بازی چه موقع بوده؟ و زمان بازی بعدی چه موقع هست؟

انتقام با طعم المپیک؛ پیروزی تیم ملی والیبال ایران بر لهستان♦ تیم‌ ملی والیبال ایران برای پیروزی در دیداری نفس‌گیر مقابل تیم‌ دوم‌ رده‌بندی فدراسیون جهانی والیبال به بیش از دو ساعت و‌ نیم زمان نیاز داشت. در وبسایت فدراسیون جهانی والیبال آمده است، ایران در دیداری تماشایی انتقام گرفت. ⬇ بیشتر بخوانید:

کوبیاک: به ایرانی‌ها بابت پیروزی تبریک می‌گویم/ تیم ملی ایران بهتر از لهستان بازی کردستاره جنجالی لهستان پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر هم‌تیمی‌هایش در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، به بلندقامتان ایران تبریک گفت. حالا شدی پسر خوب😃 حالاشد.

المپیک توکیو؛ کیمیا علیزاده از تیم پناهندگان ناهید کیانی را شکست داد - BBC News فارسیکیمیا علیزاده که به عنوان عضو تیم ایران در المپیک ریو برنده مدال برنز در تکواندو شده بود، و حالا زیر پرچم سفید تیم پناهندگان رقابت می کند، روز یکشنبه در توکیو هموطن خود را در دسته ۵۷ کیلوگرم شکست داده است. فقط میخوام بازی رو با گزارش صداوسیما ببینی JaferehBBC 🤣🤣🤣🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️ Don’t like…. ناهید کیانی از کجاست؟

کیمیا علیزاده در آستانه کسب اولین مدال تاریخ المپیک برای تیم پناهندگانکیمیا علیزاده، ۲۳ ساله، در دوره قبلی المپیک تنها ورزشکار زن از کاروان ایران و اولین زن در تاریخ ورزش کشور بود که توانست مدال کسب کند.

المپیک 2020 توکیو| جنجال‌سازی کوبیاک پیش از بازی با شاگردان آلکنو/ ایران را حریف حساب نمی‌کنیم!- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimکری‌خوانی کوبیاک پیش از بازی با شاگردان آلکنو: ایران را حریف حساب نمی‌کنیم! تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در المپیک توکیو قرار است از ساعت ۱۵:۱۰ امروز (شنبه) به مصاف لهستان برود Tokyo2020 بیا سرشو بخور لاشی کوبیاک شکر اضافه خورده ایران لهستان راشکست داد، تا دهان لهستانی‌ها را مثل دهان سوسمار پاره کرده باشد،،،، حالا کوبیاک مربی غرب‌زده‌های غرب‌گدای لهستانی فهمید تیمش هیچی نیست گُوه‌زیادی خورده!!

پاکدامن قهرمان جهان را شکست داد/ عابدینی به راحتی پیروز شدپاکدامن قهرمان جهان را شکست داد عابدینی به راحتی پیروز شد علی پاکدامن شمشیرباز کشورمان در نخستین رقابت خود در المپیک توکیو با آندراس ژاتماری از مجارستان که سابقه قهرمانی جهان را در کارنامه دارد، به رقابت پرداخت و با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ پیروز شد. هت‌‌تریک شمشیربازان ایرانی در المپیک ۲۰۲۰ *محمد رهبری سابریست تیم ملی کشورمان، با پیروزی ۱۵ به ۱۳ مقابل حریف قدرتمند فرانسوی خود به مرحله بعد صعود کرد. *رهبری در دور بعد با سامله شمشیرباز ایتالیایی مسابقه می‌دهد

تیم ملی والیبال ایران در جریان بازی با ونزوئلا تیم والیبال ایران روز دوشنبه ۴ مرداد و در جریان بازی‌های المپیک توکیو توانست ونزوئلا را شکست بدهد.برتری تیم ملی والیبال ایران بر لهستان، المپیک ۲۰۲۰ توکیو تیم‌ ملی والیبال ایران برای پیروزی در دیداری نفس‌گیر و‌ حساس در برابر تیم‌ دوم‌ رده‌بندی فدراسیون جهانی والیبال به بیش از دو ساعت و‌ نیم زمان نیاز داشت.به گزارش ایسنا، از ساعت ۱۵:۱۰ امروز (شنبه، ۲ مرداد ۱۴۰۰)، تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود از رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، به مصاف تیم لهستان مدعی کسب عنوان قهرمانی رفت که با عملکردی زیبا ۳ بر ۲ برنده این دیدار حساس شد.خانم علیزاده که ۲۳ سال دارد در سالن ماکوهاری مسه با ناهید کیانی روبرو شد تا با نتیجه ۱۸-۹ برنده شود.

پس از برتری تیم ملی ایران بر لهستان، این بار ایران موفق شد ونزوئلا را با نتیجه سه بر صفر مغلوب کند. تیم ملی ایران در هر سه ست با کسب ۲۵ امتیاز در مقابل امتیازهای ۱۷، ۲۰، و ۱۸ ونزوئلایی‌ها را شکست داد. والیبال ایران، که در اولین حضورش در رقابت‌های المپیک در بازی‌های تابستانی ۲۰۱۶ ریو با نتیجه سه بر دو‌ مغلوب لهستان شده بود، در دیدار روز شنبه ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۱ با همان نتیجه، یعنی سه بر دو‌، به پیروزی دست یافت. امیر غفور پشت‌خط‌زن با کسب ۱۶ امتیاز، پرامتیازترین والیبالیست مسابقه ایران در مقابل ونزوئلا شد. رسانه‌های لهستانی معتقد بودند که سرمربی لهستان به دلیل این‌که تیم دچار حاشیه نشود و مشکلی برای لهستان پیش نیاید، از کوبیاک استفاده نکرد تا درگیری بین او و بازیکنان ایران رخ ندهد. تیم ملی والیبال ایران، در نخستین مسابقه با لهستان روبه‌رو شد و با نتیجه سه بر دو بر این تیم برتری یافت. در این‌ دیدار رکوردهای دیگری هم به ثبت رسید. انتقام با طعم المپیک؛ پیروزی تیم ملی والیبال ایران بر لهستان تیم‌ ملی والیبال ایران برای پیروزی در دیداری نفس‌گیر و‌ حساس در برابر تیم‌ دوم‌ رده‌بندی فدراسیون جهانی والیبال به بیش از دو ساعت و‌ نیم زمان نیاز داشت. خانم علیزاده بعد از ترک ایران گفت از اینکه از او به عنوان یک ابزار پروپاگاندا استفاده می شد خسته شده بود.

در وبسایت فدراسیون جهانی والیبال با تمجید از بازی درخشان ایران در سالن خالی از تماشاگر آریآکه آرنای توکیو مقابل لهستان، آمده است که ایران در دیداری تماشایی انتقام گرفت. برتری تیم ملی والیبال ایران بر لهستان، المپیک ۲۰۲۰ توکیو پیش از این دیدار، مسابقه ایتالیا و‌ کانادا که در همین روز برگزار شد با ۲ ساعت و ‌۱۷ دقیقه حد نصاب طولانی‌ترین بازی المپیک را در اختیار داشت. باید بگویم که اولین بازی در المپیک همیشه دشوار است. خبرهای بیشتر .