تیم ملی فوتبال ایران در آستانه دیدار با سوریه و عراق | DW | 26.08.2021

04/06/1400 07:40:00 ب.ظ

تیم ملی فوتبال ایران در آغاز مرحله پایانی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در روزهای یازدهم و شانزدهم شهریور به دیدار تیم‌های ملی سوریه و عراق می‌رود.

تیم ملی فوتبال ایران در آغاز مرحله پایانی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در روزهای یازدهم و شانزدهم شهریور به دیدار تیم‌های ملی سوریه و عراق می‌رود. ملی‌پوشان فوتبال ایران پس از عبور موفقیت‌آمیز از مرحله نخست بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و کامیابی در دیدارهای برگشت در برابر تیم‌های ملی فوتبال بحرین و عراق، روز پنجشنبه ۱۱ شهریور (۲ سپتامبر) در اولین دیدار در مرحله نهایی مقدماتی در قاره...

ملی‌پوشان فوتبال ایران پس از عبور موفقیت‌آمیز از مرحله نخست بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و کامیابی در دیدارهای برگشت در برابر تیم‌های ملی فوتبال بحرین و عراق، روز پنجشنبه ۱۱ شهریور (۲ سپتامبر) در اولین دیدار در مرحله نهایی مقدماتی در قاره آسیا در گروه A، میزبان تیم ملی فوتبال سوریه هستند.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دروازه‌بان‌ها: حسین حسینی (استقلال تهران)، محمدرضا اخباری (تراکتورسازی تبریز) مدافع راست: صالح حردانی (فولاد خوزستان) هافبک‌های میانی: احمدرضا زنده‌روح (گل‌گهر سیرجان)، میلاد سرلک (پرسپولیس تهران)، محمد کریمی (سپاهان اصفهان)، زبیر نیک نفس (استقلال تهران)

هافبک‌های کناری: مهدی تیکدری (گل‌گهر سیرجان)، وحید امیری (پرسپولیس تهران)، مهدی ترابی (پرسپولیس تهران)، ، فرشاد احمدزاده (سپاهان اصفهان) عدم دعوت از وریا غفوری وریا غفوری در این زمینه می‌گوید:‌ «من اعتقادم بر این است که روی اسم من خط قرمز کشیده شده و خیلی وقت هم هست که این اتفاق افتاده است. در غیر این صورت بحث نبودن من در فهرست جدید تیم ‌ملی هیچ توجیه فنی ندارد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

تیم ملی والیبال بانوان ترکیه با نتیجه 3 بر 0 هلند را شکست دادتیم ملی والیبال بانوان ترکیه در مسابقات قهرمانی اروپا با نتیجه 3 بر 0 هلند را مغلوب خود کرد. - خبرگزاری آناتولی Partokiya ببین VESTEL چه کرده آقا😉 محمد عشقتو دریاب time_now_future

دعوت اسکوچیچ از ۲۲ بازیکن به اردوی تیم ملیسرمربی تیم ملی نام ۲۲ بازیکن را برای دعوت به اردوی تیم ملی برای دو دیدار پیش رو اعلام کرد.

نفتالی بنت می‌گوید جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای در خدمت منافع ملی آمریکا است🔺نفتالی بنت می‌گوید جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای در خدمت منافع ملی آمریکا است نفتالی بنت در حال حاضر در آمریکا به سر می‌برد و روز چهارشنبه سوم شهریور با آنتونی بلینکن، وزیر خارجه، و لوید آستین، وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا، دیدار می‌کند عمل كنيد. گووووه نخوريد. عمل.

گواردیولا رویای هدایت تیمی ملی را در سر دارد | DW | 26.08.2021پپ گواردیولا، سرمربی ‌بنام منچستر سیتی ظاهرا قصد تمدید قراردادش با این باشگاه را ندارد. به گزارش رسانه‌ها او رویای هدایت تیمی ملی را در سر می‌پروراند. قرارداد او با منچستر سیتی ۲۰۲۳ خاتمه می‌یابد.

جابجایی، عزل و یا نصب مدیران در کلیه سطوح ملی ممنوع شدمعاون اول رییس‌جمهور با صدور بخشنامه‌ای به کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های دولتی دستور داد تا از هرگونه جابجایی و عزل و یا نصب مدیران در کلیه سطوح ملی، استانی و شهرستانی تا استقرار دولت جدید جدا خودداری کنند.

تشکیل ستاد ویژه تسریع در تامین واکسن کرونا در وزارت خارجهتشکیل ستاد ویژه تسریع در تامین واکسن کرونا در وزارت خارجه حسین امیرعبداللهیان: تمام ظرفیت های دولتی و خصوصی ممکن را در سطح همه سفارت خانه ها به کار میگیریم تا در واردات واکسن تسریع شود امیر عبدالهیان : آیا از چین روسیه اجازه گرفتی از ارباب هاتون آخه نوکران برده ها چه به این حرفها 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😃😃😃😃😃😃😃😃😃 اين خودش فايزر زده زياد نگران نيست اى خاك بر سرتون ، بى لياقتهاى ايرانى كش ... كى گورتون گم ميكنيد قاتلان ؟ ایسنا فارس خبر مرگ ملاها رو نده اما من ببینم فورا گزارش می کنم تا ملاها ببینند که بر اثر گناهان که می کنند و از مقام انسانیت و اسلام خارح شدند دیگر به پیری نمی رسند چقدر در جوانی مب میرند