تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل ژاپن از المپیک حذف شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل ژاپن از المپیک حذف شد جزئیات بیشتر🔽

تیم ملی والیبال ایران در یک بازی بسیار نزدیک مقابل ژاپن با نتیجه ۳-۲ شکست خورد تا از مسابقات المپیک حذف شود.

ایران در این بازی دشوار ابتدا در ست اول با نتیجه ۲۵-۲۱ بازی را واگذار کرد. در ست دوم اما شاگردان آلکنو موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۲۵-۲۰ شکست دهند. ست سوم اما اوج حساسیت رقابت دو قدرت برتر والیبال آسیا بود. جایی که هر یک از دو تیم چندین بار از رقیب پیش افتادند اما در پایان یک ماراتن واقعی، این ایران بود که موفق شد در نهایت با نتیجه ۳۱-۲۹ حریف قرمز پوش خود را شکست داد و در مجموع ست‌ها ۲-۱ از حریف پیش پیش بیفتد.

ست چهارم اما با برتری ژاپن آغاز شد و توانستند از همان ابتدا از ایران فاصله بگیرند. در ادامه هم با وجود فراز و نشیب‌های حاکم بر بازی، ژاپن در نهایت توانست این ست را با نتیجه ۲۵-۲۲ برنده شود تا بازی به ست پنجم برسد. در ست پنجم این ماراتن نفسگیر این ژاپن بود که توانست از همان ابتدا از ایران فاصله بگیرد و در نهایت هم با نتیجه ۱۵-۱۳ به پیروزی رسید تا در مجموع با نتیجه ۳-۲ امتیاز این بازی را به نام خود ثبت کند.ایران با این شکست در مجموع با ۲ برد در مقابل لهستان و ونزوئلا و سه شکست در مقابل ایتالیا، کانادا و ژاپن در همان دور نخست از این مسابقات حذف شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باید پیر و پاتالا کلا برن کنار

والیبال ایران نیاز به پوست اندازی داره

تف د ریش

اینم ازدلخوشی الکی ما

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شکست بسکتبال ایران از فرانسه و وداع با المپیک | DW | 31.07.2021تیم ملی بسکتبال ایران با شکست ۶۲ بر ۷۹ مقابل ملی‌پوشان فرانسه، با کسب سومین ناکامی در سومین دیدار خود، از المپیک توکیو حذف شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پایان کار بسکتبال ایران در المپیک با باخت مقابل فرانسهپایان کار بسکتبال ایران در المپیک با باخت مقابل فرانسه تیم ملی بسکتبال ایران در آخرین بازی خود در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف تیم ملی فرانسه رفت که با نتیجه ۷۹ - ۶۲ تن به شکست داد تا سرانجام با سه شکست متوالی، به کار خود در این رقابت‌ها پایان دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صعود والیبال زنان ترکیه به یک چهارم نهایی المپیکتیم ملی والیبال زنان ترکیه با برتری سه بر صفر مقابل آرژانتین به یک چهارم نهایی المپیک توکیو راه یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ناکامی والیبال ایران مقابل ایتالیا؛ برتری بر ژاپن تنها راه صعود در المپیک | DW | 30.07.2021تیم ملی والیبال ایران پس از ۲ پیروزی و یک شکست، در چهارمین بازی مرحله گروهی المپیک با نتیجه ۳ بر ۱ مقابل ملی‌پوشان ایتالیا متوقف شد. تیم ایران برای راه‌یابی به دور یک‌چهارم نهایی، به پیروزی مقابل تیم ژاپن نیاز دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شروع ناامیدکننده کشتی فرنگی ایران در المپیک؛ والیبال در انتظار پیروزی بر ژاپندر روز نهم بازی‌های المپیک توکیو ورزشکاران رشته کشتی فرنگی ایران با دو شکست کار خود را آغاز کردند تا شروعی دور از انتظار از شاگردان محمد بنا به ثبت برسد. تیم ملی والیبال هم برای صعود به مرحله بعدی به پیروزی برابر ژاپن نیاز مبرم دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

المپیک توکیو؛ شکست والیبایست‌ها مقابل ایتالیا، تاریخ‌سازی نازنین مولایی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »