تیم سپاه و وزارت اطلاعات پیگیر پرونده فایل صوتی ظریف

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم سپاه و وزارت اطلاعات پیگیر پرونده فایل صوتی ظریف العربيه_فارسى

غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه، در نشست خبری امروز 21 اردیبهشت، با ادعای دستیابی این نهاد به نتایجی جدید از پرونده فایل صوتی ظریف گفت: «تیم‌های تخصصی متشکل از وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در یک تیم قضایی، امنیتی و اطلاعاتی پیگیری این پرونده را انجام می‌دهند.»

پیش‌تر اعلام شده بود پس از استعفای حسام‌الدین آشنا، رییس «مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری»، که محل حفاظت از آن فایل عنوان شده بود، 15 نفر ازعوامل مرتبط با این فایل ممنوع‌الخروج شده‌اند.انتشار فایل صوتی ظریف و صحبت‌های محرمانه‌اش در رابطه با دخالت و نفوذ «میدان»، یا به عبارتی نیروهای نظامی و عملیاتی از جمله سپاه پاسداران ایران در وزارت خارجه تبعات و واکنش‌های زیادی را در پی داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خودشون لو دادن خودشون هم پیگیر میشن عجب!!!

هیچکی نمیخواد پیگیر حرفا واتهاماتی که مطرح کرد بشه نخ سوزن روسیه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ورود اطلاعات سپاه و تشکیل تیم امنیتی تحقیق به پرونده فایل صوتی ظریف | DW | 11.05.2021پس‌لرزه‌های انتشار فایل صوتی محمدجواد ظریف همچنان ادامه دارد. بخشی از تحقیق برعهده سازمان اطلاعات سپاه قرار گرفته است. یک 'تیم مشترک قضایی، امنیتی و اطلاعاتی' نیز پرونده ناظر بر انتشار این فایل صوتی را پیگیری خواهد کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تشکیل پرونده‌ برای مرگ یک کودک در ایرانشهر/ مأمورینی که تیراندازی کردند بازداشت شدنددادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده‌ای در ارتباط با حادثه مرگ یک کودک بر اثر تیراندازی مأمورین انتظامی شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت مأمورانی که در حادثه دخیل بودند بازداشت شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر؛ معاون شهردار تهران به انفصال از خدمات دولتی محکوم شدرئیس سازمان بازرسی کل کشور، آخرین اقدامات این سازمان در اجرای دستور رئیس دستگاه قضا برای پیگیری پرونده حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر تهران را تشریح و اعلام کرد: ۱۱ نفر تحت تعقیب کیفری قرار گرفتند که گزارش آن به دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام شده است و یکی از معاونین شهردار تهران از سوی هیأت رسیدگی به تخلفات نهاد به انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عجله‌ای برای به سرانجام رساندن مذاکرات وین نداریم/ انتظار داریم عراق، عمل در چارچوب کنوانسیون‌ها به کظایف خود عمل کند/ پیگیری حقوقی پرونده ترور شهید سلیمانی در قوه قضائیه و مجامع بین‌المللی در جریان استسخنگوی وزارت امور خارجه، گفت: وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران یادداشت اعتراض‌ خود را به سفارت عراق در تهران تسلیم کرد و این موضوع ادامه خواهد داشت. طبیعی است که انتظار ما از دولت عراق این است که به وظایف خودش به احسن وجه عمل کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »