تیم بسکتبال ایران در جام جهانی چه آغازی داشت؟‏

01/09/2019 08:00:00 ق.ظ

تیم بسکتبال ایران در جام جهانی چه آغازی داشت؟

تیم بسکتبال ایران در جام جهانی چه آغازی داشت؟

تیم ملی ایران در نخستین مسابقه در جام جهانی بسکتبال در چین در یک بازی پایاپای مقابل پورتوریکو با نتیجه ٨٣ بر ٨١ شکست خورد.‏‏

بازی دیروز در شهر گوانگژوی چین برگزار شد. ‏‏

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

تیم ملی بسکتبال ایران در اولین بازی مقابل پورتوریکو باختتیم ملی ایران در نخستین مسابقه در جام جهانی بسکتبال در چین در یک بازی پایاپای مقابل پورتوریکو با نتیجه ۸۳ بر ۸۱ شکست خورد. تیم بسکتبال ایران در گروه سی قرار دارد و با تیم های اسپانیا، پورتوریکو و تونس هم گروه است.

باخت تیم ملی بسکتبال ایران برابر پورتوریکوتیم ملی بسکتبال ایران نخستین بازی خود در چارچوب جام جهانی بسکتبال در چین برابر پوتوریکو را واگذار کرد. - خبرگزاری آناتولی

بسکتبال ایران در جام جهانی: از رقیبان ایران چه می‌دانیم؟تیم بسکتبال ایران در گروه C با اسپانیا، پورتوریکو و تونس هم‌گروه است. دو پیروزی در این گروه صعود ایران را به مرحله بعدی تضمین می‌کند، جایگاهی که بسکتبال ایران هرگز به آن دست نیافته است. این مطلب نگاهی دارد به حریفان ایران در جام جهانی چین.

در گزارش جدید آژانس به تصمیمات ایران اشاره شده است/ در برداشتن گام‌های‌مان جدی هستیمسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: گزارش جدید مدیرکل موقت آژانس با تایید مجدد پایبندی ایران به برجام، اعلام تصمیمات جدید از سوی جمهوری اسلامی ایران (گام دوم کاهش تعهدات برجامی) را مورد اشاره قرار داده است.

ترامپ: هیچ نقشی در انفجار سکوی موشک ماهواره‌بر ایران در سمنان نداشتیم«ظاهرا اخباری منتشر شده که سومین تلاش برای استقرار ماهواره در مدار ناموفق بوده است. راستش ناهید۱ حالش خوب است و هم اکنون در آزمایشگاه مستقر است.»

آخرین وضعیت پرونده «کامیل احمدی» پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او🔺 آخرین وضعیت پرونده کامیل_احمدی پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او ⚡️شفق رحمانی می‌گوید وکلای منتخب خانواده به بازپرسی شعبه یک دادسرای شهید مقدسی اوین مراجعه کرده‌اند اما «قناعت‌کار» بازپرس پرونده در خواست وکالت آنها را رد کرده است.

تیم بسکتبال ایران در گروه"سی" قرار دارد و با تیم‌های اسپانیا، پورتوریکو و تونس هم‌گروه است.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید حق نشر عکس Getty Images تیم ملی ایران در نخستین مسابقه در جام جهانی بسکتبال در چین در یک بازی پایاپای مقابل پورتوریکو با نتیجه ۸۳ بر ۸۱ شکست خورد.تیم ملی بسکتبال ایران نخستین بازی خود در چارچوب جام جهانی بسکتبال در چین برابر پوتوریکو را واگذار کرد.Image caption ایران در جام جهانی ۲۰۱۰ تونس را شکست داد تونس یکی از پنج تیم آفریقایی حاضر در جام جهانی است و در آخرین رده‌بندی جهانی بسکتبال، در جایگاه پانزدهم قرار گرفت.

‏ بازی دیروز در شهر گوانگژوی چین برگزار شد. ‏‏ در چشم‌انداز بامدادی یکشنبه ١٠ شهریور ١٣٩٨ (یکم سپتامبر ٢٠١٩) داریوش رجبیان در این باره با رضا طاهری، خبرنگار ورزشی و کارشناس بسکتبال در گوانگژوی چین گفتگو کرد. این بازی امروز در شهر گوانگژو چین برگزار شد که پورتوریکو دارای رنکینگ ۱۶ فیبا و ایران دارای رنکینگ ۲۷ هستند. . پورتوریکو در دو دقیقه پایانی بازی با ارائه یک بازی هجومی توانست در آخرین ثانیه بازی با پرتاب دو امتیازی خاویر موژیکا به پیروزی دست یابد.