تیم ملی فوتبال الجزایر قهرمان جام ملت های آفریقا شد

29/04/1398 01:04 ق.ظ

تیم ملی فوتبال الجزایر با پیروزی بر سنگال، قهرمان جام ملت های آفریقا شد. - خبرگزاری آناتولی

تیم ملی فوتبال الجزایر با پیروزی بر سنگال، قهرمان جام ملت های آفریقا شد. - خبرگزاری آناتولی الجزایر در بازی فینال که در ورزشگاه بین المللی قاهره پایتخت مصر برگزار شد، حریف خود سنگال را با تک گل دقیقه دوم بغداد بونجاح شکست داد.

الجزایر در بازی فینال که در ورزشگاه بین المللی قاهره پایتخت مصر برگزار شد، حریف خود سنگال را با تک گل دقیقه دوم بغداد بونجاح شکست داد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تیم ملی فوتبال الجزایر قهرمان جام ملت‌های آفریقا شدالجزایر در فینال سنگال را با حساب یک بر صفر شکست داد.

بی‌احترامی باعث لغو بازی دوستانه پرسپولیس شد!/ پایان اردوی ترکیه بدون دیدار تدارکاتی- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim«پایان اردوی ترکیه بدون دیدار تدارکاتی؛ بی‌احترامی باعث لغو بازی دوستانه پرسپولیس شد!» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بازی دوستانه امروز این تیم را لغو کرد

راست افراطی فرانسه به هواداران فوتبال الجزایر: به کشورتان برگردیدترکیب بازیکنان تیم فوتبال الجزایر را مجموعه‌ای از فوتبالیست‌های الجزایر و الجزایری های فرانسوی تشکیل می دهند. اکثریت بازیکنان این تیم دو تابعیتی هستند و فرانسوی-الجزایری به شمار می آیند و ۱۴ نفر از ۲۳ بازیکن تیم الجزایر در فرانسه متولد شده‌اند.

اجرای ارکستر ملی ایران با خوانندگی علیرضا افتخاری📸تصاویر/اجرای ارکستر_ملی ایران با خوانندگی علیرضا_افتخاری

قرعه دشوار تيم ملى فوتبال ايران در مقدماتى جام جهانى • پادکست ورزشیدویچه وله را در ساندکلاد دنبال کنید و شنیدنی‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. دویچه وله شبکه‌ی برون مرزی آلمان است. بخش فارسی دویچه وله سال ۱۹۶۲ راه‌اندازی شد و یکی از ۳۰ زبان این شبکه برون مرزی است.

رسمی: طلب پروپیئچ پرداخت شدباشگاه استقلال تایید کرد طلب مهاجم خارجی این تیم پرداخت شده است و خطر محرومیت از نقل و انتقالات این تیم را تهدید نخواهد کرد.

تیم ملی فوتبال الجزایر با پیروزی بر سنگال، قهرمان جام ملت های آفریقا شد.Istanbulتیم ملی فوتبال الجزایر با پیروزی یک بر صفر بر سنگال، قهرمان جام ملت های آفریقا 2019 شد.

الجزایر در بازی فینال که در ورزشگاه بین المللی قاهره پایتخت مصر برگزار شد، حریف خود سنگال را با تک گل دقیقه دوم بغداد بونجاح شکست داد.

تیم ملی فوتبال الجزایر آخرین بار در سال 1990 موفق به قهرمانی در جام ملت های آفریقا شده بود.